partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-09-26 24/24
II Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-09-26 24/24
III Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2015-09-26 24/24
IV Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-09-30 24/24
1 Beata Pluta SKKT PTTK Nr 101 2015-10-09 24/24
2 Jozef Boguszewski SKKT PTTK Nr 101 2015-10-09 24/24
3 Karol Jasiński SKKT PTTK Nr 101 2015-10-09 24/24
4 Klara Eyoum SKKT PTTK Nr 101 2015-10-09 24/24
5 Klaudia Kowalska SKKT PTTK Nr 101 2015-10-09 24/24
6 Krzysztof Jakubowski SKKT PTTK Nr 101 2015-10-09 24/24
7 Kuba Niedźwiedzki SKKT PTTK Nr 101 2015-10-09 24/24
8 Łukasz Dłutek SKKT PTTK Nr 101 2015-10-09 24/24
9 Małgorzata Sotomska SKKT PTTK Nr 101 2015-10-09 24/24
10 Mateusz Pawlak SKKT PTTK Nr 101 2015-10-09 24/24
11 Natalia Sawicka SKKT PTTK Nr 101 2015-10-09 24/24
12 Sylwia Domańska SKKT PTTK Nr 101 2015-10-09 24/24
13 Szymon Kamiński SKKT PTTK Nr 101 2015-10-09 24/24
14 Weronika Basta SKKT PTTK Nr 101 2015-10-09 24/24
15 Zuzanna Michej SKKT PTTK Nr 101 2015-10-09 24/24
16 Anna Morawska Warszawa 2015-10-10 24/24
17 Krzysztof Kula Gdańsk 2015-10-10 15/24
18 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2015-10-10 24/24
19 Łukasz Lech Warszawa 2015-10-10 24/24
20 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze 2015-10-10 17/24
21 Jolanta Witusik-Kamińska Leśne Dziady 2015-10-11 24/24
22 Maciej Kamiński Leśne Dziady 2015-10-11 24/24
23 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-10-11 24/24
24 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-10-11 24/24
25 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-10-11 24/24
26 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-05-27 24/24
27 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-05-27 24/24
28 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-05-27 24/24
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-10-02 24/24
30 Piotr Michałowski Warszawa 2016-10-02 24/24
31 Monika Walesiuk Triflex/Białystok 2017-07-15 24/24
32 Piotr Walesiuk Triflex/Białystok 2017-07-15 24/24
33 Sylwia Walesiuk Triflex/Białystok 2017-07-15 24/24
34 Wiktoria Walesiuk Triflex/Białystok 2017-07-15 24/24
35 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-10-17 24/24
36 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-07-31 24/24
37 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-07-31 24/24
38 Łukasz Sochoń Wasilków 2018-11-25 24/24
39 Marzena Sochoń Zaścianki 2018-11-25 24/24
40 Paweł Papis Warszawa 2019-02-09 24/24
41 Irena Sokół Zaścianki 2019-04-06 24/24
42 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2019-04-13 24/24
43 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2019-04-13 24/24
44 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-01 4/24
45 Dominika Dąbrowska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-01 4/24
46 Jakub Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-01 4/24
47 Jan Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-01 4/24
48 Robert Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-01 4/24
49 Artur Świderski Radzymin 2019-06-23 21/24
50 Ewa Świderska Radzymin 2019-06-23 21/24
51 Gosia Świderska Radzymin 2019-06-23 21/24
52 Marysia Świderska Radzymin 2019-06-23 21/24
53 Mateusz Świderski Radzymin 2019-06-23 21/24
54 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-07-27 24/24
55 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-07-27 24/24
56 Jan Perkowski WK PTTK Herkus/Bartoszyce 2020-06-13 24/24
57 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2020-06-29 24/24
58 Agnieszka Osmelak Szczecin 2020-07-09 24/24
59 Leszek Osmelak Szczecin 2020-07-09 24/24
60 Emil Jakóbiak Legionowo 2020-09-17 24/24
61 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2020-09-17 24/24
62 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-09 19/24
63 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-09 19/24
64 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-09 19/24
65 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-09 19/24
66 Bogdan Krupiński Łódź 2021-07-06 24/24
67 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-07-10 24/24
68 Anna Malanowska Warszawa 2021-07-13 19/24
69 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-07-17 24/24
70 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-07-19 24/24
71 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK / Warszawa Praga 2021-07-19 24/24
72 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2021-07-22 24/24
73 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-07-22 24/24
74 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-07-22 24/24
75 Antoni Kowalski KTP KRWINKA/Poniatowa 2021-07-22 24/24
76 Katarzyna Kowalska KTP KRWINKA/Poniatowa 2021-07-22 24/24
77 Piotr Kowalski KTP KRWINKA/Poniatowa 2021-07-22 24/24
78 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-07-23 24/24
79 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-08-07 23/23
80 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-08-07 23/23
81 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-08-19 24/24
82 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-19 24/24
83 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-19 24/24
84 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-09-12 24/24
85 Jarosław Baryluk Lusina 2023-03-15 24/24
86 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-26 24/24
87 Paweł Rozwadowski Klub InO STOWARZYSZE 2023-09-10 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies