partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Waldemar Fijor SKARMAT Toruń 2015-02-05 24/24
1 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-04-18 24/24
2 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-04-18 24/24
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-07-23 23/24
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-07-23 23/24
5 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-07-23 23/24
6 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-12-11 24/24
7 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-12-13 24/24
8 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-12-13 24/24
9 Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2015-12-13 24/24
10 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2015-12-13 24/24
11 Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2015-12-13 24/24
12 Maciej Kamiński Warszawa 2015-12-13 24/24
13 Małgorzata Izdebska-Młot Warszawa 2015-12-13 24/24
14 Paweł Młot Warszawa 2015-12-13 24/24
15 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2015-12-13 24/24
16 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-12-13 24/24
17 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-12-13 24/24
18 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-12-13 24/24
19 Iwona Sawicka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-02-11 24/24
20 Joanna Sawicka Mrozy 2016-02-11 24/24
21 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2016-04-15 24/24
22 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2016-04-15 24/24
23 Jacek Mikutel Kozienice 2016-04-26 24/24
24 Sara Smargol Kozienice 2016-04-26 24/24
25 Edward Fudro JEJ Police 2016-05-15 24/24
26 Artur Świderski Radzymin 2016-05-27 24/24
27 Ewa Świderska Radzymin 2016-05-27 24/24
28 Małgosia Świderska Radzymin 2016-05-27 24/24
29 Marysia Świderska Radzymin 2016-05-27 24/24
30 Mateusz Świderski Radzymin 2016-05-27 24/24
31 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-06 24/24
32 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-06 24/24
33 Anna Bystrzyńska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-06 24/24
34 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-06 24/24
35 Ewa Bystrzyńska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-06 24/24
36 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-06 24/24
37 Jacek Bystrzyński KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-06 24/24
38 Adam Szafrański 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
39 Adam Wiśniewski 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
40 Agnieszka Dołowa 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
41 Aleksandra Pietraszewska 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
42 Alicja Makuszewa 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
43 Bartosz Wronowski 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
44 Elżbieta Żuchowicz 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
45 Franciszek Kęsy 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
46 Franciszek Pawlak 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
47 Fryderyk Rejmer 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
48 Gabriela Rosa 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
49 Hanna Wolska 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
50 Jagoda Stasiaczek 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
51 Jan Bykowski 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
52 Jan Chorek 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
53 Jan Grochal 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
54 Julia Solecka 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
55 Kacper Janikowski 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
56 Kacper Szczęsny 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
57 Katarzyna Stojanow 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
58 Krzysztof Górka 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
59 Lena Sobczyńska 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
60 Lena Strzałkowska 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
61 Łucja Łukasiewicz 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
62 Maciej Gawrysiuk 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
63 Maja Mróz Warszawa 2016-07-07 24/24
64 Maria Pawlus 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
65 Matylda Tomiczak 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
66 Oliwia Krakowiak 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
67 Patrycja Bykowska 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
68 Paulina Kunicka 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
69 Paweł Danowski 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
70 Piotr Danowski Warszawa 2016-07-07 24/24
71 Piotr Dołowy 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
72 Stefan Czarnecki 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
73 Szymon Kępiński 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
74 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-07-07 24/24
75 Tamara Czarnecka 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
76 Wiktor Hamerski 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
77 Wiktor Pytko 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
78 Zack Myślak 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
79 Zofia Winkler-Jovanowicz 423 WDHiGZ 2016-07-07 24/24
80 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola 2016-08-22 24/24
81 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2016-08-28 24/24
82 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2016-08-28 24/24
83 Dawid Rostankowski Wrocław 2016-09-09 24/24
84 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-09-09 24/24
85 Stanisław Łuć Koło PTTK Pielgrzym 2016-09-15 24/24
86 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-09-15 24/24
87 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-09-29 24/24
88 Piotr Michałowski Warszawa 2016-09-29 24/24
89 Daniel Halicki Szczecin 2017-10-14 24/24
90 Patryk Pojawa K2/Toruń 2017-10-22 24/24
91 Błażej Dąbrowski Warszawa 2018-05-01 3/24
92 Dominika Dąbrowska Warszawa 2018-05-01 3/24
93 Jakub Dąbrowski Warszawa 2018-05-01 3/24
94 Jan Dąbrowski Warszawa 2018-05-01 3/24
95 Robert Dąbrowski Warszawa 2018-05-01 3/24
96 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-05-04 24/24
97 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-04 24/24
98 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-04 24/24
99 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-11-17 24/24
100 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-11-17 24/24
101 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-11-17 24/24
102 Jan Dąbrowski SKARMAT Toruń 2018-12-19 24/24
103 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-04-07 24/24
104 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-10 23/24
105 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-10 23/24
106 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-10 23/24
107 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-10 23/24
108 Marek Klonowski Brodnica 2019-06-28 24/24
109 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-11-06 24/24
110 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-06-07 22/24
111 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2020-07-31 24/24
112 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2020-09-25 24/24
113 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2020-09-25 24/24
114 Joanna Kuźba Rumia 2021-01-09 24/24
115 Justyna Kuźba Rumia 2021-01-09 24/24
116 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-01-09 24/24
117 Patryk Staniszewski Toruń 2021-04-14 24/24
118 Teodor Staniszewski Toruń 2021-04-14 24/24
119 Zachary Staniszewski Toruń 2021-04-14 24/24
120 Ewa Barzał Gdańsk 2021-06-23 24/24
121 Damian Barzał Gdańsk 2021-06-23 24/24
122 Beata Źrebiec Szczecin 2021-07-10 24/24
123 Stanisław Adam Źrebiec Szczecin 2021-07-10 24/24
124 Filip Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 24/24
125 Jagoda Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 24/24
126 Katarzyna Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 24/24
127 Michał Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 24/24
128 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-08-10 24/24
129 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-18 24/24
130 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-18 24/24
131 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-18 24/24
132 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-24 23/24
133 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 24/24
134 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 24/24
135 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 24/24
136 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-17 24/24
137 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-07-17 24/24
138 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-07-17 24/24
139 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-08-28 24/24
140 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-09-30 24/24
141 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-10-08 23/23
142 Zofia Kowalska Wałcz 2022-10-08 23/23
143 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-11-13 24/24
144 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-11-13 24/24
145 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-02-14 24/24
146 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2023-02-25 23/23
147 Adrianna Piasek Warszawa 2023-06-17 23/23
148 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-06-17 23/23
149 Jarosław Baryluk Lusina 2023-08-03 23/23
150 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-08-28 22/24
151 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2023-09-13 24/24
152 Mirosłwa Firmowska Łodz 2023-09-14 24/24
153 Wacław Polcer Łodz 2023-09-14 24/24
154 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2023-09-15 23/23
155 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-09-15 23/23
156 Marek Koba Jaworzno 2023-09-15 24/24
157 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-10-08 24/24
158 Olga Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2023-10-27 24/24
159 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2023-11-12 24/24
160 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-10 24/24
161 Agata Sieradzka PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 24/24
162 Aleksandra Wojciechowska PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 24/24
163 Kamil Czwartek PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 24/24
164 Karina Jasińska PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 24/24
165 Katarzyna Mironiuk PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies