partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-11-18 24/24
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2015-11-18 24/24
1 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-01-31 24/24
2 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-27 24/24
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-27 24/24
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-27 24/24
5 Jacek Piekarski Brwinów 2016-04-04 24/24
6 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2016-04-04 24/24
7 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-04-04 24/24
8 Adam Wiśniewski 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
9 Agnieszka Dołowa 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
10 Aleksandra Kowalczyk 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
11 Aleksandra Pietraszewska 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
12 Aleksandra Wójcik 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
13 Alicja Makuszewa 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
14 Alicja Subzda 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
15 Anna Iglicka 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
16 Antoni Brzuszkiewicz 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
17 Antonina Kępińska 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
18 Antonina Kocerka 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
19 Barbara Górka 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
20 Bartek Wronowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
21 Daniel Szymaniak 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
22 Elżbieta Moleda 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
23 Elżbieta Żuchowicz 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
24 Ewelina Szymańska 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
25 Filip Stojanow 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
26 Franciszek Kęsy 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
27 Fryderyk Rejmer 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
28 Hanna Wolska 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
29 Irena Huza 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
30 Jacek Dereń 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
31 Jakub Janiszewski 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
32 Jakub Węgrzyniak 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
33 Jakub Wolski 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
34 Jan Bykowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
35 Jan Grochal 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
36 Jan Kunicki 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
37 Julia Czarnocka 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
38 Julia Strzałkowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
39 Kacper Janikowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
40 Kacper Kanarek 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
41 Kacper Szczęsny 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
42 Kamil Hermanowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
43 Kamila Bykowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
44 Karolina Strzałkowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
45 Katarzyna Stojanow 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
46 Katarzyna Tomiczak 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
47 Kinga Wiśniewska 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
48 Krzysztof Górka 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
49 Krzysztof Kobylecki 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
50 Lena Strzałkowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
51 Lena Wiktorowicz 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
52 Lilianna Janikowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
53 Łucja Łukasiewicz 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
54 Maciej Gawrysiuk 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
55 Magda Sieradzka 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
56 Maja Choroś 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
57 Maksymilian Siemiradzki 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
58 Malwina Prystawko 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
59 Małgorzata Danowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
60 Marcin Koperski 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
61 Marcin Olejnik 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
62 Maria Pawlus 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
63 Marta Romańczuk 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
64 Martyna Pierścińska 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
65 Mateusz Kunicki 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
66 Matylda Tomiczak 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
67 Mieszko Barrot 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
68 Mikołaj Łukasiewicz 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
69 Oliwia Krakowiak 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
70 Patrycja Bykowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
71 Paulina Kunicka 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
72 Paweł Danowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
73 Piotr Danowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
74 Piotr Pawlus 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
75 Rafał Śmigiera 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
76 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-04-27 24/24
77 Stanisław Czarnecki 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
78 Stefan Czarnecki 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
79 Szymon Kępiński 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
80 Tamara Czarnecka 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
81 Wiktor Strzałkowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
82 Wiktoria Bajer 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
83 Zofia Michalska 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
84 Zofia Winkler-Jovanović 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
85 Zuzanna Klejn 423 WDHiGZ 2016-04-27 24/24
86 Dorota Kaczmarek Śrem 2016-05-03 24/24
87 Ewelina Walczyna Poznań - miasto doznań 2016-05-06 24/24
88 Mateusz Ostrowski Poznań - miasto doznań 2016-05-06 24/24
89 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2016-06-27 24/24
90 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2016-06-27 24/24
91 Agnieszka Nocuń Szczecin 2016-07-28 24/24
92 Daniel Halicki Szczecin 2016-07-28 24/24
93 Anna Dzik Kraków 2016-08-10 24/24
94 Katarzyna Dzik Kraków 2016-08-10 24/24
95 Piotr Dzik Kraków 2016-08-10 24/24
96 Rafał Dzik Kraków 2016-08-10 24/24
97 Amelia Napieraj ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
98 Brajan Ozdoba ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
99 Daniel Bakalarz ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
100 Dawid Rachuba ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
101 Dobrusia Wyszecka ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
102 Dorota Madejska ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
103 Emilia Madejska ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
104 Filip Oleszczyk ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
105 Jakub Sosiński ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
106 Jakub Wolniewicz ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
107 Julia Balcerzak ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
108 Kamil Beta ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
109 Maja Napieraj ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
110 Marcel Piotrowicz ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
111 Mateusz Sawicki ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
112 Ola Niewczas ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
113 Paweł Rozdeba ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
114 Rafał Wypyski ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
115 Szymon Białas ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
116 Tomek Balcerzak ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-23 24/24
117 Adam Hoły Warszawa 2016-12-26 24/24
118 Elżbieta Hoły Warszawa 2016-12-26 24/24
119 Jakub Hoły Warszawa 2016-12-26 24/24
120 Krzysztof Hoły Warszawa 2016-12-26 24/24
121 Piotr Wojtkowiak Warszawa 2016-12-26 24/24
122 Marek Cichal Pruszków 2016-12-28 24/24
123 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-28 24/24
124 Jacek Treichel WK ""OSeSeK"" PTTK Grudziądz" 2017-02-05 24/24
125 Marlena Treichel WK ""OSeSeK"" PTTK Grudziądz" 2017-02-05 24/24
126 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-02-19 24/24
127 Hubert Dąbrowski Warszawa 2017-02-19 24/24
128 Alicja Bielecka SKKT Włóczykij / Rumia 2017-07-06 24/24
129 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij / Rumia 2017-07-06 24/24
130 Marta Bielecka SKKT Włóczykij / Rumia 2017-07-06 24/24
131 Michał Bielecki SKKT Włóczykij / Rumia 2017-07-06 24/24
132 Aleksandra Bielecka Rumia 2017-07-06 24/24
133 Tadeusz Bielecki Rumia 2017-07-06 24/24
134 Jerzy Gawliczek PTTK O/Radlin 2017-08-23 24/24
135 Edward Fudro JEJ Police 2017-09-02 24/24
136 Agata Denderska Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
137 Alan Skórzewski Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
138 Aleksandra Tomaszewska Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
139 Anna Braziul Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
140 Anton Batsevych Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
141 Filip Tyszkiewicz Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
142 Jakub Ciesiołkiewicz Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
143 Jakub Kupski Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
144 Kajetan Kociuba Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
145 Kinga Karaczun Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
146 Maksymilian Podgórski Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
147 Marcin Jędryczko Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
148 Mateusz Tyszkiewicz Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
149 Mateusz Żuchowski Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
150 Paweł Beker Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
151 Piotr Polus Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
152 Roksana Jabłecka Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
153 Szymon Kalbarczyk Kliniska Wielkie 2017-10-01 24/24
154 Agata Zielińska Kalisz 2017-10-08 24/24
155 Arleta Zielińska Kalisz 2017-10-08 24/24
156 Dawid Zieliński Kalisz 2017-10-08 24/24
157 Oliwia Zielińska Kalisz 2017-10-08 24/24
158 Beata Domin Bydgoszcz 2017-10-14 24/24
159 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-14 24/24
160 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-01-13 24/24
161 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-01-13 24/24
162 Marta Żuchowska Józefów 2018-01-24 24/24
163 Tomasz Żuchowski Józefów 2018-01-24 24/24
164 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-02-10 24/24
165 Angelika Mielcarz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-02-10 24/24
166 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-02-10 24/24
167 Iwona Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-02-10 24/24
168 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-02-10 24/24
169 Marta Kołowrotkiewicz wte i wewte 2018-03-31 24/24
170 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-05-06 24/24
171 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-05-06 24/24
172 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-05-06 24/24
173 Wioletta Ziobrowska Świdnica 2018-05-06 24/24
174 Katarzyna Strojna Wola Makowska 2018-06-04 24/24
175 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-06-28 24/24
176 Anna Bystrzyńska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-07-02 24/24
177 Ewa Bystrzyńska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-07-02 24/24
178 Jacek Bystrzyński KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-07-02 24/24
179 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-08-14 24/24
180 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-09-09 24/24
181 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-09-09 24/24
182 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-09-09 24/24
183 Andżelika Stępniowska ToTuToTam/Świdnica 2018-09-09 24/24
184 Dominik Rużowski ToTuToTam/Świdnica 2018-09-09 24/24
185 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-09-09 24/24
186 Paweł Matjaszek ToTuToTam/Świdnica 2018-09-09 24/24
187 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-09-09 24/24
188 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-28 24/24
189 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-28 24/24
190 Alicja Pospieszała Mierzyn 2018-12-27 24/24
191 Anna Nizioł Mierzyn 2018-12-27 24/24
192 Jan Nizioł Mierzyn 2018-12-27 24/24
193 Marek Pospieszała Mierzyn 2018-12-27 24/24
194 Marta Sobczyk Jarocin 2019-01-12 24/24
195 Mirosław Sobczyk Jarocin 2019-01-12 24/24
196 Adam Korniluk Warszawa 2019-02-03 24/24
197 Anna Korniluk Warszawa 2019-02-03 24/24
198 Błażej Dąbrowski Warszawa 2019-02-03 24/24
199 Dominika Dąbrowska Warszawa 2019-02-03 24/24
200 Jakub Dąbrowski Warszawa 2019-02-03 24/24
201 Jan Dąbrowski Warszawa 2019-02-03 24/24
202 Jan Korniluk Warszawa 2019-02-03 24/24
203 Radosław Korniluk Warszawa 2019-02-03 24/24
204 Robert Dąbrowski Warszawa 2019-02-03 24/24
205 Anna Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-02-23 24/24
206 Jacek Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-02-23 24/24
207 Justyna Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-02-23 24/24
208 Maciej Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-02-23 24/24
209 Damian Kaczan Książ Wielkopolski 2019-02-27 24/24
210 Julia Kaczan Książ Wielkopolski 2019-02-27 24/24
211 Artur Kotowski SKKT Gryphus/Szczecin 2019-03-30 24/24
212 Katarzyna Rojek Gdańsk 2019-04-29 24/24
213 Wojciech Rojek Gdańsk 2019-04-29 24/24
214 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2019-05-06 24/24
215 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-19 24/24
216 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-05-23 24/24
217 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2019-07-03 24/24
218 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-08-20 24/24
219 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-22 24/24
220 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-08-22 24/24
221 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-22 24/24
222 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-22 24/24
223 Bartłomiej Kownacki Laskowice Wielkie 2019-10-20 24/24
224 Elżbieta Tkaczyk Laskowice Wielkie 2019-10-20 24/24
225 Emilia Kownacka Laskowice Wielkie 2019-10-20 24/24
226 Anna Dziewiątka HKT Azymut/Swarzędz 2019-10-30 24/24
227 Dominika Dolińska HKT Azymut/Swarzędz 2019-10-30 24/24
228 Elwira Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-10-30 24/24
229 Jakub Szmania HKT Azymut/Swarzędz 2019-10-30 24/24
230 Małgorzata Lis HKT Azymut/Swarzędz 2019-10-30 24/24
231 Marcin Lis HKT Azymut/Swarzędz 2019-10-30 24/24
232 Monika Nowak HKT Azymut/Swarzędz 2019-10-30 24/24
233 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-10-30 24/24
234 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-11-16 24/24
235 Weronika Kaczor Wałbrzych 2019-11-17 24/24
236 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-12-08 24/24
237 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-01-13 24/24
238 Jacek Gołaszewski Gdańsk 2020-01-13 24/24
239 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-02-09 24/24
240 Marcin Kruszczyński PTTK O/Koszalin 2020-02-14 24/24
241 Andrzej Półgrabski Drawsko Pomorskie 2020-02-15 24/24
242 Anna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2020-02-15 24/24
243 Joanna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2020-02-15 24/24
244 Krzysztof Stamm Drawsko Pomorskie 2020-02-15 24/24
245 Martyna Kamińska Poznań 2020-06-07 24/24
246 Agnieszka Kowalska Wałcz 2020-09-06 24/24
247 Zofia Kowalska Wałcz 2020-09-06 24/24
248 Emil Jakóbiak Legionowo 2020-10-03 15/24
249 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2020-10-03 15/24
250 Przemysław Nowak Poznań 2020-11-21 24/24
251 Anna Paszek North Team / Barnisław 2021-01-07 24/24
252 Mateusz Paszek North Team / Barnisław 2021-01-07 24/24
253 Tomasz Paszek North Team / Barnisław 2021-01-07 24/24
254 Bogumiła Więckowska Koziegłowy 2021-04-11 24/24
255 Helena Więckowska Koziegłowy 2021-04-11 24/24
256 Luiza Więckowska Koziegłowy 2021-04-11 24/24
257 Przemysław Więckowski Koziegłowy 2021-04-11 24/24
258 Agata Młotek Warszawa 2021-07-31 24/24
259 Marta Rębisz Mrozy 2021-08-01 24/24
260 Kamila Rębisz Mrozy 2021-08-01 24/24
261 Ania Rębisz Mrozy 2021-08-01 24/24
262 Marcin Rębisz Mrozy 2021-08-01 24/24
263 Paweł Szubert Warszawa 2021-10-10 24/24
264 Iwona Gniewkowska Włóczykij Rumia 2021-11-11 24/24
265 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-11-11 24/24
266 Joanna Kuźba Włóczykij Rumia 2021-11-11 24/24
267 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-11-11 24/24
268 Martyna Bogunia Poznań 2022-01-15 24/24
269 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-03-05 24/24
270 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-03-05 24/24
271 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-03-11 24/24
272 Elżbieta Kopij Sztum 2022-07-12 24/24
273 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-07-16 24/24
274 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2022-07-30 24/24
275 Bogdan Tymiński Leśna 2022-07-31 24/24
276 Kacper Tymiński Leśna 2022-07-31 24/24
277 Karina Tymińska Leśna 2022-07-31 24/24
278 Marta Tymińska Leśna 2022-07-31 24/24
279 Oliwia Piotrowska warszawa 2022-08-10 24/24
280 Wacław Polcer Łódź 2022-10-08 23/23
281 Damian Barzał Gdańsk 2022-10-22 24/24
282 Ewa Barzał Gdańsk 2022-10-22 24/24
283 Agnieszka Łaznowska Śrem 2022-12-29 24/24
284 Paweł Oździński SP 63/Warszawa 2022-12-30 24/24
285 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-01 24/24
286 Jarosław Baryluk Lusina 2023-04-20 24/24
287 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-04-22 24/24
288 Franciszek Kopyt Zielone Dzięcioły / Radzymin 2023-07-21 24/24
289 Mateusz Kopyt Zielone Dzięcioły / Radzymin 2023-07-21 24/24
290 Krzysztof Truszczyński PTTK Iława 2023-08-26 24/24
291 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2023-09-02 24/24
292 Beata Kasińska PTSM Lubań 2023-09-02 24/24
293 Henryk Sławiński. PTSM Lubań 2023-09-02 24/24
294 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-09-02 24/24
295 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2023-09-02 24/24
296 Zofia Trubisz Leśna 2023-09-02 24/24
297 Paweł Hołub Poznań 2023-09-03 24/24
298 Weronika Drabarz Poznań 2023-09-03 24/24
299 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-23 24/24
300 Bogdan Stempkowski Lubań 2023-11-21 24/24
301 Marek Koba Jaworzno 2023-12-02 24/24
302 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2024-01-29 24/24
303 Maria Świderska Poznań 2024-01-31 24/24
304 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-03 24/24
305 Ewa Sasowska Kraków 2024-02-13 23/23
306 Marek Sasowski Kraków 2024-02-13 23/23
307 Marta Sasowska Kraków 2024-02-13 23/23
308 Anna Gołębiowska Śrem 2024-03-03 24/24
309 Jerzy Świgoń Poznań 2024-03-10 24/24
310 Adrian Grzybowski Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2024-03-30 24/24
311 Anita Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2024-03-30 24/24
312 Patrycja Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2024-03-30 24/24
313 Renata Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2024-03-30 24/24
314 Tomasz Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2024-03-30 24/24
315 Konrad Michalski Krosinko 2024-04-03 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies