partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-07-31 20/20
1 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-08-23 20/20
2 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-08-23 20/20
3 Bartłomiej Blachura Bielsko-Biała 2015-10-28 20/20
4 Piotr Blachura Bielsko-Biała 2015-10-28 20/20
5 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-02-04 20/20
6 Maria Janczura Kraków 2016-02-27 20/20
7 Monika Janczura Kraków 2016-02-27 20/20
8 Zofia Janczura Kraków 2016-02-27 20/20
9 Anna Dzik Kraków 2016-02-28 20/20
10 Katarzyna Dzik Kraków 2016-02-28 20/20
11 Piotr Dzik Kraków 2016-02-28 20/20
12 Rafał Dzik Kraków 2016-02-28 20/20
13 Edward Fudro JEJ Police 2016-05-31 20/20
14 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-07 20/20
15 Alicja Urbaniak Warszawa 2016-07-07 20/20
16 Karolina Pacek Warszawa 2016-07-07 20/20
17 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-11-11 20/20
18 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-11-11 20/20
19 Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2017-02-04 20/20
20 Maciej Kamiński Warszawa 2017-02-04 20/20
21 Małgorzata Izdebska-Młot Warszawa 2017-02-04 20/20
22 Paweł Młot Warszawa 2017-02-04 20/20
23 Olga Francuz Kraków 2017-03-19 20/20
24 Iga Pikul SKPTG/Warszawa 2017-06-16 20/20
25 Paweł Szczerbiak SKPTG/Warszawa 2017-06-16 20/20
26 Jarosław Kabuła m-KRTW "RZUŁF"/Gdańsk" 2017-09-15 20/20
27 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-04-08 20/20
28 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-04-08 20/20
29 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-10-04 20/20
30 Dawid Rostankowski Orientop Wrocław 2019-02-15 20/20
31 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-02-15 20/20
32 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2019-02-15 20/20
33 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-04-27 20/20
34 Piotr Michałowski Warszawa 2019-04-27 20/20
35 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-05-25 20/20
36 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-09 20/20
37 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-09 20/20
38 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-09 20/20
39 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-09 20/20
40 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-09-15 20/20
41 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-09-15 20/20
42 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2019-10-24 20/20
43 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-17 19/20
44 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2020-06-10 20/20
45 Maciej Głów Kraków 2021-05-01 20/20
46 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-15 20/20
47 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-15 20/20
48 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-11-21 20/20
49 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-01-05 20/20
50 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-04-09 20/20
51 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-06-05 20/20
52 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-08-14 20/20
53 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-25 20/20
54 Agnieszka Baryluk Lusina 2022-11-19 20/20
55 Jarosław Baryluk Lusina 2022-11-19 20/20
56 Ewa Sasowska Kraków 2022-11-23 20/20
57 Marta Sasowska Kraków 2022-11-23 20/20
58 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-02 20/20
59 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-05-02 20/20
60 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-05-20 20/20
61 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-05-20 20/20
62 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2023-06-03 20/20
63 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-11-18 20/20
64 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-11-26 20/20
65 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-11-26 20/20
66 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-11-26 20/20
67 Ewa Kurzawska Warszawa 2024-01-16 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies