partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-10-20 17/17
1 Anna Morawska Warszawa 2015-10-23 17/17
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-10-23 17/17
3 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2015-10-23 17/17
4 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-10-23 16/17
5 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-10-23 16/17
6 Sławomir Otap Warszawa 2015-10-23 16/17
7 Mariusz Siwiec Warszawa 2015-10-24 11/17
8 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-10-24 16/17
9 Łukasz Lech Warszawa 2015-10-24 16/17
10 Dariusz Mazurek Klub InO Stowarzysze 2015-10-24 16/17
11 Alina Lewandowska APA/Otwock 2015-10-24 16/17
12 Agata Kostyra APA/Otwock 2015-10-24 16/17
13 Paweł Kostyra APA/Otwock 2015-10-24 16/17
14 Piotr Glinka Krokus Miliardowice 2015-10-24 16/17
15 Zbigniew Socha GrillInO Gliwice 2015-10-24 16/17
16 Andrzej Wysocki CyrkInO Gliwice 2015-10-24 1/17
17 Mariusz Góraj Klub InO Skróty/Radom 2015-10-25 17/17
18 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-10 17/17
19 Jakub Kaczkowski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-10 17/17
20 Patrycja Jaroszewska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-10 17/17
21 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-10 17/17
22 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-10 17/17
23 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-10 17/17
24 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-09-02 17/17
25 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 17/17
26 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-03 17/17
27 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-03 17/17
28 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-10-13 17/17
29 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-10-13 17/17
30 Przemysław Witczak Warszawa 2020-07-09 17/17
31 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-07-19 16/17
32 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-09-12 16/17
33 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-03-16 17/17
34 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-03 17/17
35 Marcin Szajko Bemowo Orienteering Team 2022-04-03 17/17
36 Sławomir Frynas Lublin 2022-04-03 17/17
37 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-22 17/17
38 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-22 17/17
39 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-22 17/17
40 Adam Musiejko Józefów 2022-06-25 16/16
41 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-09-25 17/17
42 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-10-07 17/17
43 Kamil Buczek Otwock 2023-03-18 17/17
44 Marta Czajka Warszawa 2023-03-18 17/17
45 Dominika Mielewczyk Warszawa 2023-04-11 17/17
46 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2023-09-23 17/17
47 Michał Stępniak Kotki Dorotki 2023-11-05 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies