partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Patryk Popis Towarzystwo Przyjaciół Świdra 2015-11-28 9/9
1 Anna Morawska Zagubione Owieczki 2015-11-29 9/9
2 Łukasz Lech Zagubione Owieczki 2015-11-29 9/9
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-12-06 9/9
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-12-06 9/9
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-12-06 9/9
6 Sławomir Otap Warszawa 2015-12-15 9/9
7 Maciej Kamiński Leśne Dziady 2015-12-19 9/9
8 Małgorzata Łukaniuk   2015-12-19 9/9
9 Joanna Zalipska   2015-12-19 9/9
10 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2015-12-19 9/9
11 Piotr Gulanowski   2015-12-19 9/9
12 Jacek Piekarski Brwinów 2015-12-19 9/9
13 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-12-19 9/9
14 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-12-19 9/9
15 Dariusz Mazurek Klub InO Stowarzysze 2015-12-19 9/9
16 Renata Łaska Klub InO Stowarzysze/Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-12-19 9/9
17 Tomasz Łaski Klub InO Stowarzysze/Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-12-19 9/9
18 Jakub M. Gac Kady 2015-12-29 9/9
19 Agata Kostyra Otwock 2016-05-02 9/9
20 Paweł Kostyra Otwock 2016-05-02 9/9
21 Zosia Kostyra Otwock 2016-05-02 9/9
22 Magda Świtalska Otwock 2016-05-02 9/9
23 Filip Świtalski Otwock 2016-05-02 9/9
24 Maciej Jasiński Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-11-19 9/9
25 Marta Żuchowska Józefów 2017-05-15 9/9
26 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-08-05 9/9
27 Artur Świderski Radzymin 2017-09-09 9/9
28 Ewa Świderska Radzymin 2017-09-09 9/9
29 Mateusz Świderski Radzymin 2017-09-09 9/9
30 Gosia Świderska Radzymin 2017-09-09 9/9
31 Marysia Świderska Radzymin 2017-09-09 9/9
32 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-04-13 9/9
33 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-04-13 9/9
34 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-04-13 9/9
35 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-29 9/9
36 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-29 9/9
37 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-13 9/9
38 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-13 9/9
39 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-13 9/9
40 Adam Musiejko Józefów 2020-07-19 9/9
41 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-11-07 8/9
42 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-10-25 9/9
43 Przemysław Witczak Warszawa 2022-05-21 9/9
44 Sławomir Frynas Lublin 2022-05-21 9/9
45 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-08-03 9/9
46 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-26 9/9
47 Kamil Buczek Otwock 2023-03-18 9/9
48 Marta Czajka Warszawa 2023-03-23 9/9
49 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-06-10 9/9
50 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-09-12 9/9
51 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-12-09 9/9
52 Wojciech Drozda Warszawa 2024-03-27 9/9

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies