partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-01-09 20/20
1 Patrycja Góraj Radom 2016-01-17 20/20
2 Michał Góraj Radom 2016-01-17 20/20
3 Mariusz Góraj Klub InO Skróty/Radom 2016-01-17 20/20
4 Renata Łaska Klub InO Stowarzysze/Zielonka 2016-01-29 20/20
5 Tomasz Łaski Klub InO Stowarzysze/Zielonka 2016-01-29 20/20
6 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-02-12 20/20
7 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-03-20 20/20
8 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-03-20 20/20
9 Roman Trocha Orientop Wrocław 2016-03-20 20/20
10 Marcin Stefaniak Orientop Wrocław 2016-03-20 20/20
11 Łukasz Lech Warszawa 2016-03-29 19/20
12 Renata Mikutel Kozienice 2016-04-28 20/20
13 Sara Smargol Kozienice 2016-04-28 20/20
14 Jacek Mikutel Kozienice 2016-04-28 20/20
15 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-04-28 20/20
16 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-07 20/20
17 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-07 20/20
18 Piotr Michałowski Warszawa 2016-10-06 20/20
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-10-06 20/20
20 Sławomir Otap Warszawa 2016-11-05 20/20
21 Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2016-12-30 20/20
22 Maciej Kamiński Warszawa 2016-12-30 20/20
23 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-04 20/20
24 Patrycja Jaroszewska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-04 20/20
25 Jakub Kaczkowski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-04 20/20
26 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-04 20/20
27 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-04 20/20
28 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-02-23 20/20
29 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-02-23 20/20
30 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-05-05 20/20
31 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-05 20/20
32 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-05 20/20
33 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-05 20/20
34 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-05 20/20
35 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-05 20/20
36 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-14 20/20
37 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-05-04 20/20
38 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-05-04 20/20
39 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-05-04 20/20
40 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-05-04 20/20
41 Wojciech Woźniak Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-05-04 20/20
42 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-05-30 20/20
43 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
44 Damian Murach HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
45 Iwona Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
46 Jacek Gazda HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
47 Emilia Delegacz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
48 Amelia Sokół HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
49 Olga Jachimowicz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
50 Natalia Kesler HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
51 Łucja Kępka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
52 Julia Cudna HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
53 Julia Adamczyk HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
54 Marysia Sadowska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
55 Magda Bajszczak HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
56 Wiktoria Kaliszewska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
57 Ludwika Igańska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
58 Karolina Mielcarz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
59 Julianna Juszczak HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
60 Łucja Sęktas HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
61 Filip Kaliszewski HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
62 Olga Dębska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
63 Filip Brandota HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
64 Jagoda Szerszeń HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
65 Julka Rudnik HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
66 Helena Różycka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
67 Miłosz Cudny HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
68 Marcel Kępka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
69 Nikodem Nawrot HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
70 Igor Więsik HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
71 Iza Więsik HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
72 Kamila Rębisz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
73 Roxie Szulecka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
74 Agata Foryś HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
75 Marta Kesler HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
76 Wioletta Moch HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
77 Emilia Piętka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
78 Angelika Mielcarz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
79 Dariusz Jackiewicz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-17 20/20
80 Jacek Piekarski Brwinów 2020-03-08 20/20
81 Paweł Rozwadowski KInO Stowarzysze 2020-03-08 20/20
82 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-03-30 20/20
83 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-03-30 20/20
84 Małgorzata Arendt Rumia 2020-07-03 20/20
85 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-03 20/20
86 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-07-03 20/20
87 Beata Grobelna Gdańsk 2020-07-03 20/20
88 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-07-03 20/20
89 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-03 20/20
90 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-03 20/20
91 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2020-07-03 20/20
92 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2020-07-10 20/20
93 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-08-02 16/20
94 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-08-02 16/20
95 Agnieszka Osóbka Radom 2020-12-04 20/20
96 Wiktoria Osóbka Radom 2020-12-04 20/20
97 Weronika Osóbka Radom 2020-12-04 20/20
98 Dawid Osóbka Radom 2020-12-04 20/20
99 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-12-17 20/20
100 Rafał Prokop Radom 2020-12-27 20/20
101 Justyna Prokop Radom 2020-12-27 20/20
102 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-12-28 20/20
103 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-04-10 20/20
104 Martyna Stypa Sandomierz 2021-08-20 20/20
105 Piotr Koziara Sandomierz 2021-08-20 20/20
106 Agnieszka Foks Warszawa 2021-11-19 20/20
107 Ala Tomankiewicz Warszawa 2021-11-19 20/20
108 Andrzej Foks Warszawa 2021-11-19 20/20
109 Beata Bargiel Warszawa 2021-11-19 20/20
110 Beata Drągowska Warszawa 2021-11-19 20/20
111 Bożena Wiśniewska Warszawa 2021-11-19 20/20
112 Marek Drągowski Warszawa 2021-11-19 20/20
113 Marek Tomankiewicz Warszawa 2021-11-19 20/20
114 Wojtek Wiśniewski Warszawa 2021-11-19 20/20
115 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2021-11-19 20/20
116 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2021-12-23 20/20
117 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-03 20/20
118 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-03 20/20
119 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-03 20/20
120 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-03 20/20
121 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-03 20/20
122 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-03 20/20
123 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-03 20/20
124 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-03 20/20
125 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-08-17 20/20
126 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-09 20/20
127 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-10-09 20/20
128 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-03-12 20/20
129 Jarosław Baryluk Lusina 2023-04-04 20/20
130 Marek Koba Jaworzno 2023-07-30 20/20
131 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-10-29 20/20
132 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-10-29 20/20
133 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2023-12-28 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies