partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

n
L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
1 wersja 1.2
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-11-15 19/19
II Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2015-11-15 19/19
2 Ewa Bystrzyńska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-16 19/19
3 Anna Bystrzyńska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-16 19/19
4 Jacek Bystrzyński KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-16 19/19
5 Adam Maruszak Warszawa 2017-04-29 19/19
6 Andrzej Kusiak Klub InO InOwcy/Nowa Sarzyna 2017-06-09 19/19
7 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-11-17 19/19
8 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-11-17 19/19
9 Roman Trocha Orientop Wrocław 2017-11-17 19/19
10 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-11-17 19/19
11 Tomasz Gronau Targówek 2017-11-17 19/19
12 Edward Fudro JEJ Police 2017-11-19 19/19
13 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2017-11-19 19/19
14 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2017-11-19 19/19
15 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-25 19/19
16 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-25 19/19
17 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-05-01 19/19
18 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2018-05-19 19/19
19 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2018-05-19 19/19
20 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-09-24 19/19
21 Paulina Żygadło Orientop Wrocław 2018-09-24 19/19
22 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-03-24 19/19
23 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-18 18/18
24 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-18 18/18
25 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-18 18/18
26 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-03-16 18/18
27 Marianna Narkiewicz Warszawa 2020-03-16 18/18
28 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-08-26 18/18
29 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-08-26 18/18
30 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-10-08 18/18
31 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-05 18/18
32 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-05 18/18
33 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-05 18/18
34 Aleksandra Waśko KInO STOWARZYSZE / Gdynia 2021-08-25 18/18
35 Krzysztof Waśko KInO STOWARZYSZE / Gdynia 2021-08-25 18/18
36 Michał Waśko KInO STOWARZYSZE / Gdynia 2021-08-25 18/18
37 Zofia Waśko KInO STOWARZYSZE / Gdynia 2021-08-25 18/18
38 Martyna Stypa Sandomierz 2021-10-18 18/18
39 Piotr Koziara Sandomierz 2021-10-18 18/18
40 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-11-12 18/18
41 Marek Koba Jaworzno 2021-11-13 18/18
42 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2022-06-04 18/18
43 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-07-13 18/18
44 Ilona Śpiewak Warszawa 2022-08-18 18/18
45 Mateusz Komorowski Warszawa 2022-08-18 18/18
46 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-08-22 18/18
47 Aneta Kołodziejska Kielce 2022-11-12 18/18
48 Anna Janocha Kielce 2022-11-12 18/18
49 Hubert Kołodziejski Kielce 2022-11-12 18/18
50 Patryk Anioł Kielce 2022-11-12 18/18
51 Stanisława Bednarska Kielce 2022-11-12 18/18
52 Szymon Kołodziejski Kielce 2022-11-12 18/18
53 Agata Maj Sokoły Wędrowne/Gdynia 2023-04-09 18/18
54 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE/Warszawa 2023-05-20 18/18
55 Jadwiga Bystrykowska Bogatynia 2023-09-14 18/18
n

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies