partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Klub InO InOchodziec Lublin 2015-12-29 20/20
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-01-21 20/20
2 Michał Świątek Dębica 2016-01-31 20/20
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-10 20/20
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-10 20/20
5 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-10 20/20
6 Jacek Piekarski Brwinów 2016-02-14 20/20
7 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-02-14 20/20
8 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-02-14 20/20
9 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-02-14 20/20
10 Katarzyna Todorowska Lublin 2016-02-20 20/20
11 Jacek Mikutel Kozienice 2016-04-16 20/20
12 Renata Mikutel Kozienice 2016-04-16 20/20
13 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-04-16 20/20
14 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2017-04-06 20/20
15 Tadeusz Otap Lublin 2017-04-06 20/20
16 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-04-06 20/20
17 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-06-03 20/20
18 Halina Biziuk Szczytno 2017-06-03 20/20
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-10-12 20/20
20 Piotr Michałowski Warszawa 2017-10-12 20/20
21 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
22 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
23 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
24 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
25 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
26 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
27 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
28 Paweł Rojek Warszawa 2018-05-19 20/20
29 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 20/20
30 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 20/20
31 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 20/20
32 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 20/20
33 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 20/20
34 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 20/20
35 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-09-30 20/20
36 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-02-28 20/20
37 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-20 18/20
38 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-20 18/20
39 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-20 18/20
40 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-20 18/20
41 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 19/20
42 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-02 19/20
43 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-02 19/20
44 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 19/20
45 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-06-05 20/20
46 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-25 17/20
47 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-25 17/20
48 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-10-24 18/20
49 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-06-02 20/20
50 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-08-18 20/20
51 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-08-20 19/20
52 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-09-02 20/20
53 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2021-09-03 20/20
54 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-09-08 20/20
55 Agnieszka Osóbka Radom 2021-10-14 19/20
56 Dawid Osóbka Radom 2021-10-14 19/20
57 Weronika Osóbka Radom 2021-10-14 19/20
58 Wiktoria Osóbka Radom 2021-10-14 19/20
59 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-11-14 20/20
60 Martyna Stypa Sandomierz 2022-01-12 20/20
61 Piotr Koziara Sandomierz 2022-01-12 20/20
62 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-02-05 20/20
63 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-10 20/20
64 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-06 20/20
65 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-06 20/20
66 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-06 20/20
67 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-06 20/20
68 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-06 20/20
69 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-06 20/20
70 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-06 20/20
71 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-06 20/20
72 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-02-21 20/20
73 Zofia Kowalska Wałcz 2023-02-21 20/20
74 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-02-24 15/15
75 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-03 20/20
76 Agata Rajewicz Wrocław / Lublin 2023-05-02 19/19
77 Alina Pucik Wrocław / Lublin 2023-05-02 19/19
78 Antoni Wójcik Wrocław / Lublin 2023-05-02 19/19
79 Bartosz Rajewicz Wrocław / Lublin 2023-05-02 19/19
80 Bartosz Wójcik Wrocław / Lublin 2023-05-02 19/19
81 Daria Rajewicz Wrocław / Lublin 2023-05-02 19/19
82 Franciszek Wójcik Wrocław / Lublin 2023-05-02 19/19
83 Irena Caryk Wrocław / Lublin 2023-05-02 19/19
84 Jan Rajewicz Wrocław / Lublin 2023-05-02 19/19
85 Jędrzej Rajewicz Wrocław / Lublin 2023-05-02 19/19
86 Maria Wójcik Wrocław / Lublin 2023-05-02 19/19
87 Małgorzata Rajewicz Wrocław / Lublin 2023-05-02 19/19
88 Natalia Rajewicz Wrocław / Lublin 2023-05-02 19/19
89 Paweł Wójcik Wrocław / Lublin 2023-05-02 19/19
90 Alicja Pokraka Poniatowa 2023-06-03 20/20
91 Michał Pokraka Poniatowa 2023-06-03 20/20
92 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-09-17 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies