partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Łukasz Lech Warszawa 2015-11-17 17/17
II Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-11-17 17/17
1 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-03-09 17/17
2 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-08 17/17
3 Maria Głowacka SKKT PTTK Tupptuś Siedlce-Strzała 2016-04-08 17/17
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-08 17/17
5 Piotr Dzik Kraków 2016-05-01 17/17
6 Katarzyna Dzik Kraków 2016-05-01 17/17
7 Anna Dzik Kraków 2016-05-01 17/17
8 Rafał Dzik Kraków 2016-05-01 17/17
9 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-07-19 17/17
10 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-10-19 17/17
11 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-10-19 17/17
12 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-10-19 17/17
13 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-10-19 17/17
14 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-02-22 17/17
15 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-02-22 17/17
16 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2017-08-28 17/17
17 Iwona Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2017-08-28 17/17
18 Bogdan Sawicki Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2017-08-28 17/17
19 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-11-12 17/17
20 Justyna Suchecka Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-11-12 17/17
21 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-11-12 17/17
22 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-11-12 17/17
23 Alicja Suchecka Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-11-12 17/17
24 Ewa Barzał Gdańsk 2018-04-30 17/17
25 Damian Barzał Gdańsk 2018-04-30 17/17
26 Wiktoria Rzemopołuch Sielc 2018-04-30 17/17
27 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-04-30 17/17
28 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-04-30 17/17
29 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-04-30 17/17
30 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-04-30 17/17
31 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-07-07 17/17
32 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-07 17/17
33 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-07 17/17
34 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-07 17/17
35 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-07 17/17
36 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-07 17/17
37 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2018-07-07 17/17
38 Wiktor Chęć PTTK Iława/Tuszewo 2018-07-11 17/17
39 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-07-11 17/17
40 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-07-11 17/17
41 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-07-21 17/17
42 Piotr Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-07-21 17/17
43 Magda Łaszkiewicz Warszawa 2018-07-21 17/17
44 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-09 17/17
45 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-09 17/17
46 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-09 17/17
47 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-09 17/17
48 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-20 17/17
49 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-20 17/17
50 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2019-07-31 17/17
51 Marta Piotrowicz Przemyśl 2019-07-31 17/17
52 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-01-26 17/17
53 Beata Domin Bydgoszcz 2020-01-26 17/17
54 Martyna Stypa Sandomierz 2020-03-08 17/17
55 Piotr Koziara Sandomierz 2020-03-08 17/17
56 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-09-25 17/17
57 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-09-25 17/17
58 Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE / Warszawa 2020-10-09 17/17
59 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2020-10-09 17/17
60 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-07-01 17/17
61 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-07-01 17/17
62 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-03-11 17/17
63 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-06-10 17/17
64 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-07-02 17/17
65 Beata Grobelna Rumia, Gdańsk 2022-07-18 17/17
66 Joanna Kuźba Rumia, Gdańsk 2022-07-18 17/17
67 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-15 17/17
68 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-04-02 17/17
69 Agata Maj Sokoły Wędrowne/Gdynia 2023-05-01 17/17
70 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-05-07 17/17
71 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-05-07 17/17
72 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-06-20 17/17
73 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/„Ursus" 2023-09-22 17/17
74 Anna Górecka KTM PTTK O/„Ursus" 2023-09-22 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies