partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Przemysław Gawlik Klub InO Skróty/Radom 2013-11-22 14/14
1 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-06-14 14/14
2 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-06-14 14/14
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-06-14 14/14
4 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2015-06-14 14/14
5 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-07-30 14/14
6 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-08-11 14/14
7 Zuzanna Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-08-11 14/14
8 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-08-11 14/14
9 Łukasz Lech Warszawa 2016-03-29 14/14
10 Piotr Michałowski Warszawa 2016-10-06 14/14
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-10-06 14/14
12 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2016-11-23 14/14
13 Maciej Kamiński Warszawa 2017-08-15 14/14
14 Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2017-08-15 14/14
15 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptyś Siedlce-Strzała 2017-08-19 14/14
16 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-08-19 14/14
17 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-08-19 14/14
18 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-01-27 14/14
19 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-01-27 14/14
20 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-01 14/14
21 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-01 14/14
22 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-01 14/14
23 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-01 14/14
24 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-01 14/14
25 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-10-18 14/14
26 Roman Trocha Orientop Wrocław 2019-10-18 14/14
27 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-10-18 14/14
28 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-01-05 14/14
29 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-23 14/14
30 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-23 14/14
31 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-01-06 14/14
32 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2021-01-06 14/14
33 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2021-01-06 14/14
34 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-02-28 14/14
35 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 14/14
36 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 14/14
37 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 14/14
38 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 14/14
39 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 14/14
40 Waldemar Grabowski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 14/14
41 Ilona Spiewak Warszawa 2021-11-11 14/14
42 Mateusz Komorowski Warszawa 2021-11-11 14/14
43 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2021-12-10 14/14
44 Martyna Stypa Sandomierz 2022-04-22 14/14
45 Piotr Koziara Sandomierz 2022-04-22 14/14
46 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-04-24 14/14
47 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-04-30 14/14
48 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-17 14/14
49 Sławomir Frynas Lublin 2022-06-05 14/14
50 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-06-21 14/14
51 Weronika Głąb Lublin 2022-06-21 14/14
52 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-08-17 14/14
53 Wiesław Szlachta Warszawa 2023-11-26 14/14
54 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-03-05 14/14
55 Tomasz Rekowski Morąg 2024-03-12 14/14
56 Aleksander Szczygielski Piastów 2024-03-16 14/14

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies