partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-10-30 22/22
1 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2015-10-31 22/22
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-03-26 22/22
3 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2016-03-26 22/22
4 Izabela Zyśk Białystok 2016-05-01 22/22
5 Julia Twardowska Olsztyn 2016-05-01 22/22
6 Karolina Zyśk Białystok 2016-05-01 22/22
7 Magda Twardowska Olsztyn 2016-05-01 22/22
8 Michał Twardowski Olsztyn 2016-05-01 22/22
9 Sebastian Twardowski Olsztyn 2016-05-01 22/22
10 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-05-27 22/22
11 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-05-27 22/22
12 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-05-27 22/22
13 Paweł Ostaszewski KG ""Orły"" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze" 2016-08-18 22/22
14 Piotr Ostaszewski KG ""Orły"" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze" 2016-08-18 22/22
15 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-10-01 22/22
16 Piotr Michałowski Warszawa 2016-10-01 22/22
17 Joanna Łuczkiewicz Ożarów Mazowiecki 2017-02-13 22/22
18 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK / Warszawa Praga 2017-04-10 22/22
19 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-05-13 22/22
20 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-06 22/22
21 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-06 22/22
22 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-10-17 22/22
23 Łukasz Strąk Bielawska Akademia Biegania/Wrocław 2018-05-12 22/22
24 Norbert Marcinowski Bielawska Akademia Biegania/Bielawa 2018-05-12 22/22
25 Paula Sznajderska Bielawska Akademia Biegania/Jaźwina 2018-05-12 22/22
26 Paweł Maślanka Bielawska Akademia Biegania/Bielawa 2018-05-12 22/22
27 Roman Trocha Orientop Wrocław/Dzierżoniów 2018-05-12 22/22
28 Irena Sokół Zaścianki 2018-06-23 22/22
29 Beata Domin Bydgoszcz 2018-07-14 22/22
30 Ewa Piórkowska Ełk 2018-07-14 22/22
31 Katarzyna Leszczyńska Białystok 2018-07-14 22/22
32 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-14 22/22
33 Maria Brześkiewicz Białystok 2018-07-15 22/22
34 Marzena Sochoń Zaścianki 2018-07-15 22/22
35 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2019-04-12 22/22
36 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2019-04-12 22/22
37 Artur Świderski Radzymin 2019-06-22 22/22
38 Ewa Świderska Radzymin 2019-06-22 22/22
39 Gosia Świderska Radzymin 2019-06-22 22/22
40 Marysia Świderska Radzymin 2019-06-22 22/22
41 Mateusz Świderski Radzymin 2019-06-22 22/22
42 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-07-28 22/22
43 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-07-28 22/22
44 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-06-30 22/22
45 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-06-30 22/22
46 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-06-30 22/22
47 Agnieszka Osmelak Szczecin 2020-07-06 22/22
48 Leszek Osmelak Szczecin 2020-07-06 22/22
49 Agnieszka Drabek GKT Cyrkino 2020-08-07 22/22
50 Maria Drabek GKT Cyrkino 2020-08-07 22/22
51 Paweł Drabek GKT Cyrkino 2020-08-07 22/22
52 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2020-08-19 22/22
53 Bartłomiej Etenkowski Warszawa 2020-08-31 22/22
54 Magdalena Łuniewska-Etenkowska Warszawa 2020-08-31 22/22
55 Weronika Etenkowska Warszawa 2020-08-31 22/22
56 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-09 19/22
57 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-09 19/22
58 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-09 19/22
59 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-09 19/22
60 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-05-24 22/22
61 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-05-24 22/22
62 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-07-06 22/22
63 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2021-07-13 22/22
64 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2021-07-13 22/22
65 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-07-13 22/22
66 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2021-07-18 22/22
67 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-07-18 22/22
68 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-07-22 22/22
69 Anna Malanowska Warszawa 2021-07-24 22/22
70 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-07-24 22/22
71 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-23 22/22
72 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy “Czwórka” PTTK 2022-04-29 22/22
73 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-05-02 22/22
74 Katarzyna Koszyk Wyszków 2022-06-18 22/22
75 Katarzyna Szostek - Malinowska Wyszków 2022-06-18 22/22
76 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-08-16 22/22
77 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-16 22/22
78 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-16 22/22
79 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-09-14 22/22
80 Jarosław Baryluk Lusina 2023-03-15 22/22
81 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-24 22/22
82 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-24 22/22
83 Edward Fudro Police 2023-08-18 22/22
84 Wioletta Ziobrowska Świdnica PIT 2023-10-19 22/22
85 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2023-10-20 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies