partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2015-11-29 26/26
II Tadeusz Otap Lublin 2015-11-29 26/26
III Śp. Sławomir Otap Warszawa 2015-11-29 26/26
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-01-21 26/26
2 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-11 26/26
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-11 26/26
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-11 26/26
5 Jacek Piekarski Brwinów 2016-02-14 26/26
6 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-02-14 26/26
7 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-02-14 26/26
8 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-02-14 26/26
9 Michał Świątek Dębica 2016-02-20 26/26
10 Katarzyna Todorowska Lublin 2016-02-20 26/26
11 Jacek Mikutel Kozienice 2016-04-16 26/26
12 Renata Mikutel Kozienice 2016-04-16 26/26
13 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-04-16 26/26
14 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-06-03 26/26
15 Halina Biziuk Szczytno 2017-06-03 26/26
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-10-12 26/26
17 Piotr Michałowski Warszawa 2017-10-12 26/26
18 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-19 26/26
19 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-19 26/26
20 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-19 26/26
21 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-19 26/26
22 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-19 26/26
23 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-05-19 26/26
24 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 26/26
25 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 26/26
26 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 26/26
27 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 26/26
28 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 26/26
29 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 26/26
30 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 26/26
31 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2018-10-14 26/26
32 Marta Piotrowicz Przemyśl 2018-10-14 26/26
33 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-03-07 26/26
34 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-19 26/26
35 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 22/26
36 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-02 22/26
37 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-02 22/26
38 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 22/26
39 Anna Rębisz Mrozy 2019-09-27 26/26
40 Kamila Rębisz Mrozy 2019-09-27 26/26
41 Marcin Rębisz Mrozy 2019-09-27 26/26
42 Marta Rębisz Mrozy 2019-09-27 26/26
43 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-11-24 26/26
44 Anna Bałabuch-Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-24 26/26
45 Grzegorz Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-24 26/26
46 Piotr Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-24 26/26
47 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-06-05 25/26
48 Aneta Konefał Warszawa 2020-07-19 26/26
49 Oliwia Konefał Warszawa 2020-07-19 26/26
50 Paweł Konefał Warszawa 2020-07-19 26/26
51 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-07-19 26/26
52 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-23 23/26
53 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-23 23/26
54 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2020-09-12 26/26
55 Jacek Kasprzak Warszawa 2020-09-12 26/26
56 Jakub Kasprzak Warszawa 2020-09-12 26/26
57 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-10-04 25/26
58 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2020-10-05 25/26
59 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-10-24 25/26
60 Agnieszka Hankiewicz Jastków 2021-01-03 25/26
61 Maciej Hankiewicz Jastków 2021-01-03 25/26
62 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2021-01-04 25/26
63 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2021-01-04 25/26
64 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2021-01-04 25/26
65 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2021-01-04 25/26
66 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-06-01 26/26
67 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-14 26/26
68 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-14 26/26
69 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-08-18 26/26
70 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-08-19 26/26
71 Marek Koba Jaworzno 2021-08-20 26/26
72 Katarzyna Koszyk Wyszków 2021-08-21 26/26
73 Katarzyna Szostek- Malinowska Wyszków 2021-08-21 26/26
74 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-08-28 26/26
75 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-09-02 26/26
76 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-09-08 26/26
77 Agnieszka Osóbka Radom 2021-10-24 26/26
78 Dawid Osóbka Radom 2021-10-24 26/26
79 Weronika Osóbka Radom 2021-10-24 26/26
80 Wiktoria Osóbka Radom 2021-10-24 26/26
81 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-11-14 26/26
82 Martyna Stypa Sandomierz 2022-01-11 26/26
83 Piotr Koziara Sandomierz 2022-01-11 26/26
84 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-02-05 26/26
85 Piotr Ćwiliński PTTK O Stołeczny 2022-04-09 26/26
86 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-10 26/26
87 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-10 26/26
88 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-05 26/26
89 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-05 26/26
90 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-05 26/26
91 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-05 26/26
92 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-05 26/26
93 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-05 26/26
94 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-05 26/26
95 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-05 26/26
96 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-07-07 26/26
97 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-10 26/26
98 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-07-10 26/26
99 Krzysztof Stańczyk WArszawa 2022-08-17 26/26
100 Oliwia Stańczyk WArszawa 2022-08-17 26/26
101 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-02-21 24/24
102 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-02-21 25/25
103 Zofia Kowalska Wałcz 2023-02-21 25/25
104 Jarosław Baryluk Lusina 2023-03-28 26/26
105 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-03 26/26
106 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-05-14 25/25
107 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-05-14 25/25
108 Alicja Pokraka Poniatowa 2023-05-27 25/25
109 Michał Pokraka Poniatowa 2023-05-27 25/25
110 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2023-06-30 26/26
111 Joanna Antczak Warszawa 2023-07-20 25/25
112 Marianna Paziewska Warszawa 2023-07-20 25/25
113 Stanisław Paziewski Warszawa 2023-07-20 25/25
114 Andrzej Kustosz Łódź 2023-08-01 26/26
115 Anna Tym KTP NIEZALEŻNI Lublin, LUBELSKIE 2023-08-05 25/25
116 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-09-17 25/25
117 Leszek Adamski Warszawa 2023-10-01 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies