partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-11-11 20/20
II Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2015-11-11 20/20
1 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2016-01-15 20/20
2 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2016-01-15 20/20
3 Sławomir Otap Warszawa 2016-01-21 20/20
4 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-02-12 20/20
5 Łukasz Lech Warszawa 2016-02-28 20/20
6 Ewa Świderska Radzymin 2016-04-01 20/20
7 Artur Świderski Radzymin 2016-04-01 20/20
8 Mateusz Świderski Radzymin 2016-04-01 20/20
9 Małgosia Świderska Radzymin 2016-04-01 20/20
10 Marysia Świderska Radzymin 2016-04-01 20/20
11 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2016-05-13 20/20
12 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2016-05-13 20/20
13 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-05-21 20/20
14 Jan Perkowski WK PTTK HERKUS/Bartoszyce 2016-07-27 20/20
15 Irek Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-11-18 20/20
16 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-11-18 20/20
17 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-04-24 20/20
18 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-13 20/20
19 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-13 20/20
20 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-02-16 20/20
21 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-06-23 20/20
22 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-06-23 20/20
23 Piotr Miszczak Warszawa 2019-06-23 20/20
24 Justyna Sacha Błędowo 2019-08-31 20/20
25 Tomasz Sacha Błędowo 2019-08-31 20/20
26 Leonard Sacha Błędowo 2019-08-31 20/20
27 Teodor Sacha Błędowo 2019-08-31 20/20
28 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-09-14 20/20
29 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-09-14 20/20
30 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-09-14 20/20
31 Grzegorz Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-18 20/20
32 Anna Bałabuch-Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-18 20/20
33 Piotr Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-18 20/20
34 Przemysław Witczak Warszawa 2020-02-23 20/20
35 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-01-18 20/20
36 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2021-03-13 20/20
37 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-05-15 20/20
38 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-06-19 20/20
39 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-06-20 20/20
40 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-12 20/20
41 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-11-11 20/20
42 Beata Domin Bydgoszcz 2021-11-11 20/20
43 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2021-11-14 20/20
44 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2021-11-14 20/20
45 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-26 20/20
46 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-01 20/20
47 Zosia Krajewska Warszawa SP63 2023-04-25 20/20
48 Dominika Mielewczyk Warszawa 2023-04-30 20/20
49 Zuzanna Mieszkowska WARSZAWA SP63 2023-05-17 20/20
50 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-09-02 20/20
51 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-12-17 20/20
52 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-12-17 20/20
53 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-12-17 20/20
54 Sławomir Frynas Lublin 2024-02-10 20/20
55 Wiesław Szlachta Warszawa 2024-03-17 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies