partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-11-15 16/16
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2015-11-15 16/16
1 Aleksandra Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2017-08-07 16/16
2 Tomasz Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2017-08-07 16/16
3 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2018-04-27 16/16
4 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-04-27 16/16
5 Marcin Stefaniak Orientop Wrocław 2018-04-27 16/16
6 Piotr Trocha Orientop Wrocław 2018-04-27 16/16
7 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-04-27 16/16
8 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2019-01-30 16/16
9 Maciej Zawadzki Warszawa 2019-01-30 16/16
10 Jacek Zdenicki KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2019-06-11 16/16
11 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-07-28 16/16
12 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2019-07-28 16/16
13 Radosław Skuła PTTK OM/Lublin 2019-09-05 16/16
14 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-09-16 16/16
15 Piotr Michałowski Warszawa 2019-09-16 16/16
16 Anna Dzik Kraków 2020-08-15 16/16
17 Katarzyna Dzik Kraków 2020-08-15 16/16
18 Piotr Dzik Kraków 2020-08-15 16/16
19 Rafał Dzik Kraków 2020-08-15 16/16
20 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-08-29 16/16
21 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-08-29 16/16
22 Martyna Stypa Sandomierz 2020-09-21 16/16
23 Piotr Koziara Sandomierz 2020-09-21 16/16
24 Aleksandra Pajkowska Mrozy 2021-05-01 16/16
25 Angelika Mielcarz Mrozy 2021-05-01 16/16
26 Iwona Sawicka Mrozy 2021-05-01 16/16
27 Joanna Sawicka Mrozy 2021-05-01 16/16
28 Anna Zaorska Od A do Zet 2021-05-03 16/16
29 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2021-05-03 16/16
30 Andrzej Półgrabski Drawsko Pomorskie 2021-05-07 16/16
31 Joanna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2021-05-07 16/16
32 Agnieszka Osmelak Szczecin 2021-08-16 16/16
33 Leszek Osmelak Szczecin 2021-08-16 16/16
34 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-09-11 16/16
35 Tadeusz Drwiła Zbylitowska Góra 2022-03-07 16/16
36 Agnieszka Pietrzak Piastów 2022-06-16 16/16
37 Mariusz Pietrzak Piastów 2022-06-16 16/16
38 Beata Grobelna Rumia, Gdańsk 2022-07-22 16/16
39 Joanna Kuźba Rumia, Gdańsk 2022-07-22 16/16
40 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-08-09 16/16
41 Paulina Kocot Studencki Klub Górski Warszawa 2022-12-30 16/16
42 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2023-08-14 16/16
43 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2023-08-14 16/16
44 Irena Tomaszewicz PTSM Lubań 2023-08-14 16/16
45 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-08-14 16/16
46 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-08-14 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies