partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2015-11-29 19/19
II Tadeusz Otap Lublin 2015-11-29 19/19
III Śp. Sławomir Otap Warszawa 2015-11-29 19/19
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-01-21 19/19
2 Michał Świątek Dębica 2016-02-13 19/19
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-13 19/19
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-13 19/19
5 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-13 19/19
6 Jacek Piekarski Brwinów 2016-02-14 19/19
7 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-02-14 19/19
8 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-02-14 19/19
9 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-02-14 19/19
10 Katarzyna Todorowska Lublin 2016-02-20 19/19
11 Jacek Mikutel Kozienice 2016-04-16 19/19
12 Renata Mikutel Kozienice 2016-04-16 19/19
13 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-04-16 19/19
14 Katarzyna Krasucka PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-07-27 19/19
15 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-10-12 19/19
16 Piotr Michałowski Warszawa 2017-10-12 19/19
17 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-19 19/19
18 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-19 19/19
19 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-19 19/19
20 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-19 19/19
21 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-19 19/19
22 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-05-19 19/19
23 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 19/19
24 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 19/19
25 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 19/19
26 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 19/19
27 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 19/19
28 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 19/19
29 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 19/19
30 Zuzanna Lasek Marki 2018-07-20 19/19
31 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2018-10-14 19/19
32 Marta Piotrowicz Przemyśl 2018-10-14 19/19
33 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-02-09 19/19
34 Beata Rybka Józefów k. Otwocka 2019-04-27 19/19
35 Dominik Rybka Józefów k. Otwocka 2019-04-27 19/19
36 Filip Rybka Józefów k. Otwocka 2019-04-27 19/19
37 Szymon Rybka Józefów k. Otwocka 2019-04-27 19/19
38 Zuzanna Rybka Józefów k. Otwocka 2019-04-27 19/19
39 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-19 19/19
40 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-19 19/19
41 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-19 19/19
42 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-19 19/19
43 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 15/19
44 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-02 15/19
45 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-02 15/19
46 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 15/19
47 Anna Bałabuch-Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-20 19/19
48 Grzegorz Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-20 19/19
49 Piotr Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-20 19/19
50 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-06-04 15/19
51 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-25 18/19
52 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-25 18/19
53 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2020-09-12 16/19
54 Jacek Kasprzak Warszawa 2020-09-12 16/19
55 Jakub Kasprzak Warszawa 2020-09-12 16/19
56 Beata Bargiel Warszawa 2020-09-14 19/19
57 Dariusz Zebrowski Warszawa 2020-09-14 19/19
58 Marek Drągowski Warszawa 2020-09-14 19/19
59 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-09-14 19/19
60 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-20 19/19
61 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2020-10-02 19/19
62 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-10-02 19/19
63 Ania Mazurek Lublin 2020-10-23 19/19
64 Magdalena Irzyk Lublin 2020-10-23 19/19
65 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-10-24 19/19
66 Katarzyna Mazur Lublin 2020-10-28 19/19
67 Marta Wielgus Lublin 2020-10-28 19/19
68 Monika Smyk Radawczyk 2020-10-28 19/19
69 Magdalena Stręciwilk Lublin 2020-11-14 19/19
70 Katarzyna Maciorowska Lublin 2020-12-15 19/19
71 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2021-01-04 19/19
72 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2021-01-04 19/19
73 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2021-01-04 19/19
74 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2021-01-04 19/19
75 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-06-02 19/19
76 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-14 19/19
77 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-14 19/19
78 Beata Źrebiec Szczecin 2021-07-23 19/19
79 Stanisław Adam Źrebiec Szczecin 2021-07-23 19/19
80 Adam Źrebiec Szczecin 2021-07-23 19/19
81 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-08-19 19/19
82 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-08-19 19/19
83 Marek Koba Jaworzno 2021-08-20 19/19
84 Katarzyna Koszyk Wyszków 2021-08-21 19/19
85 Katarzyna Szostek- Malinowska Wyszków 2021-08-21 19/19
86 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-08-28 19/19
87 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-09-02 19/19
88 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-09-08 19/19
89 Agnieszka Osóbka Radom 2021-10-24 19/19
90 Dawid Osóbka Radom 2021-10-24 19/19
91 Weronika Osóbka Radom 2021-10-24 19/19
92 Wiktoria Osóbka Radom 2021-10-24 19/19
93 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-11-04 17/19
94 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-11-04 17/19
95 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-11-13 19/19
96 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-11-14 19/19
97 Martyna Stypa Sandomierz 2022-01-11 19/19
98 Piotr Koziara Sandomierz 2022-01-11 19/19
99 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-10 19/19
100 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-10 19/19
101 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-05 19/19
102 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-05 19/19
103 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-05 19/19
104 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-05 19/19
105 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-05 19/19
106 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-05 19/19
107 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-05 19/19
108 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-05 19/19
109 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-07-07 19/19
110 Krzysztof Stańczyk Warszawa 2022-08-12 19/19
111 Oliwia Stańczyk Warszawa 2022-08-12 19/19
112 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-02-20 17/17
113 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-02-21 19/19
114 Zofia Kowalska Wałcz 2023-02-21 19/19
115 Jarosław Baryluk Lusina 2023-03-29 19/19
116 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-03 19/19
117 Sławomir Frynas Lublin 2023-05-06 19/19
118 Alicja Pokraka Poniatowa 2023-05-27 19/19
119 Michał Pokraka Poniatowa 2023-05-27 19/19
120 Agata Młotek Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2023-07-23 19/19
121 Paweł Sobczak Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2023-07-23 19/19
122 Andrzej Kustosz Łódź 2023-08-05 19/19
123 Anna Tym KTP NIEZALEŻNI Lublin, LUBELSKIE 2023-08-05 17/17
124 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-09-17 18/18
125 Aleksander sapko Lublin 2023-09-22 19/19
126 Bartosz Trybuła Lublin 2023-09-22 19/19
127 Krzysztof Jarzębkowski Lublin 2023-09-22 19/19
128 Leszek Brach Lublin 2023-09-22 19/19
129 Piotr Czerniak Lublin 2023-09-22 19/19
130 Leszek Adamski Warszawa 2023-10-01 19/19
131 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-11-18 19/19
132 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-11-18 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies