partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2015-05-05 20/20
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-05-05 20/20
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-05-07 20/20
3 Sławomir Otap Warszawa 2015-05-16 20/20
4 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Nieposlipki 2015-09-13 20/20
5 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Nieposlipki 2015-09-13 20/20
6 Edward Fudro JEJ Police 2016-02-04 20/20
7 Michał Szeliski Warszawa 2016-02-09 20/20
8 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-03-28 20/20
9 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-03-28 20/20
10 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2017-01-15 20/20
11 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola 2017-05-23 20/20
12 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-06-18 20/20
13 Paulina Drachal TKPZ przy PSP w Brzeżnicy 2017-07-18 20/20
14 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeżnicy 2017-07-18 20/20
15 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeżnicy 2017-07-18 20/20
16 Maciej Kamiński Leśne dziady 2017-07-31 20/20
17 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-12-30 20/20
18 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-10 20/20
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-10 20/20
20 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-01-19 20/20
21 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-05-08 20/20
22 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-07-30 20/20
23 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-07-30 20/20
24 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-07-30 20/20
25 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-03-21 20/20
26 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-04-25 20/20
27 Agata Młotek Warszawa 2020-04-25 20/20
28 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-06-25 20/20
29 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-10-04 19/20
30 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-10-04 19/20
31 Michał Puternicki Warszawa 2020-10-04 19/20
32 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-10-29 20/20
33 Ania Zaremba Ursynów 2021-10-29 20/20
34 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/"Ursus" 2022-05-19 20/20
35 Anna Górecka KTM PTTK O/"Ursus" 2022-05-19 20/20
36 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-06-07 20/20
37 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-06-07 20/20
38 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-06-17 20/20
39 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-04 20/20
40 Przemysław Witczak Warszawa 2022-07-21 20/20
41 Tomasz Rekowski Morąg 2023-12-18 20/20
42 Beata Bigos Poniatowa 2023-12-31 20/20
43 Robert Bigos Poniatowa 2023-12-31 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies