partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Konstancin-Jeziorna 2015-07-15 20/20
1 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-07-19 20/20
2 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-07-19 20/20
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-08-01 20/20
4 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-09-12 20/20
5 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-09-21 20/20
6 Sławomir Otap Warszawa 2015-10-09 20/20
7 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2016-02-21 20/20
8 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2016-02-21 20/20
9 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-05-02 20/20
10 Renata Mikutel Kozienice 2016-06-08 20/20
11 Sara Smargol Kozienice 2016-06-08 20/20
12 Jacek Mikutel Kozienice 2016-06-08 20/20
13 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-06-08 20/20
14 Julian Hadyś Józefosław 2016-06-17 20/20
15 Jan Hadyś Józefosław 2016-06-17 20/20
16 Joanna Michałkiewicz Klub InO Stowarzysze 2016-07-10 20/20
17 Marcin Szost Klub InO Stowarzysze 2016-07-10 20/20
18 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-07-16 20/20
19 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-07-16 20/20
20 Łukasz Lech Zagubione Owieczki 2016-07-30 20/20
21 Agnieszka Kuś Warszawa 2017-01-15 20/20
22 Michał Kuś Warszawa 2017-01-15 20/20
23 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-04-25 20/20
24 Marta Żuchowska Józefów 2017-05-18 20/20
25 Bartosz Zarosa 27 KDH WATRA 2017-05-25 20/20
26 Szymon Zarosa 27 KDH WATRA 2017-05-25 20/20
27 Julia Majewska 27 KDH WATRA 2017-05-25 20/20
28 Maja Gielecińska 27 KDH WATRA 2017-05-25 20/20
29 Karol Rukat 27 KDH WATRA 2017-05-25 20/20
30 Radek Rukat 27 KDH WATRA 2017-05-25 20/20
31 Maciej Rukat 27 KDH WATRA 2017-05-25 20/20
32 Radek Zarosa 27 KDH WATRA 2017-05-25 20/20
33 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-06-16 14/20
34 Jacek Piekarski Brwinów 2017-07-23 20/20
35 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-07-23 20/20
36 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-06-18 20/20
37 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 20/20
38 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 20/20
39 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 20/20
40 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 20/20
41 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 20/20
42 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 20/20
43 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 20/20
44 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-09-06 20/20
45 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-08-02 20/20
46 Piotr Michałowski Warszawa 2019-08-02 20/20
47 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-08-17 20/20
48 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-08-17 20/20
49 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-08-17 20/20
50 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-22 20/20
51 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-22 20/20
52 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-22 20/20
53 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-01-06 20/20
54 Agata Młotek Warszawa 2020-03-17 20/20
55 Jerzy Maryjański Milanówek 2020-06-06 20/20
56 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-31 20/20
57 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-31 20/20
58 Aneta Konefał Warszawa 2020-08-03 20/20
59 Oliwia Konefał Warszawa 2020-08-03 20/20
60 Paweł Konefał Warszawa 2020-08-03 20/20
61 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-08-03 20/20
62 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-11-10 20/20
63 Przemysław Witczak Warszawa 2021-04-11 20/20
64 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-04-24 20/20
65 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-04-24 20/20
66 Gabriela Zezula PTTK KLUB TURYSTYCZNY 21 2022-01-15 18/20
67 Maja Piecka PTTK KLUB TURYSTYCZNY 21 2022-01-15 20/20
68 Maria Kustryn PTTK KLUB TURYSTYCZNY 21 2022-01-15 18/20
69 Maria Najman PTTK KLUB TURYSTYCZNY 21 2022-01-15 18/20
70 Marta Klimkiewicz PTTK KLUB TURYSTYCZNY 21 2022-01-15 20/20
71 Monika Ozdoba PTTK KLUB TURYSTYCZNY 21 2022-01-15 20/20
72 Piotr Celiński PTTK KLUB TURYSTYCZNY 21 2022-01-15 20/20
73 Tomasz Macios PTTK KLUB TURYSTYCZNY 21 2022-01-15 18/20
74 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-02-13 20/20
75 Martyna Stypa Sandomierz 2022-03-11 20/20
76 Piotr Koziara Sandomierz 2022-03-11 20/20
77 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-04-08 20/20
78 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-28 20/20
79 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-05-07 20/20
80 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2022-06-05 20/20
81 Adam Musiejko Józefów 2022-08-15 19/19
82 Beata Pluta MKT / Warszawa 2022-08-20 20/20
83 Irek Pluta MKT / Warszawa 2022-08-20 20/20
84 Anita Szymańska Warszawa 2022-12-31 20/20
85 Rafał Benesz team 360 2022-12-31 20/20
86 Sławomir Frynas Lublin 2023-02-11 20/20
87 Jacek Słaby ZHP - 30 WDHIZ 2023-06-08 20/20
88 Katarzyna Kwiatkowska ZHP - 30 WDHIZ 2023-06-08 20/20
89 Jarosław Baryluk Lusina 2023-09-26 20/20
90 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-11-04 20/20
91 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-11-04 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies