partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-08-19 17/17
II Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-08-19 17/17
1 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-08-22 17/17
2 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-08-22 17/17
3 Łukasz Lech Warszawa 2015-10-04 17/17
4 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-03-13 17/17
5 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-07-18 17/17
6 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-02-22 17/17
7 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-02-22 17/17
8 Barbara Szmyt Klub InO stowarzysze 2017-11-08 17/17
9 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-11-08 17/17
10 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-07 17/17
11 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-07-08 17/17
12 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-08 17/17
13 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-08 17/17
14 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-08 17/17
15 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-08 17/17
16 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-08 17/17
17 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-07-12 17/17
18 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-07-13 17/17
19 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-09 17/17
20 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-09 17/17
21 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-09 17/17
22 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-09 17/17
23 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2018-09-12 17/17
24 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-20 17/17
25 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-20 17/17
26 Marta Piotrowicz Przemyśl 2019-08-01 17/17
27 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2019-08-01 17/17
28 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-01-25 17/17
29 Beata Domin Bydgoszcz 2020-01-25 17/17
30 Martyna Stypa Sandomierz 2020-03-08 17/17
31 Piotr Koziara Sandomierz 2020-03-08 17/17
32 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-09-25 17/17
33 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-09-25 17/17
34 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-07-02 17/17
35 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-07-02 17/17
36 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-09-17 17/17
37 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-03-12 17/17
38 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-06-16 17/17
39 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-06-27 17/17
40 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-06-28 17/17
41 Weronika Głąb Lublin 2022-06-28 17/17
42 Damian Barzał Gdańsk 2022-11-18 17/17
43 Ewa Barzał Gdańsk 2022-11-18 17/17
44 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-15 17/17
45 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-04-02 17/17
46 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-05-07 17/17
47 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-05-07 17/17
48 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-10-10 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies