partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-01-04 9/9
1 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2016-01-05 9/9
2 Sławomir Otap Warszawa 2016-01-05 9/9
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-01-05 9/9
4 Mariusz Góraj Klub InO Skróty/Radom 2016-01-05 9/9
5 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze 2016-01-05 7/9
6 Maciej Jasiński Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-01-05 9/9
7 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-01-05 7/9
8 Jakub M. Gac Ambasador/Kady 2016-01-05 9/9
9 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2016-01-05 9/9
10 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2016-01-05 9/9
11 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2016-01-10 9/9
12 Katarzyna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2016-01-10 9/9
13 Jan Rolle Warszawa 2016-01-10 9/9
14 Mariusz Pietrzak Piastów 2016-01-12 9/9
15 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-01-12 9/9
16 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-01-12 9/9
17 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-01-12 9/9
18 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-01-19 9/9
19 Edward Fudro JEJ Police 2016-01-20 9/9
20 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-01-26 9/9
21 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK/O Mazowsze 2016-01-26 9/9
22 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTL/O Mazowsze 2016-01-26 9/9
23 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-01-26 9/9
24 Michał Szeliski Warszawa 2016-01-29 9/9
25 Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-03-10 9/9
26 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-03-31 9/9
27 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-03-31 9/9
28 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2016-04-29 9/9
29 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2016-04-29 9/9
30 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2016-04-29 9/9
31 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-09-24 9/9
32 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-09-24 9/9
33 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2016-11-08 9/9
34 Janina Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2016-11-08 9/9
35 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-01-07 9/9
36 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-01-16 9/9
37 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola 2017-02-07 9/9
38 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-10 9/9
39 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-10 9/9
40 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-11 9/9
41 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-11 9/9
42 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-11 9/9
43 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-11 9/9
44 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-11 9/9
45 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-27 9/9
46 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-25 9/9
47 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-25 9/9
48 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-25 9/9
49 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-25 9/9
50 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-10 9/9
51 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-10 9/9
52 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-10 9/9
53 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2019-12-01 9/9
54 Agata Młotek Warszawa 2019-12-01 9/9
55 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-01-23 9/9
56 Kinga Sandura Warszawa 2020-02-15 9/9
57 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-05-18 9/9
58 Beata Bargiel Warszawa 2020-08-27 8/9
59 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2021-01-01 9/9
60 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-06-06 9/9
61 Przemysław Witczak Warszawa 2021-07-25 9/9
62 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-09-06 9/9
63 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-01-02 9/9
64 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-02-14 9/9
65 Danuta Ogdowska Rumia 2022-02-22 9/9
66 Joanna Kuźba Rumia 2022-02-22 9/9
67 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-24 9/9
68 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-24 9/9
69 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-24 9/9
70 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-24 9/9
71 Weronika Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-24 9/9
72 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-04 9/9
73 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-05-04 9/9
74 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-15 9/9
75 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-15 9/9
76 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/"Ursus" 2022-06-12 9/9
77 Anna Górecka KTM PTTK O/"Ursus" 2022-06-12 9/9
78 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-08-16 9/9
79 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-09-08 9/9
80 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-11-08 9/9
81 Piotr Cichy Świnoujście 2023-03-04 9/9
82 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-23 9/9
83 Leszek Adamski Warszawa 2023-10-23 9/9
84 Tomasz Rekowski Morąg 2023-12-05 9/9
85 Marek Koba Jaworzno 2024-02-12 9/9
86 Jarosław Baryluk Lusina 2024-02-14 9/9
87 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2024-02-23 9/9
88 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2024-02-23 9/9

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies