partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2015-05-04 19/19
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-05-05 19/19
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-05-08 19/19
3 Sławomir Otap Warszawa 2015-05-16 19/19
4 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-09-13 19/19
5 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-09-13 19/19
6 Maciej Jasiński Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-11-01 19/19
7 Edward Fudro JEJ Police 2016-02-04 19/19
8 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-03-28 19/19
9 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-03-28 19/19
10 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-01-15 19/19
11 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola 2017-05-23 19/19
12 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-06-18 19/19
13 Maciej Kamiński Leśne Dziady 2017-07-13 19/19
14 Paulina Drachal TKPZ przy PSP w Brzeżnicy 2017-07-18 19/19
15 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeżnicy 2017-07-18 19/19
16 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeżnicy 2017-07-18 19/19
17 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-12-30 19/19
18 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-10 19/19
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-10 19/19
20 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-05-08 19/19
21 Michał Szeliski Warszawa 2019-07-11 19/19
22 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-23 19/19
23 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-23 19/19
24 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-23 19/19
25 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-23 19/19
26 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-07-30 19/19
27 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-07-30 19/19
28 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-07-30 19/19
29 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-03-22 18/19
30 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-04-25 19/19
31 Agata Młotek Warszawa 2020-04-25 19/19
32 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-06-25 19/19
33 Mariusz Pietrzak Piastów 2020-06-30 19/19
34 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-10-04 19/19
35 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-10-04 19/19
36 Michał Puternicki Warszawa 2020-10-04 19/19
37 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-10-29 19/19
38 Ania Zaremba Ursynów 2021-10-29 19/19
39 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/"Ursus" 2022-05-19 19/19
40 Anna Górecka KTM PTTK O/"Ursus" 2022-05-19 19/19
41 Adam Krochmal Bemowo Orientering Team 2022-06-07 19/19
42 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-06-07 19/19
43 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-04 19/19
44 Przemysław Witczak Warszawa 2022-07-21 19/19
45 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-10-31 19/19
46 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-03-19 19/19
47 Paweł Szubert Warszawa 2023-10-27 19/19
48 Tomasz Rekowski Morąg 2023-12-18 19/19
49 Beata Bigos Poniatowa 2023-12-31 19/19
50 Robert Bigos Poniatowa 2023-12-31 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies