partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jarosław Kabuła Gdańsk 2014-03-08 8/8
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-03-08 8/8
2 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2014-03-08 8/8
3 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2014-03-08 8/8
4 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2014-03-08 8/8
5 Roman Trocha Orientop Wrocław 2014-03-08 8/8
6 Sławomir Frynas Lublin 2014-03-08 8/8
7 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2014-03-08 8/8
8 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2016-04-17 8/8
9 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2016-04-17 8/8
10 Rozalia Pijor SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
11 Paulina Szewczyk SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
12 Kornelia Petka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
13 Kinga Wrzesińska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
14 Mateusz Szmeichel SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
15 Zofia Melzer SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
16 Wiktoria Szulist SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
17 Anna Melzer SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
18 Michał Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
19 Jakub Westa SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
20 Łucja Łysoń SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
21 Marta Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
22 Lena Sosnowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
23 Oliwia Sosnowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
24 Wojciech Borowicz SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
25 Igor Szarafiński SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
26 Kacper Pawłowski SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
27 Olaf Baczyński SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
28 Zuzanna Żurek SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
29 Hubert Pawlikowski SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
30 Oliwia Stenka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
31 Antonina Lewandowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
32 Karolina Niebrzydowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
33 Jacek Gągol SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
34 Mark Dromin SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
35 Paulina Krawiec SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
36 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
37 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
38 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
39 Danuta Sosnowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
40 Jakub Nowysz SKKT Włóczykij/Rumia 2017-01-17 8/8
41 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-06 8/8
42 Jakub Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-06 8/8
43 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-10 8/8
44 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-10 8/8
45 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-10 8/8
46 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-02-27 8/8
47 Piotr Michałowski Warszawa 2019-02-27 8/8
48 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-21 8/8
49 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-04-11 8/8
50 Alicja Drózda Reda 2021-04-11 8/8
51 Jakub Drózda Reda 2021-04-11 8/8
52 Katarzyna Drózda Reda 2021-04-11 8/8
53 Krzysztof Drózda Reda 2021-04-11 8/8
54 Piotr Drózda Reda 2021-04-11 8/8
55 Jakub Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2021-05-15 8/8
56 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-06-05 8/8
57 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-06-05 8/8
58 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2021-08-19 8/8
59 Ewa Matyszczyk-Borońska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2021-08-19 8/8
60 Sandra Matyszczyk Świdnica To Tu To Tam 2021-08-19 8/8
61 Ryszard Ziobrowski Świdnica Pszczoły i Trutnie 2021-08-19 8/8
62 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2021-08-19 8/8
63 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2021-08-19 8/8
64 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-08-19 8/8
65 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-08-19 8/8
66 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-08-19 8/8
67 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-08-19 8/8
68 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2021-08-19 8/8
69 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-08-19 8/8
70 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-08-19 8/8
71 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2021-08-19 8/8
72 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-08-19 8/8
73 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-08-19 8/8
74 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-06-16 8/8
75 Maciej Sołtys Klub InO SKARMAT Toruń 2022-09-11 8/8
76 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-09-12 8/8
77 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-09-12 8/8
78 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-02-18 8/8
79 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-06-25 8/8
80 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-06-25 8/8
81 Jarosław Baryluk Lusina 2023-11-08 8/8

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies