partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2015-04-20 33/33
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-05-05 33/33
2 Jan Montewka Jeźdźcy Własnych Nóg/Warszawa 2015-07-16 33/33
3 Ksawery Peszkowski Jeźdźcy Własnych Nóg/Warszawa 2015-07-16 33/33
4 Paulina Montewka Jeźdźcy Własnych Nóg/Warszawa 2015-07-16 33/33
5 Jakub Montewka Jeźdźcy Własnych Nóg/Warszawa 2015-07-16 33/33
6 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-11-25 33/33
7 Ania Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-11-25 33/33
8 Jakub M. Gac Ambasador/Kady 2016-01-17 33/33
9 Anna Pruś Zielonka 2016-03-28 33/33
10 Małgorzata Pruś Zielonka 2016-03-28 33/33
11 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-07-09 33/33
12 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-07-09 33/33
13 Edward Fudro JEJ Police 2016-09-07 33/33
14 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-06-07 33/33
15 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-09-08 33/33
16 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-01-26 33/33
17 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-05-05 33/33
18 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-05-05 33/33
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-21 33/33
20 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-21 33/33
21 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-12 30/33
22 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-12 30/33
23 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-12 30/33
24 Adrian Lewandowski Warszawa 2019-09-22 33/33
25 Natalia Głowala Warszawa 2019-09-22 33/33
26 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-12-19 33/33
27 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-05-24 33/33
28 Agata Młotek Warszawa 2020-05-24 33/33
29 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-07-11 33/33
30 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-07-11 33/33
31 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-07-21 33/33
32 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-11-08 33/33
33 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2021-01-24 33/33
34 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-11 33/33
35 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-05-11 33/33
36 Przemysław Witczak Warszawa 2022-07-19 33/33
37 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2022-10-15 33/33
38 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-10-15 33/33
39 Paweł Szubert Warszawa 2022-12-30 31/33
40 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-02-22 33/33
41 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-03-19 33/33
42 Ania Zaremba Ursynów 2023-03-19 33/33
43 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-04-13 32/32
44 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-10-07 32/32
45 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-11-19 32/32
46 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2024-01-27 32/32
47 Tomasz Rekowski Morąg 2024-03-13 32/32
48 Beata Bigos Poniatowa 2024-03-17 32/32
49 Robert Bigos Poniatowa 2024-03-17 32/32

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies