partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2015-11-15 25/25
1 Agnieszka Różycka Warszawa 2015-12-04 25/25
2 Krysia Różycka Warszawa 2015-12-04 25/25
3 Hania Różycka Warszawa 2015-12-04 25/25
4 Grzegorz Różycki Warszawa 2015-12-04 25/25
5 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
6 Dariusz Mazurek Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
7 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
8 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
9 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
10 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
11 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
12 Renata Łaska Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
13 Tomasz Łaski Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
14 Anna Wychowaniec OK! Sport 2015-12-06 25/25
15 Beata Bargiel OK! Sport 2015-12-06 25/25
16 Paweł Drągowski OK! Sport 2015-12-06 25/25
17 Włodzimierz Bargiel OK! Sport 2015-12-06 25/25
18 Marek Drągowski OK! Sport 2015-12-06 25/25
19 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK O/Warszawa Praga 2015-12-06 25/25
20 Anna Morawska Warszawa 2015-12-20 25/25
21 Łukasz Lech Warszawa 2015-12-20 25/25
22 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2015-12-20 25/25
23 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2015-12-20 25/25
24 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-05-22 25/25
25 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-05-22 25/25
26 Edward Fudro JEJ Police 2016-06-06 25/25
27 Irek Pluta SKKT PTTK 101 2016-08-06 25/25
28 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2016-08-06 25/25
29 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-05-25 25/25
30 Tomasz Gronau Warszawa 2017-05-25 25/25
31 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-04 25/25
32 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-04 25/25
33 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-01-20 25/25
34 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptus Siedlce Strzała 2018-04-08 25/25
35 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptus Siedlce Strzała 2018-04-08 25/25
36 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptus Siedlce Strzała 2018-04-08 25/25
37 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-04-13 25/25
38 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-04-13 25/25
39 Maria Gryszczuk Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 25/25
40 Tymoteusz Czech Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 25/25
41 Alicja Litwińska Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 25/25
42 Krzysztof Litwiński Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 25/25
43 Natalia Naumowicz Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 25/25
44 Wiktoria Wrońska Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 25/25
45 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-11 25/25
46 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-11 25/25
47 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-11 25/25
48 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2019-05-12 25/25
49 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-07-06 25/25
50 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-08-11 22/25
51 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-08-11 22/25
52 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-08-11 22/25
53 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-02-16 25/25
54 Agata Młotek Warszawa 2020-02-16 25/25
55 Emil Jakóbiak Legionowo 2020-07-18 25/25
56 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2020-07-18 25/25
57 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-07-22 25/25
58 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-07-22 25/25
59 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-11-01 25/25
60 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2020-11-30 25/25
61 Szymon Górka Warszawa 2021-04-24 25/25
62 Weronika Staroń Warszawa 2021-10-10 25/25
63 Ewa Kurzawska Grrrusza 2021-10-23 25/25
64 Przemysław Nowak Poznań 2021-11-27 23/25
65 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2022-01-23 25/25
66 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-02-05 25/25
67 Anna Głowacka Warszawa 2022-03-08 25/25
68 Grzegorz Michalak Warszawa 2022-03-08 25/25
69 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-03-11 25/25
70 Joanna Dąbrowska Warszawa 2022-04-09 25/25
71 Tomasz Siczek Warszawa 2022-04-09 25/25
72 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-14 25/25
73 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-05-14 25/25
74 Przemysław Witczak Warszawa 2022-07-25 25/25
75 Hania Fydrych Warszawa 2022-09-24 20/25
76 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2022-10-15 25/25
77 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-10-15 25/25
78 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-11-10 25/25
79 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-29 25/25
80 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-12-30 25/25
81 Ania Zaremba Ursynów 2022-12-30 25/25
82 Sean Severson Machesney 2022-12-30 25/25
83 Artur Krasuski Warszawa 2023-06-24 25/25
84 Kamil Krasuski Warszawa 2023-06-24 25/25
85 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-08-13 25/25
86 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-25 25/25
87 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-11-19 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies