partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2013-05-29 12/12
1 Kamil Herman Klub InO Stowarzysze 2013-05-29 12/12
2 Paulina Bajko SKKT PTTK nr 101 "Babeczki" 2013-05-29 12/12
3 Natalia Woźniak SKKT PTTK nr 101 "Babeczki" 2013-05-29 12/12
4 Zofia Łozińska SKKT PTTK nr 101 "Babeczki" 2013-05-29 12/12
5 Weronika Siedlecka SKKT PTTK nr 101 2013-05-29 12/12
6 Karol Jasiński SKKT PTTK nr 101 2013-05-29 12/12
7 Szymon Kamiński SKKT PTTK nr 101 2013-05-29 12/12
8 Beata Pluta SKKT PTTK nr 101 2013-05-29 12/12
9 Marek Siedlecki SKKT PTTK nr 101 2013-05-29 12/12
10 Adam Siwiecki SKKT PTTK nr 101 2013-05-29 12/12
11 Grzegorz Grotowski SKKT PTTK nr 101 2013-05-29 12/12
12 Anna Kadłubowska Warszawa 2013-05-29 12/12
13 Maria Kuzak Warszawa 2013-05-29 12/12
14 Barbara Datkowska Warszawa 2013-05-29 12/12
15 Maria Kuzak Warszawa 2013-05-29 12/12
16 Karolina Pacek Warszawa 2013-05-29 12/12
17 Karolina Trzeciak Warszawa 2013-05-29 12/12
18 Alicja Trzeciak Warszawa 2013-05-29 12/12
19 Konrad Janowski GSMnO Wyjątkowi/Warszawa 2013-05-29 12/12
20 Sławomir Otap Warszawa 2015-04-19 12/12
21 Agnieszka Różycka Styki/Warszawa 2015-05-06 12/12
22 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-05-10 12/12
23 Tomasz Borkowski SKKT PTTK 101 2015-06-03 12/12
24 Łukasz Dłutek SKKT PTTK 101 2015-06-03 12/12
25 Mateusz Pawlak SKKT PTTK 101 2015-06-03 12/12
26 Wiktor Wenek SKKT PTTK 101 2015-06-03 12/12
27 Klaudia Basta Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
28 Marta Filipiak Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
29 Szymon Naklicki Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
30 Danuta Radzka Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
31 Dorian Radzki Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
32 Michał Rostek Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
33 Aleksandra Sadoch Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
34 Sylwia Sobczak Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
35 Sandra Szymańska Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
36 Daniel Ślesicki Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
37 Fatimah Alowaid Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
38 Aleksandra Błachiewicz Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
39 Bartłomiej Dąbrowski Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
40 Oliwia Gadomska Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
41 Marcin Grocki Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
42 Daria Kucharczyk Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
43 Karol Łudkowski Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
44 Aleksandra Miś Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
45 Wiktoria Oziomek Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
46 Maciej Pierzchała Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
47 Karolina Piotrowska Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
48 Małgorzata Sotomska Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
49 Arkadiusz Tański Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
50 Paweł Tunowski Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
51 Natalia Wardzyńska Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
52 Wiktoria Włodarek Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
53 Magdalena Wyrobek Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
54 Wiktoria Ziegler Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
55 Dominika Dąbrowska Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
56 Anna Korniluk Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
57 Daniel Epov Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
58 Karolina Gawlik Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
59 Mikołaj Jaworek Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
60 Nikola Kamińska Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
61 Jakub Krawczyk Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
62 Gleb Kudley Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
63 Askhab Magomadov Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
64 Sylwia Pierścińska Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
65 Giorgi Shavidze Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
66 Jumber Shavidze Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
67 Olha Honcharuk Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
68 Polina Sinaievska Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
69 Illia Antonov Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
70 Danylo Aharkov Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
71 Emil Vovk Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
72 Beata Borowska Gimnazjum 141 2015-06-03 12/12
73 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-06-06 12/12
74 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-06-06 12/12
75 Anna Olbrycht OLBnO Warszawa 2015-06-06 12/12
76 Jakub M. Gac Ambasador 2015-11-03 12/12
77 Jan Rolle Warszawa 2015-12-21 12/12
78 Kinga Sadura Warszawa 2016-01-30 12/12
79 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-04-05 12/12
80 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-01-07 12/12
81 Maciej Kamiński Warszawa 2017-05-08 12/12
82 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-05-13 12/12
83 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-05-13 12/12
84 Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2017-08-05 12/12
85 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-11-05 12/12
86 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-11-06 12/12
87 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-11-06 12/12
88 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 12/12
89 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 12/12
90 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 12/12
91 Joanna Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 12/12
92 Karolina Kowalczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 12/12
93 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 12/12
94 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 12/12
95 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-05 12/12
96 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-05 12/12
97 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-27 12/12
98 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-28 12/12
99 Beata Domin Bydgoszcz 2019-04-28 12/12
100 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-01-03 12/12
101 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-02-15 12/12
102 Agata Młotek Warszawa 2020-02-15 12/12
103 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-05-03 12/12
104 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-05-13 12/12
105 Piotr Michałowski Warszawa 2020-05-13 12/12
106 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2020-07-25 12/12
107 Jacek Kasprzak Warszawa 2020-07-25 12/12
108 Jakub Kasprzak Warszawa 2020-07-25 12/12
109 Michał Grygo Warszawa 2020-09-16 12/12
110 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-09-22 9/12
111 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2020-09-22 9/12
112 Irena Sokół Zaścianki 2022-01-02 12/12
113 Maria Brześkiewicz Białystok 2022-01-02 12/12
114 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2022-01-02 12/12
115 Łukasz Sochoń Wasilków 2022-01-02 12/12
116 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-05 12/12
117 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-06 12/12
118 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-06-27 12/12
119 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-08-08 12/12
120 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-08-08 12/12
121 Janina Stańczyk Warszawa 2022-08-09 12/12
122 Krzysztof Stańczyk Warszawa 2022-08-09 12/12
123 Oliwia Stańczyk Warszawa 2022-08-09 12/12
124 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-10-19 12/12
125 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-11-05 12/12
126 Patryk Myśliński Warszawa 2022-11-06 12/12
127 Amelia Graczyk Warszawa 2022-11-09 12/12
128 Oliwia Barańska Warszawa 2022-11-09 12/12
129 Leonid Khorunzhyi Warszawa 2022-11-13 11/12
130 Kuba Czyż Warszawa 2022-11-19 5/12
131 Ivan Fedorko zs128 2022-11-20 12/12
132 Hubert Kłokocki warszawa 2022-11-21 7/12
133 Aleksandra Federowicz Warszawa 2022-11-21 30/30
134 Viktoria Okruhina Warszawa 2022-11-22 12/12
135 Weronika Staroń Warszawa 2022-11-22 9/12
136 Wladyslaw Kushnir Warszawa 2022-11-22 11/12
137 Daria Bulhakova Zespól szkół nr 128 2022-11-23 11/12
138 Kateryna Sadovnikova Zespół Szkół 128 2022-11-23 10/12
139 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-11-25 12/12
140 Dawid Rębacz Warszawa 2022-11-27 12/12
141 Mikołaj Smoczyński Warszawa 2022-11-27 9/12
142 Patryk Rębacz Warszawa 2022-11-27 12/12
143 Ola Jaczewska Warszawa 2022-12-01 7/12
144 Zuzanna Ostaszewska Bródno 2022-12-04 10/12
145 Kacper Magdziński Warszawa 2022-12-10 12/12
146 Bogumiła Nawrot Warszawa 2022-12-13 12/12
147 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-12-13 12/12
148 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-12-13 12/12
149 Kuba Szpigiel ZS128 2022-12-18 12/12
150 Barbara Krzak Szczecin 2023-05-01 12/12
151 Piotr Krzak Szczecin 2023-05-01 12/12
152 Przemysław Witczak Warszawa 2023-05-25 12/12
153 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-08-12 12/12
154 Wiesław Szlachta Warszawa 2023-09-17 12/12
155 Barbara Figura Neu-Ulm 2023-09-17 12/12
156 Małgorzata Leszczyńska Olsztyn 2023-09-17 12/12
157 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-10-16 10/10
158 Tomasz Rekowski Morąg 2023-11-01 12/12

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies