partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2016-01-06 25/25
II Maciej Kamiński Warszawa 2016-01-06 25/25
III Małgorzata Izdebska-Młot Warszawa 2016-01-06 25/25
IV Paweł Młot Warszawa 2016-01-06 25/25
1 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-01-13 25/25
2 Angelika Mielcarz HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-02-02 25/25
3 Bogdan Sawicki HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-02-02 25/25
4 Iwona Sawicka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-02-02 25/25
5 Joanna Sawicka Mrozy 2016-02-02 25/25
6 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2016-02-28 25/25
7 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2016-02-28 25/25
8 Edward Fudro JEJ Police 2016-03-18 25/25
9 Alicja Łapanowska Warszawa 2016-07-08 1/25
10 Bożena Bartnik Warszawa 2016-07-08 1/25
11 Grzegorz Krochmal Warszawa 2016-07-08 1/25
12 Małgorzata Krochmal Warszawa 2016-07-08 1/25
13 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-09 25/25
14 Karolina Pacek Warszawa 2016-07-09 25/25
15 Monika Borkowska Warszawa 2016-07-09 25/25
16 Agnieszka Różycka Warszawa 2016-11-01 25/25
17 Krystyna Różycka Warszawa 2016-11-01 25/25
18 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-11-11 25/25
19 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-11-11 25/25
20 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-11-11 25/25
21 Joannna Puternicka Orientop Wrocław 2016-11-11 25/25
22 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-11-11 25/25
23 Roman Trocha Orientop Wrocław 2016-11-11 25/25
24 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-11-12 25/25
25 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-11-13 25/25
26 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-11-13 25/25
27 Iga Pikul SKPTG/Warszawa 2017-04-09 25/25
28 Paweł Szczerbiak SKPTG/Warszawa 2017-04-09 25/25
29 Andrzej Kusiak Klub InO InOwcy 2017-08-04 25/25
30 Aleksandra Kusiak Klub InO InOwcy/Nowa Sarzyna 2017-08-04 25/25
31 Antoni Kusiak Klub InO InOwcy/Nowa Sarzyna 2017-08-04 25/25
32 Ewelina Kusiak Klub InO InOwcy/Nowa Sarzyna 2017-08-04 25/25
33 Jarosław Kabuła m-KRTW ""RZUŁF""/Gdańsk" 2017-09-15 25/25
34 Patryk Pojawa K2/Toruń 2017-10-25 25/25
35 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-05-01 25/25
36 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-03 25/25
37 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-09-13 25/25
38 Antonina Wójcik Krzeszowice 2018-09-16 25/25
39 Elżbieta Konicka Krzeszowice 2018-09-16 25/25
40 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2019-03-20 25/25
41 Agnieszka Nwokocha Warszawa 2019-04-17 25/25
42 Bartosz Nwokocha Warszawa 2019-04-17 25/25
43 Daria Nwokocha Warszawa 2019-04-17 25/25
44 Emil Nwokocha Warszawa 2019-04-17 25/25
45 Stanisław Konefał Warszawa 2019-04-17 25/25
46 Teresa Konefał Warszawa 2019-04-17 25/25
47 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-04-26 25/25
48 Piotr Michałowski Warszawa 2019-04-26 25/25
49 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-11 25/25
50 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-05-12 25/25
51 Dariusz Kucharski Warszawa 2019-06-22 25/25
52 Kamil Kucharska Warszawa 2019-06-22 25/25
53 Monika Kucharska Warszawa 2019-06-22 25/25
54 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-09 25/25
55 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-09 25/25
56 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-09 25/25
57 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-09 25/25
58 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2019-10-23 25/25
59 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-11 22/25
60 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-11 22/25
61 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-11 22/25
62 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-11 22/25
63 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-11 22/25
64 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-11 22/25
65 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-11 22/25
66 Adam Korniluk Warszawa 2020-02-13 16/25
67 Anna Korniluk Warszawa 2020-02-13 16/25
68 Jan Korniluk Warszawa 2020-02-13 16/25
69 Radosław Korniluk Warszawa 2020-02-13 16/25
70 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-02-20 25/25
71 Artur Kotowski SKKT Gryphus/Szczecin 2020-02-29 25/25
72 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2020-05-24 25/25
73 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-05-24 25/25
74 Anna Dzik Kraków 2020-06-14 25/25
75 Katarzyna Dzik Kraków 2020-06-14 25/25
76 Piotr Dzik Kraków 2020-06-14 25/25
77 Rafał Dzik Kraków 2020-06-14 25/25
78 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-10-22 25/25
79 Damian Kowalczyk Łódź 2021-05-18 25/25
80 Bartłomiej Król PTSM Lubań- Dębowy Gaj 2021-08-14 25/25
81 Honorata Król PTSM Lubań- Dębowy Gaj 2021-08-14 25/25
82 Izabela Król PTSM Lubań- Dębowy Gaj 2021-08-14 25/25
83 Wojciech Król PTSM Lubań- Dębowy Gaj 2021-08-14 25/25
84 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2021-08-28 25/25
85 Jacek Kasprzak Warszawa 2021-08-28 25/25
86 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-16 25/25
87 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-16 25/25
88 Agnieszka Baryluk Lusina 2021-12-05 25/25
89 Jarosław Baryluk Lusina 2021-12-05 25/25
90 Antoni Kowalski KTP Krwinka PONIATOWA 2022-02-17 25/25
91 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka PONIATOWA 2022-02-17 25/25
92 Marek Makulus KTP Krwinka PONIATOWA 2022-02-17 25/25
93 Piotr Kowalski KTP Krwinka PONIATOWA 2022-02-17 25/25
94 Renata Wójcik KTP Krwinka PONIATOWA 2022-02-17 25/25
95 Teresa Makulus KTP Krwinka PONIATOWA 2022-02-17 25/25
96 Gosia Grabowska KTP Krwinka PONIATOWA 2022-02-17 25/25
97 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-02-24 25/25
98 Joanna Dąbrowska Warszawa 2022-03-12 25/25
99 Tomasz Siczek Warszawa 2022-03-12 25/25
100 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-04-11 25/25
101 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-06-06 25/25
102 Oliwia Piotrowska warszawa 2022-08-08 23/25
103 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-08-13 25/25
104 Bernadeta Tchoryk Kraków 2022-08-16 25/25
105 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-09-10 25/25
106 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2022-09-12 25/25
107 Łukasz Sochoń Wasilków 2022-09-12 25/25
108 Anna Malanowska KInO STOWARZYSZE/ Warszawa 2022-09-30 25/25
109 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-11-03 25/25
110 Ewa Sasowska Kraków 2022-11-06 25/25
111 Marta Sasowska Kraków 2022-11-06 25/25
112 Jacek Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-12-03 25/25
113 Jarosław Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-12-03 25/25
114 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-12-03 25/25
115 Monika Mielnikiewicz Kraków 2023-01-12 25/25
116 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-04-09 25/25
117 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-04-29 25/25
118 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-04-29 25/25
119 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-05-01 25/25
120 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-05-01 25/25
121 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-05-01 25/25
122 Marek Koba Jaworzno 2023-06-20 25/25
123 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-29 25/25
124 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2023-06-29 25/25
125 Julian Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-29 25/25
126 Martyna Stypa Sandomierz 2023-07-21 25/25
127 Piotr Koziara Sandomierz 2023-07-21 25/25
128 Ewa Kowalska-Hupko Xenomorfy / Wola Paprotnia 2023-08-21 25/25
129 Jarosław Hupko Xenomorfy / Wola Paprotnia 2023-08-21 25/25
130 Małgorzata Hupko Xenomorfy / Wola Paprotnia 2023-08-21 25/25
131 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-11-19 25/25
132 Jerzy Świgoń Poznań 2023-11-30 25/25
133 Ewa Kurzawska Warszawa 2024-01-25 25/25
134 Adam Ratyński Warszawa 2024-03-02 25/25
135 Katarzyna Koszyk Warszawa 2024-03-02 25/25
136 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2024-03-15 25/25
137 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2024-03-15 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies