partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2015-10-23 13/14
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-10-23 14/14
2 Anna Morawska Warszawa 2015-10-24 14/14
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-10-24 14/14
4 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-10-24 14/14
5 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-10-24 14/14
6 Sławomir Otap Warszawa 2015-10-24 14/14
7 Łukasz Lech Warszawa 2015-10-24 14/14
8 Szymon Bijak BambInO 2015-10-24 8/14
9 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-10-24 14/14
10 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2015-10-24 14/14
11 Kinga Miszczak SKKT/Ustrzyki Dolne 2015-10-24 14/14
12 Andrzej Rybski SKKT/Ustrzyki Dolne 2015-10-24 14/14
13 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2015-10-24 14/14
14 Agnieszka Ćmiel GTK CyrkInO 2015-10-24 14/14
15 Adam Gruca GTK CyrkInO 2015-10-24 14/14
16 Zbigniew Socha GrillInO/Gliwice 2015-10-24 6/14
17 Piotr Glinka Krokus/Miliardowice 2015-10-24 6/14
18 Paweł Rozwadowski Brwinów 2015-10-24 14/14
19 Mariusz Góraj Klub InO Skróty/Radom 2015-10-24 14/14
20 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-10-24 14/14
21 Wojciech Drozda HKT Tep PTTK O/Warszawa Praga 2018-10-21 14/14
22 Andrzej Krochmal HKT Tep PTTK O/Warszawa Praga 2018-10-21 14/14
23 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-12-28 14/14
24 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-05-30 14/14
25 Piotr Michałowski Warszawa 2019-05-30 14/14
26 Przemysław Witczak Warszawa 2020-07-09 14/14
27 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-03-20 14/14
28 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-03-20 14/14
29 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-04-17 14/14
30 Adam Musiejko Józefów 2021-06-03 14/14
31 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-08-11 14/14
32 Kacper Milcuszek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-08-11 14/14
33 Lena Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-08-11 14/14
34 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-08-11 14/14
35 Szymon Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-08-11 14/14
36 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-08-11 14/14
37 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/"Ursus" 2022-03-27 14/14
38 Anna Górecka KTM PTTK O/"Ursus" 2022-03-27 14/14
39 Szymon Górka Warszawa 2022-04-10 14/14
40 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-22 13/14
41 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-22 13/14
42 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-22 13/14
43 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-06 14/14
44 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-31 14/14
45 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-09-25 14/14
46 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-11-01 14/14
47 Ania Zaremba Ursynów 2023-11-01 14/14

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies