partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2015-11-29 32/32
II Tadeusz Otap Lublin 2015-11-29 32/32
III Śp. Sławomir Otap Warszawa 2015-11-29 32/32
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-01-21 32/32
2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-01-21 32/32
3 Michał Świątek Dębica 2016-01-31 32/32
4 Jacek Piekarski Brwinów 2016-02-14 32/32
5 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-02-14 32/32
6 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-02-14 32/32
7 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-02-14 32/32
8 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-14 32/32
9 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-14 32/32
10 Katarzyna Todorowska Lublin 2016-02-20 32/32
11 Jacek Mikutel Kozienice 2016-04-16 32/32
12 Renata Mikutel Kozienice 2016-04-16 32/32
13 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-04-16 32/32
14 Radosław Skuła Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin 2017-03-12 32/32
15 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-06-04 32/32
16 Halina Biziuk Szczytno 2017-06-04 32/32
17 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-08-06 32/32
18 Jakub Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-08-06 32/32
19 Jan Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawa 2017-08-06 32/32
20 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-10-12 32/32
21 Piotr Michałowski Warszawa 2017-10-12 32/32
22 Beniamin Gniadek Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
23 Damian Murach Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
24 Dariusz Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
25 Dominik Kościesza Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
26 Igor Więsik Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
27 Jakub Bortkiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
28 Jakub Jakckiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
29 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
30 Kacper Kobza Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
31 Kacper Prus-Zajączkowski Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
32 Mateusz Pałyska Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
33 Mateusz Pazura Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
34 Mateusz Pisarczyk Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
35 Paweł Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
36 Seweryn Szulecki Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
37 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 32/32
38 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 32/32
39 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 32/32
40 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 32/32
41 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 32/32
42 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 32/32
43 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 32/32
44 Paweł Rojek Warszawa 2018-05-20 32/32
45 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-10 32/32
46 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-10 32/32
47 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-10 32/32
48 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-10 32/32
49 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-10 32/32
50 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-06-10 32/32
51 Karol Michoński Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-09-08 21/32
52 Katarzyna Michońska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-09-08 21/32
53 Martyna Żarska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-09-08 21/32
54 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2018-10-14 32/32
55 Marta Piotrowicz Przemyśl 2018-10-14 32/32
56 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-02-10 32/32
57 Beata Rybka Józefów k. Otwocka 2019-04-27 32/32
58 Dominik Rybka Józefów k. Otwocka 2019-04-27 32/32
59 Filip Rybka Józefów k. Otwocka 2019-04-27 32/32
60 Szymon Rybka Józefów k. Otwocka 2019-04-27 32/32
61 Zuzanna Rybka Józefów k. Otwocka 2019-04-27 32/32
62 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-05-16 32/32
63 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-19 32/32
64 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-19 32/32
65 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-19 32/32
66 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-19 32/32
67 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 28/32
68 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-02 28/32
69 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-02 28/32
70 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 28/32
71 Agnieszka Pietrzak Piastów 2019-09-06 32/32
72 Mariusz Pietrzak Piastów 2019-09-06 32/32
73 Kamila Rębisz Mrozy 2019-10-26 32/32
74 Marta Rębisz Mrozy 2019-10-26 32/32
75 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-06-04 32/32
76 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2020-08-04 32/32
77 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2020-08-04 32/32
78 Agnieszka Osóbka Radom 2020-08-19 32/32
79 Dawid Osóbka Radom 2020-08-19 32/32
80 Weronika Osóbka Radom 2020-08-19 32/32
81 Wiktoria Osóbka Radom 2020-08-19 32/32
82 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-25 30/32
83 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-25 30/32
84 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2020-10-02 32/32
85 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-10-02 32/32
86 Dominik Zając Lublin 2020-11-14 32/32
87 Magdalena Stręciwilk Lublin 2020-11-14 32/32
88 Agnieszka Hankiewicz Jastków 2021-01-07 32/32
89 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-06-02 32/32
90 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-15 32/32
91 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-15 32/32
92 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-08-19 32/32
93 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-08-19 32/32
94 Marek Koba Jaworzno 2021-08-20 32/32
95 Katarzyna Koszyk Wyszków 2021-08-21 32/32
96 Katarzyna Szostek- Malinowska Wyszków 2021-08-21 32/32
97 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-08-28 32/32
98 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-09-02 32/32
99 Katarzyna Zarajczyk Lublin Miłośnicy Wędrowania 2021-09-04 32/32
100 Klara Zarajczyk Lublin Miłośnicy Wędrowania 2021-09-04 32/32
101 Michał Zarajczyk Lublin Miłośnicy Wędrowania 2021-09-04 32/32
102 Tomasz Zarajczyk Lublin Miłośnicy Wędrowania 2021-09-04 32/32
103 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-09-07 32/32
104 Ala Tomankiewicz Warszawa 2021-09-19 32/32
105 Andrzej Foks Warszawa 2021-09-19 32/32
106 Beata Bargiel Warszawa 2021-09-19 32/32
107 Beata Drągowska Warszawa 2021-09-19 32/32
108 Bożena Wiśniewska Warszawa 2021-09-19 32/32
109 Marek Drągowski Warszawa 2021-09-19 32/32
110 Marek Tomankiewicz Warszawa 2021-09-19 32/32
111 Małgorzata Foks Warszawa 2021-09-19 32/32
112 Monika Gugała Warszawa 2021-09-19 32/32
113 Paweł Drągowski Warszawa 2021-09-19 32/32
114 Andrzej Kulpa Warszawa 2021-09-19 32/32
115 Wojtek Wiśniewski Warszawa 2021-09-19 32/32
116 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2021-09-19 32/32
117 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-11-03 32/32
118 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-11-03 32/32
119 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-11-13 32/32
120 Martyna Stypa Sandomierz 2022-01-12 32/32
121 Piotr Koziara Sandomierz 2022-01-12 32/32
122 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-02-05 32/32
123 Piotr Ćwiliński PTTK O Stołeczny 2022-04-08 32/32
124 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-10 32/32
125 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-10 32/32
126 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-06 32/32
127 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-06 32/32
128 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-06 32/32
129 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-06 32/32
130 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-06 32/32
131 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-06 32/32
132 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-06 32/32
133 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-06 31/31
134 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-07-07 32/32
135 Ilona Śpiewak Warszawa 2022-07-31 32/32
136 Mateusz Komorowski Warszawa 2022-07-31 32/32
137 Krzysztof Stańczyk Warszawa 2022-08-17 32/32
138 Oliwia Stańczyk Warszawa 2022-08-17 32/32
139 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-02-19 32/32
140 Zofia Kowalska Wałcz 2023-02-19 32/32
141 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-02-20 32/32
142 Jarosław Baryluk Lusina 2023-03-28 32/32
143 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-03 32/32
144 Alicja Pokraka Poniatowa 2023-05-28 32/32
145 Michał Pokraka Poniatowa 2023-05-28 32/32
146 Jakub Buczyński Warszawa 2023-06-07 32/32
147 Jerzy Buczyński Warszawa 2023-06-07 32/32
148 Lena Buczyńska Warszawa 2023-06-07 32/32
149 Wioleta Buczyńska Warszawa 2023-06-07 32/32
150 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2023-06-30 32/32
151 Andrzej Kustosz Łódź 2023-08-01 32/32
152 Anna Tym KTP NIEZALEŻNI Lublin, LUBELSKIE 2023-08-09 32/32
153 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-09-17 32/32
154 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-11-18 32/32
155 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-11-18 32/32

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies