partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2010-12-10 11/11
1 Krzysztof Ligienza Dzierżoniów 2010-12-11 11/11
2 Jacek Gdula Wrocław 2010-12-11 11/11
3 Roman Trocha Dzierżoniów 2010-12-11 11/11
4 Tadeusz Sławiński Lubań 2010-12-11 11/11
5 Hubert Świerczyński Szczecin 2010-12-11 11/11
6 Bartłomiej Mazan Szczecin 2010-12-11 11/11
7 Krzysztof Miaśkiewicz Wrocław 2010-12-11 11/11
8 Edyta Gromek Lublin 2010-12-11 11/11
9 Iweta Olszewska Toruń 2010-12-11 11/11
10 Joanna Puternicka Warszawa 2010-12-11 11/11
11 Maciej Zachara Rzeszów 2010-12-11 11/11
12 Barbara Szmyt Warszawa 2010-12-11 11/11
13 Marek Pacek Gdańsk 2010-12-11 11/11
14 Mirosław Marek Nowa Dęba 2010-12-11 11/11
15 Sławomir Frynas Lublin 2010-12-11 11/11
16 Tomasz Gronau Warszawa 2010-12-11 11/11
17 Zbigniew Socha Gliwice 2010-12-11 11/11
18 Mirosław Wośko Ropczyce 2010-12-11 11/11
19 Kazimierz Makieła Warszawa 2010-12-11 11/11
20 Agnieszka Wittig Wrocław 2010-12-11 11/11
21 Andrzej Krochmal Warszawa 2010-12-11 11/11
22 Dariusz Walczyna Warszawa 2010-12-11 11/11
23 Waldemar Fijor Toruń 2010-12-11 11/11
24 Agata Wiraszka Radom 2010-12-11 11/11
25 Bartosz Tyczyński Warszawa 2010-12-11 11/11
26 Krzysztof Kula Gdańsk 2010-12-11 11/11
27 Jakub Kaczyński Gdańsk 2010-12-11 11/11
28 Wojciech Drozda Warszawa 2010-12-11 11/11
29 Monika Brach-Zięba Bystrzyca Kłodzka 2010-12-11 11/11
30 Tomasz Zięba Bystrzyca Kłodzka 2010-12-11 11/11
31 Joanna Kośnik Warszawa 2010-12-11 11/11
32 Ewa Tarnowska Zielona Góra 2010-12-11 11/11
33 Tomasz Dombi Warszawa 2010-12-11 11/11
34 Andrzej Kędziorek Warszawa 2010-12-11 11/11
35 Krzysztof Labus - 2010-12-11 11/11
36 Robert Filipski Szczecin 2010-12-11 11/11
37 Piotr Krystek - 2010-12-11 11/11
38 Krzysztof Stańczyk Warszawa 2010-12-11 11/11
39 Andrzej Wysocki Gliwice 2010-12-11 11/11
40 Michał Włodarczyk - 2010-12-11 11/11
41 Tadeusz Grabarczyk - 2010-12-11 11/11
42 Karol Kalsztein Gdańsk 2010-12-11 11/11
43 Radosław Balmowski - 2010-12-11 11/11
44 Paweł Kowalczyk Pilawa 2010-12-11 11/11
45 Władysław Miszkiewicz - 2010-12-11 11/11
46 Daniel Kotschy Wrocław 2010-12-11 11/11
47 Anna Gdula Wrocław 2010-12-11 11/11
48 Miłosz Gerlich Wrocław 2010-12-11 11/11
49 Sławomir Solka Wrocław 2010-12-11 11/11
50 Dariusz Zając Radom 2010-12-11 11/11
51 Magdalena Kapka - 2010-12-11 11/11
52 Weronika Luterek Łódź 2016-02-17 11/11
53 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-29 11/11
54 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-29 11/11
55 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-29 11/11
56 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2016-05-19 11/11
57 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-08-06 11/11
58 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-13 11/11
59 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-13 11/11
60 Edward Fudro JEJ Police 2016-08-15 11/11
61 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-03-11 11/11
62 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-03-11 11/11
63 Kinga Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-03-11 11/11
64 Paweł Rozwadowski Brwinów 2018-08-12 11/11
65 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 7/11
66 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 7/11
67 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 11/11
68 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 7/11
69 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2019-04-14 11/11
70 Marta Piotrowicz Przemyśl 2019-04-14 11/11
71 Dominik Pruss Kłodzko 2019-06-13 10/11
72 Maciej Niepomnik Zeberki 2019-07-10 11/11
73 Alicja Niepomnik Zeberki 2019-07-10 11/11
74 Tosia Niepomnik Zeberki 2019-07-10 11/11
75 Elżbieta Myślak Zeberki 2019-07-10 11/11
76 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-15 11/11
77 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-11 11/11
78 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-02-15 11/11
79 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 11/11
80 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 11/11
81 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-08-16 11/11
82 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-08-16 11/11
83 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 11/11
84 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 11/11
85 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 11/11
86 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-08-06 11/11
87 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-07 11/11
88 Kornelia Adamek Oborniki 2021-09-25 11/11
89 Ernest Adamek Oborniki 2021-09-25 11/11
90 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-07 11/11
91 Wacław Polcer Łódź 2022-03-11 11/11
92 Tomasz Backer Lewin Brzeski 2022-05-05 11/11
93 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-05-07 11/11
94 Leszek Osmelak Szczecin 2022-05-07 11/11
95 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-06-07 11/11
96 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-07-26 11/11
97 Zofia Kowalska Wałcz 2022-07-26 11/11
98 Agnieszka Turek Reda 2022-08-13 11/11
99 Marika Lena Rosłonek PTSM Lubań 2022-08-21 11/11
100 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-08-21 11/11
101 Adam Dąbek Grębów 2022-08-21 11/11
102 Magdalena Dąbek Grębów 2022-08-21 11/11
103 Mirosław Dąbek Grębów 2022-08-21 11/11
104 Stanisław Dąbek Grębów 2022-08-21 11/11
105 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-22 11/11
106 Wojciech Warowny Pruszków 2022-11-05 11/11
107 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 11/11
108 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 11/11
109 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-11-11 11/11
110 Beata Bigos Poniatowa 2022-11-18 11/11
111 Jolanta Asyngier Chodel 2022-11-18 11/11
112 Robert Bigos Poniatowa 2022-11-18 11/11
113 Renata Wojcik KTP Krwinka Poniatowa 2022-11-18 11/11
114 Teresa Makulus KTP Krwinka Poniatowa 2022-11-18 11/11
115 Marcin Maciejewski Wrocław 2023-01-07 11/11
116 Maciej Głów Kraków 2023-03-19 11/11
117 Anna Paszek North Team Szczecin 2023-05-14 11/11
118 Tomasz Paszek North Team Szczecin 2023-05-14 11/11
119 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-07-01 11/11
120 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-07-01 11/11
121 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-07-01 11/11
122 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-07-08 11/11
123 Agnieszka Baryluk Lusina 2023-07-09 11/11
124 Igor Baryluk Lusina 2023-07-09 11/11
125 Jarosław Baryluk Lusina 2023-07-09 11/11
126 Martyna Stypa Sandomierz 2023-08-14 11/11
127 Piotr Koziara Sandomierz 2023-08-14 11/11
128 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-08-20 10/11
129 Bartłomiej Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-09-11 11/11
130 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-09-11 11/11
131 Magdalena Kwaśniewska Wrocław 2023-11-01 11/11
132 Michał Kwaśniewski Wrocław 2023-11-01 11/11
133 Adrianna Piasek Warszawa 2023-12-29 11/11
134 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-01-05 11/11
135 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-06 11/11
136 Amelia Gus Grudziądz 2024-02-14 11/11
137 Dawid Gus Grudziądz 2024-02-14 11/11
138 Olga Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2024-02-15 11/11
139 Krzysztof Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2024-02-16 11/11

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies