partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-01-10 25/25
II Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2016-01-10 25/25
1 Sławomir Otap Warszawa 2016-01-18 25/25
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-01-18 25/25
3 Edward Fudro JEJ Police 2016-01-21 25/25
4 Michał Szeliski Warszawa 2016-02-04 25/25
5 Kinga Sadura Warszawa 2016-02-04 25/25
6 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze 2016-02-13 25/25
7 Jakub M. Gac Ambasador 2016-02-16 25/25
8 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2016-04-09 25/25
9 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2016-04-09 25/25
10 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-04-16 25/25
11 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-04-16 25/25
12 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK 2016-04-28 25/25
13 Aleksandra Malawska Gimnazjum w Czarnej Górnej 2016-04-30 25/25
14 Kinga Miszczak SKKT ZSP 2 – NSS w Ustrzykach 2016-04-30 25/25
15 Maciej Staniszewski SKKT ZSP 2 – NSS w Ustrzykach 2016-04-30 25/25
16 Andrzej Rybski SKKT ZSP 2 – NSS w Ustrzykach 2016-04-30 25/25
17 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2016-05-06 25/25
18 Janina Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-07-14 25/25
19 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-07-14 25/25
20 Oliwia Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-07-14 25/25
21 Ania Mateńko MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-07-14 25/25
22 Maja Mateńko MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-07-14 25/25
23 Zuzanna Borowska Warszawa 2016-07-14 25/25
24 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-04 25/25
25 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-04 25/25
26 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-04 25/25
27 Małgorzata Piekarniak Olesin 2016-09-21 25/25
28 Marta Piekarniak Olesin 2016-09-21 25/25
29 Marcin Piekarniak Olesin 2016-09-21 25/25
30 Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-12-06 25/25
31 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-01-22 25/25
32 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-03-04 25/25
33 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-03-04 25/25
34 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-05-13 25/25
35 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-05-13 25/25
36 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-02-14 25/25
37 Irena Sokół Zaścianki 2018-04-07 25/25
38 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-05-01 25/25
39 Piotr Michałowski Warszawa 2018-05-01 25/25
40 Marzena Sochoń Zaścianki 2018-11-10 25/25
41 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2019-03-17 25/25
42 Maciej Zawadzki Warszawa 2019-03-17 25/25
43 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-03-18 25/25
44 Joanna Bogucka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
45 Julia Bogucka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
46 Łucja Kępka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
47 Emilia Delegacz HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
48 Amelia Sokół HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
49 Julia Stobiecka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
50 Karolina Jurek HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
51 Magdalena Pawlak HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
52 Oliwia Królak HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
53 Kasia Ruta HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
54 Emilia Piętka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
55 Wiktoria Dybowska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
56 Daria Braulińska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
57 Oliwia Godlewska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
58 Natalia Sobol HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
59 Natalia Kesler HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
60 Julia Adamczyk HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
61 Rita Szarkowicz HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
62 Oliwia Gryz HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
63 Agata Foryń HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
64 Zuzanna Klęsk HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
65 Izabela Czajka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
66 Pola Knapiuk HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
67 Olga Piechcin HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 25/25
68 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-26 23/25
69 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-26 23/25
70 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-26 23/25
71 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-26 23/25
72 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-14 25/25
73 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-14 25/25
74 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-14 25/25
75 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-14 25/25
76 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-09-21 25/25
77 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-09-28 25/25
78 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-09-28 25/25
79 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-23 25/25
80 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-23 25/25
81 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-23 25/25
82 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-01-12 25/25
83 Agata Młotek Warszawa 2020-01-12 25/25
84 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-01-12 25/25
85 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-01-12 25/25
86 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-01-12 25/25
87 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-01-12 25/25
88 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-03-24 25/25
89 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-05-03 22/25
90 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-05-03 22/25
91 Paweł Szubert Warszawa 2020-08-01 24/25
92 Aneta Konefał Warszawa 2020-09-06 25/25
93 Oliwia Konefał Warszawa 2020-09-06 25/25
94 Paweł Konefał Warszawa 2020-09-06 25/25
95 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-09-06 25/25
96 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-10-24 24/25
97 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-12-29 25/25
98 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-05-10 25/25
99 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-06-01 25/25
100 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 25/25
101 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 25/25
102 Barbara Krzak Szczecin 2022-04-05 25/25
103 Piotr Krzak Szczecin 2022-04-05 25/25
104 Mateusz Krzak Szczecin 2022-04-05 25/25
105 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-02 25/25
106 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-05-10 25/25
107 Kaja Sikorska Warszawa 2022-05-22 22/25
108 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/"Ursus" 2022-06-07 25/25
109 Anna Górecka KTM PTTK O/"Ursus" 2022-06-07 25/25
110 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-10 25/25
111 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-10 25/25
112 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-10 25/25
113 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-24 25/25
114 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-24 25/25
115 Ewa Trystucha Racibórz 2022-10-01 25/25
116 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-10-01 25/25
117 Katarzyna Szostek Wyszków 2022-10-01 25/25
118 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-10-12 25/25
119 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-12-02 25/25
120 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-12-24 25/25
121 Leszek Adamski Warszawa 2023-02-07 24/24
122 Jacek Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2023-02-19 25/25
123 Marlena WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2023-02-19 25/25
124 Julia Jasińska Warszawa SP63 2023-04-01 24/25
125 Karolina Szczudło Warszawa SP 63 2023-04-01 24/25
126 Julia Stępniewska Warszawa SP 63 2023-04-01 25/25
127 Grzegorz Brzeziński WARSZAWA SP 63 2023-04-16 25/25
128 Przemysław Witczak Warszawa 2023-04-18 25/25
129 Marek Koba Jaworzno 2023-04-22 25/25
130 Adrianna Piasek Warszawa 2023-06-03 25/25
131 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-07-15 25/25
132 Tomasz Rekowski Morąg 2023-11-29 25/25
133 Bogdan Stempkowski Lubań 2023-12-12 25/25
134 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2024-02-16 25/25
135 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2024-02-24 25/25
136 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2024-02-24 25/25
137 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2024-03-20 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies