partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-11-18 18/18
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2015-11-18 18/18
1 Jakub Hoły Stefany/Warszawa 2016-02-09 18/18
2 Krzysztof Hoły Stefany/Warszawa 2016-02-09 18/18
3 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-02-14 18/18
4 Ewelina Hus Poznań 2016-02-14 18/18
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-27 18/18
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-27 18/18
7 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-27 18/18
8 Jacek Piekarski Brwinów 2016-04-04 18/18
9 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-04-04 18/18
10 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-04-14 18/18
11 Adam Wiśniewski 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
12 Agnieszka Dołowa 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
13 Aleksandra Kowalczyk 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
14 Aleksandra Pietraszewska 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
15 Aleksandra Wójcik 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
16 Alicja Makuszewa 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
17 Alicja Subzda 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
18 Anna Iglicka 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
19 Antoni Brzuszkiewicz 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
20 Antonina Kępińska 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
21 Antonina Kocerka 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
22 Barbara Górka 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
23 Bartek Wronowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
24 Daniel Szymaniak 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
25 Elżbieta Moleda 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
26 Elżbieta Żuchowicz 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
27 Ewelina Szymańska 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
28 Filip Stojanow 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
29 Franciszek Kęsy 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
30 Fryderyk Rejmer 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
31 Hanna Wolska 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
32 Irena Huza 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
33 Jacek Dereń 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
34 Jakub Janiszewski 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
35 Jakub Węgrzyniak 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
36 Jakub Wolski 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
37 Jan Bykowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
38 Jan Grochal 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
39 Jan Kunicki 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
40 Julia Czarnocka 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
41 Julia Strzałkowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
42 Kacper Janikowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
43 Kacper Kanarek 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
44 Kacper Szczęsny 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
45 Kamil Hermanowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
46 Kamila Bykowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
47 Karolina Strzałkowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
48 Katarzyna Stojanow 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
49 Katarzyna Tomiczak 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
50 Kinga Wiśniewska 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
51 Krzysztof Górka 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
52 Krzysztof Kobylecki 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
53 Lena Strzałkowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
54 Lena Wiktorowicz 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
55 Lilianna Janikowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
56 Łucja Łukasiewicz 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
57 Maciej Gawrysiuk 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
58 Magda Sieradzka 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
59 Maja Choroś 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
60 Maksymilian Siemiradzki 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
61 Malwina Prystawko 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
62 Małgorzata Danowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
63 Marcin Koperski 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
64 Marcin Olejnik 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
65 Maria Pawlus 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
66 Marta Romańczuk 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
67 Martyna Pierścińska 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
68 Mateusz Kunicki 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
69 Matylda Tomiczak 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
70 Mieszko Barrot 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
71 Mikołaj Łukasiewicz 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
72 Oliwia Krakowiak 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
73 Patrycja Bykowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
74 Paulina Kunicka 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
75 Paweł Danowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
76 Piotr Danowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
77 Piotr Pawlus 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
78 Rafał Śmigiera 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
79 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-04-27 18/18
80 Stanisław Czarnecki 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
81 Stefan Czarnecki 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
82 Szymon Kępiński 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
83 Tamara Czarnecka 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
84 Wiktor Strzałkowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
85 Wiktoria Bajer 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
86 Zofia Michalska 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
87 Zofia Winkler-Jovanović 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
88 Zuzanna Klejn 423 WDHiGZ 2016-04-27 18/18
89 Ewelina Walczyna Poznań - miasto doznań 2016-05-04 18/18
90 Mateusz Ostrowski Poznań - miasto doznań 2016-05-04 18/18
91 Agnieszka Nocuń Szczecin 2016-08-14 18/18
92 Daniel Halicki Szczecin 2016-08-14 18/18
93 Amelia Napieraj ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
94 Brajan Ozdoba ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
95 Daniel Bakalarz ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
96 Dawid Rachuba ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
97 Dobrusia Wyszecka ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
98 Dorota Madejska ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
99 Emilia Madejska ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
100 Filip Oleszczyk ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
101 Jakub Sosiński ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
102 Jakub Wolniewicz ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
103 Julia Balcerzak ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
104 Kamil Beta ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
105 Maja Napieraj ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
106 Marcel Piotrowicz ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
107 Mateusz Sawicki ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
108 Ola Niewczas ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
109 Paweł Rozdeba ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
110 Rafał Wypyski ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
111 Szymon Białas ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
112 Tomek Balcerzak ZSP Kliniska Wielkie 2016-09-22 18/18
113 Marek Cichal Pruszków 2016-12-28 18/18
114 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-28 18/18
115 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2017-03-05 18/18
116 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2017-03-05 18/18
117 Beata Kaczor Na Szage/Poznań 2017-03-19 18/18
118 Jakub Nowysz Na Szage/Szczecin 2017-03-19 18/18
119 Dorota Kaczmarek Śrem 2017-04-23 18/18
120 Jerzy Gawliczek PTTK O/Radlin 2017-08-23 18/18
121 Edward Fudro JEJ Police 2017-09-02 18/18
122 Agata Denderska Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
123 Alan Skórzewski Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
124 Aleksandra Tomaszewska Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
125 Anna Braziul Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
126 Anton Batsevych Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
127 Filip Tyszkiewicz Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
128 Jakub Ciesiołkiewicz Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
129 Jakub Kupski Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
130 Kajetan Kociuba Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
131 Kinga Karaczun Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
132 Maksymilian Podgórski Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
133 Marcin Jędryczko Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
134 Mateusz Tyszkiewicz Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
135 Mateusz Żuchowski Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
136 Paweł Beker Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
137 Piotr Polus Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
138 Roksana Jabłecka Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
139 Szymon Kalbarczyk Kliniska Wielkie 2017-09-30 18/18
140 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-10-02 18/18
141 Hubert Dąbrowski Warszawa 2017-10-02 18/18
142 Beata Domin Bydgoszcz 2017-11-12 18/18
143 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-11-12 18/18
144 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-01-13 18/18
145 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-01-13 18/18
146 Marta Żuchowska Józefów 2018-01-23 18/18
147 Tomasz Żuchowski Józefów 2018-01-23 18/18
148 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-02-09 18/18
149 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-02-09 18/18
150 Elwira Socha HKT Azymut/Swarzędz 2018-04-08 18/18
151 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2018-04-08 18/18
152 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2018-07-16 18/18
153 Hubert Kobiela Słupca 2018-07-21 18/18
154 Kaj Lucjan Kobiela Piła 2018-07-21 18/18
155 Nadia Chiara Kobiela Piła 2018-07-21 18/18
156 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-08-14 18/18
157 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-09-09 18/18
158 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-09-09 18/18
159 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-09-09 18/18
160 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-28 18/18
161 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-28 18/18
162 Alicja Pospieszała Mierzyn 2018-12-28 18/18
163 Anna Nizioł Mierzyn 2018-12-28 18/18
164 Jan Nizioł Mierzyn 2018-12-28 18/18
165 Marek Pospieszała Mierzyn 2018-12-28 18/18
166 Dominika Dolińska HKT Azymut/Swarzędz 2019-01-28 18/18
167 Jakub Szmania HKT Azymut/Swarzędz 2019-01-28 18/18
168 Małgorzata Lis HKT Azymut/Swarzędz 2019-01-28 18/18
169 Marcin Lis HKT Azymut/Swarzędz 2019-01-28 18/18
170 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-01-28 18/18
171 Ernest Adamek Oborniki 2019-02-09 18/18
172 Kornelia Adamek Oborniki 2019-02-09 18/18
173 Artur Kotowski SKKT Gryphus/Szczecin 2019-03-31 18/18
174 Katarzyna Rojek Gdańsk 2019-04-29 18/18
175 Wojciech Rojek Gdańsk 2019-04-29 18/18
176 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-05-04 18/18
177 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-19 17/18
178 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-05-23 18/18
179 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-08-19 18/18
180 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-25 18/18
181 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-08-25 18/18
182 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-25 18/18
183 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-25 18/18
184 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2019-08-29 18/18
185 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-08-29 18/18
186 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2019-08-29 18/18
187 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-11-16 18/18
188 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-12-07 18/18
189 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-01-18 18/18
190 Jacek Gołaszewski Gdańsk 2020-01-18 18/18
191 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-02-09 18/18
192 Adrian Grzybowski Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2020-08-16 18/18
193 Anita Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2020-08-16 18/18
194 Patrycja Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2020-08-16 18/18
195 Renata Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2020-08-16 18/18
196 Tomasz Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2020-08-16 18/18
197 Agnieszka Kowalska Wałcz 2020-10-25 17/18
198 Zofia Kowalska Wałcz 2020-10-25 17/18
199 Przemysław Nowak Poznań 2020-12-06 17/18
200 Anna Paszek North Team / Barnisław 2021-01-08 17/18
201 Mateusz Paszek North Team / Barnisław 2021-01-08 17/18
202 Tomasz Paszek North Team / Barnisław 2021-01-08 17/18
203 Jerzy Świgoń Poznań 2021-01-21 18/18
204 Bogumiła Więckowska Koziegłowy 2021-04-25 18/18
205 Helena Więckowska Koziegłowy 2021-04-25 18/18
206 Luiza Więckowska Koziegłowy 2021-04-25 18/18
207 Przemysław Więckowski Koziegłowy 2021-04-25 18/18
208 Agata Młotek Warszawa 2021-07-31 18/18
209 Radosław Korniluk Warszawa 2021-08-04 18/18
210 Anna Korniluk Warszawa 2021-08-04 18/18
211 Jan Korniluk Warszawa 2021-08-04 18/18
212 Adam Korniluk Warszawa 2021-08-04 18/18
213 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2021-09-03 18/18
214 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2021-09-03 18/18
215 Iwona Gniewkowska Włóczykij Rumia 2021-11-12 18/18
216 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-11-12 18/18
217 Joanna Kuźba Włóczykij Rumia 2021-11-12 18/18
218 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-11-12 18/18
219 Amelia Budzińska Swarzędz 2022-01-28 18/18
220 Kamila Budzińska PTTK "Meblarz" W SwarzędzU 2022-01-28 18/18
221 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-03-12 18/18
222 Magdalena Nowak Poznań 2022-04-17 18/18
223 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-04-23 18/18
224 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-04-23 18/18
225 Elżbieta Kopij Sztum 2022-07-13 18/18
226 Wacław Polcer Łódź 2022-10-08 18/18
227 Damian Barzał Gdańsk 2022-10-22 18/18
228 Ewa Barzał Gdańsk 2022-10-22 18/18
229 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-12-09 18/18
230 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-01-29 18/18
231 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-01-29 18/18
232 Jarosław Baryluk Lusina 2023-03-08 18/18
233 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-04-19 18/18
234 Wiesław Bać Wydry Galicja / Racławówka 2023-06-05 18/18
235 Bożena Zwiefka Banino 2023-08-06 18/18
236 Wojciech Zwiefka Banino 2023-08-06 18/18
237 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2023-09-01 18/18
238 Beata Kasińska PTSM Lubań 2023-09-01 18/18
239 Henryk Sławiński. PTSM Lubań 2023-09-01 18/18
240 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-09-01 18/18
241 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2023-09-01 18/18
242 Zofia Trubisz Leśna 2023-09-01 18/18
243 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-23 18/18
244 Bogdan Stempkowski Lubań 2023-11-28 18/18
245 Marek Koba Jaworzno 2023-12-02 18/18
246 Ewa Sasowska Kraków 2024-02-11 18/18
247 Marek Sasowski Kraków 2024-02-11 18/18
248 Marta Sasowska Kraków 2024-02-11 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies