partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

n
L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Ewa Bystrzyńska Nowa Sarzyna 2015-05-30 13/13
II Marcelina Robótka Nowa Sarzyna 2015-05-30 13/13
III Urszula Jakubowska Nowa Sarzyna 2015-05-30 13/13
1 Michał Wójcik Nowa Sarzyna 2015-06-11 13/13
2 Andrzej Kojder Świętoniowa 2015-06-12 13/13
3 Weronika Bigas Nowa Sarzyna 2015-06-13 13/13
4 Sebastian Łuczak Nowa Sarzyna 2015-06-13 13/13
5 Mariusz Góraj Klub InO Skróty/Radom 2015-06-20 13/13
6 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2015-08-01 13/13
7 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-08-19 13/13
8 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-08-19 13/13
9 Anna Klocek InOwcy/Łętownia 2015-09-18 13/13
10 Łukasz Flis InOwcy/Łętownia 2015-09-18 13/13
11 Mateusz Łyko InOwcy/Łętownia 2015-09-18 13/13
12 Kamil Kłos InOwcy/Łętownia 2015-09-18 13/13
13 Patrycja Kubasiewicz InOwcy/Łętownia 2015-09-18 13/13
14 Kacper Szewczyk InOwcy/Łętownia 2015-09-18 13/13
15 Michał Kuraś InOwcy/Łętownia 2015-09-18 13/13
16 Marcin Szewczyk InOwcy/Łętownia 2015-09-18 13/13
17 Klaudia Klocek InOwcy/Łętownia 2015-09-18 13/13
18 Wojciech Szewczyk InOwcy/Łętownia 2015-09-18 13/13
19 Katarzyna Marek KKT Salamandra/Nowa Dęba 2015-09-18 13/13
20 Mirosław Marek KKT Salamandra/Kolbuszowa 2015-09-18 13/13
21 Tomek Dombi Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-09-18 7/13
22 Tomasz Gronau Warszawa 2015-09-18 13/13
23 Karolina Szewdo Guzik Bezpieczeństwa/Nowa Sarzyna 2015-09-18 13/13
24 Łukasz Superson Guzik Bezpieczeństwa/Nowa Sarzyna 2015-09-18 13/13
25 Klaudia Dec Guzik Bezpieczeństwa/Nowa Sarzyna 2015-09-18 13/13
26 Łukasz Pawlica Guzik Bezpieczeństwa/Nowa Sarzyna 2015-09-18 13/13
27 Mikołaj Zygmunt - 2015-09-18 13/13
28 Michał Linet - 2015-09-18 13/13
29 Renata Łaska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-09-18 13/13
30 Tomasz Łaski Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-09-18 13/13
31 Marek Piechowski - 2015-09-18 13/13
32 Rafał Kowal - 2015-09-18 13/13
33 Daria Ryczkowska Warszawa 2015-09-18 13/13
34 Sylwia Domańska Warszawa 2015-09-18 13/13
35 Adrian Jaromin Wola Zarczycka 2015-09-18 13/13
36 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-09-18 13/13
37 Beata Pluta Warszawa 2015-09-18 13/13
38 Krzysztof Jakubowski Warszawa 2015-09-18 13/13
39 Natalia Sawicka Warszawa 2015-09-18 13/13
40 Karol Jasiński Warszawa 2015-09-18 13/13
41 Małgorzata Sotomska Warszawa 2015-09-18 13/13
42 Michał Zygmunt SP Ruda Łańcucka 2015-09-18 13/13
43 Michał Koszałka SP Ruda Łańcucka 2015-09-18 13/13
44 Łukasz Kiełbowicz SP Ruda Łańcucka 2015-09-18 13/13
45 Anna Bystrzyńska - 2015-09-18 13/13
46 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-09-18 13/13
47 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2015-09-18 13/13
48 Artur Kosior Klasa 2B/Nowa Sarzyna 2015-10-25 13/13
49 Mateusz Kosior Klasa 2B/Nowa Sarzyna 2015-10-25 13/13
50 Mateusz Kiełboń SKGK Przygoda 2016-02-13 13/13
51 Aleksandra Pikor Klasa 1A/Gim. Nowa Sarzyna 2016-02-23 13/13
52 Julita Paszek Klasa 1A/Gim. Nowa Sarzyna 2016-02-23 13/13
53 Marcin Sieńko Wola Zarczycka 2016-02-28 13/13
54 Alicja Kubasiewicz InOwcy/Łętownia 2016-03-03 13/13
55 Monika Kuraś InOwcy/Łętownia 2016-03-03 13/13
56 Urszula Baran InOwcy/Łętownia 2016-03-05 13/13
57 Aleksandra Kolano InOwcy/Łętownia 2016-03-05 13/13
58 Kamil Baraniak InOwcy/Łętownia 2016-03-06 13/13
59 Sebastian Szuba InOwcy/Łętownia 2016-03-06 13/13
60 Julia Sibiga Łętownia 2016-03-12 13/13
61 Wojtek Lesiczka InOwcy 2016-03-13 13/13
62 Konrad Wójcik Nowa Sarzyna Gimnazjum kl.1a 2016-03-31 13/13
63 Patrycja Kułacz InOwcy 2016-04-09 13/13
64 Artur Ożóg Gościniec 2016-04-30 13/13
65 Aleksandra Kozłowska Zaborczyny 2016-06-13 13/13
66 Paulina Tomczyk Łętownia 2016-06-13 13/13
67 Julia Żuraw 8 DH Kameleon w Nowej Sarzynie 2016-10-26 13/13
68 Krystian Różycki Łętownia 2017-01-22 13/13
69 Aleksandra Baran Łętownia 2017-05-28 13/13
70 Marta Siuzdak Gościniec 2017-06-06 13/13
71 Andżelika Węglarz Gościniec 2017-06-06 13/13
72 Ula Węglarz Łętownia 2017-06-13 13/13
73 Wiktoria Kolano Łętownia 2017-06-13 13/13
74 Aleksandra Kusik Łętownia 2017-06-13 13/13
75 Michał Wittich Nowa Sarzyna 2018-01-21 13/13
76 Wiktoria Osipa Nowa Sarzyna 2018-01-21 13/13
77 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-03-02 13/13
78 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-03-02 13/13
79 Edward Fudro JEJ Police 2018-03-03 13/13
80 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-03-03 13/13
81 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-03-03 13/13
82 Martyna Żarska Aleksandrów 2018-05-05 13/13
83 Agnieszka Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 13/13
84 Tadeusz Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 13/13
85 Błażej Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 13/13
86 Tomasz Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 13/13
87 Karol Michoński Gimnazjum/Aleksandrów 2018-05-05 13/13
88 Gabriela Kusiak Gimnazjum/Aleksandrów 2018-05-05 13/13
89 Bartłomiej Pisklak Gimnazjum/Aleksandrów 2018-05-05 13/13
90 Jakub Tokarz Gimnazjum/Aleksandrów 2018-05-05 13/13
91 Szymon Skubis Gimnazjum/Aleksandrów 2018-05-05 13/13
92 Katarzyna Michońska Gimnazjum/Aleksandrów 2018-05-05 13/13
93 Krzysztof Stachnio Nowa Sarzyna 2018-06-01 13/13
94 Oliwier Włodarczyk SPNS/Nowa Sarzyna 2018-06-03 13/13
95 Paulina Pyszowska Nowa Sarzyna 2018-06-03 13/13
96 Natalia Sawicka Nowa Sarzyna 2018-06-03 13/13
97 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-19 13/13
98 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-19 13/13
99 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-19 13/13
100 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-04 13/13
101 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-04 13/13
102 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-04 13/13
103 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-04 13/13
104 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-04 13/13
105 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-04 13/13
106 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-04 13/13
107 Mateusz Sieńko Babin 2018-10-06 13/13
108 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-02-15 13/13
109 Piotr Michałowski Warszawa 2019-02-15 13/13
110 Natalia Sawicka Nowa Sarzyna 2019-05-25 13/13
111 Paulina Pyszowska Nowa Sarzyna 2019-05-25 13/13
112 Aleksandra Sadłowska Nowa Sarzyna 2019-06-10 13/13
113 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-06-16 13/13
114 Justyna Maliga Jarosław 2020-02-16 13/13
115 Kornelia Maliga Jarosław 2020-02-16 13/13
116 Łucja Maliga Jarosław 2020-02-16 13/13
117 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-04-13 13/13
118 Martyna Stypa Sandomierz 2021-01-08 13/13
119 Piotr Koziara Sandomierz 2021-01-08 13/13
120 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-06-16 13/13
121 Wiesław Bać Wydry Galicja / Racławówka 2023-07-22 13/13
n

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies