partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-07-10 15/15
II Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2015-07-10 15/15
1 Damian Murach HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2015-07-10 15/15
2 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-07-11 15/15
3 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-07-11 15/15
4 Janusz Ptasiński KTM PTTK O/Ursus 2015-07-11 15/15
5 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-07-11 15/15
6 Jarosław Karpiński PTTK O/Mazowsze 2015-07-11 15/15
7 Mariusz Pietrzak Piastów 2015-07-12 15/15
8 Roman Pietrzak Warszawa 2015-07-12 15/15
9 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2015-07-12 15/15
10 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2015-07-12 15/15
11 Mariusz Góraj Klub InO Skrót/Radom 2015-07-12 15/15
12 Jolanta Witusik-Kamińska Zielonka 2015-07-12 15/15
13 Maciej Kamiński Zielonka 2015-07-13 15/15
14 Przemysław Witczak Warszawa 2015-07-13 15/15
15 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-07-13 15/15
16 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-07-13 15/15
17 Łukasz Lech Warszawa 2015-07-13 15/15
18 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-07-13 15/15
19 Paweł Rozwadowski Klub InO Stoowarzysze/Brwinów 2015-07-13 15/15
20 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2015-07-13 15/15
21 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-07-13 15/15
22 Mariusz Siwiec Warszawa 2015-07-13 15/15
23 Anna Morawska Warszawa 2015-07-13 15/15
24 Ewa Świderska Radzymin 2015-07-20 15/15
25 Artur Świderski Radzymin 2015-07-20 15/15
26 Mateusz Świderski Radzymin 2015-07-20 15/15
27 Małgosia Świderska Radzymin 2015-07-20 15/15
28 Marysia Świderska Radzymin 2015-07-20 15/15
29 Jacek Zdenicki Dzierzkowice 2015-07-21 15/15
30 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-11-08 15/15
31 Agata Malczewska UNTS Warszawa 2016-07-23 15/15
32 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-08-21 15/15
33 Angelika Mielcarz Mrozy 2016-11-06 15/15
34 Iwona Sawicka HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2016-11-06 15/15
35 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-02-10 15/15
36 Piotr Michałowski Warszawa 2019-02-10 15/15
37 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-25 15/15
38 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-07-07 15/15
39 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-07-07 15/15
40 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2020-08-23 15/15
41 Maciej Zawadzki Warszawa 2020-08-23 15/15
42 Katarzyna Koszyk Warszawa 2020-10-04 15/15
43 Adam Ratyński Warszawa 2020-10-04 15/15
44 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2021-07-04 15/15
45 Damian Barzał Gdańsk 2021-07-05 15/15
46 Ewa Barzał Gdańsk 2021-07-05 15/15
47 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-10-03 15/15
48 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-10-16 15/15
49 Jakub Cieńkowski Wyszków 2022-01-02 15/15
50 Katarzyna Szostek - Malinowska Wyszków 2022-01-02 15/15
51 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-06-26 15/15
52 Kamila Kotowicz Warszawa 2022-07-02 15/15
53 Paweł Starzyński Warszawa 2022-07-02 15/15
54 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-17 15/15
55 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-08-19 15/15
56 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-08-19 15/15
57 Marek Koba Jaworzno 2023-08-18 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies