partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-01-16 19/19
1 Jakub M. Gac Ambasador 2016-01-24 19/19
2 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2016-02-28 19/19
3 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2016-02-28 19/19
4 Edward Fudro JEJ Police 2016-03-25 19/19
5 Bartosz Pluciński Kraków 2016-03-30 19/19
6 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-09 19/19
7 Karolina Pacek Warszawa 2016-07-09 19/19
8 Jacek Bystrzyński KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-06 19/19
9 Anna Bystrzyńska Nowa Sarzyna 2016-08-06 19/19
10 Ewa Bystrzyńska Nowa Sarzyna 2016-08-06 19/19
11 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-11-11 19/19
12 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-11-11 19/19
13 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-11-11 19/19
14 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-11-11 19/19
15 Joannna Puternicka Orientop Wrocław 2016-11-11 19/19
16 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-11-11 19/19
17 Roman Trocha Orientop Wrocław 2016-11-11 19/19
18 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-08 19/19
19 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-08 19/19
20 Iga Pikul SKPTG/Warszawa 2017-04-08 19/19
21 Paweł Szczerbiak SKPTG/Warszawa 2017-04-08 19/19
22 Aleksandra Kusiak Klub InO InOwcy/Nowa Sarzyna 2017-08-06 19/19
23 Andrzej Kusiak Klub InO InOwcy/Nowa Sarzyna 2017-08-06 19/19
24 Antoni Kusiak Klub InO InOwcy/Nowa Sarzyna 2017-08-06 19/19
25 Ewelina Kusiak Klub InO InOwcy/Nowa Sarzyna 2017-08-06 19/19
26 Janina Pękala PEKALE/Kraków 2017-08-06 19/19
27 Mateusz Pękala PEKALE/Kraków 2017-08-06 19/19
28 Wojciech Pękala PEKALE/Kraków 2017-08-06 19/19
29 Jarosław Kabuła m-KRTW ""RZUŁF""/Gdańsk" 2017-09-14 19/19
30 Patryk Pojawa K2/Toruń 2017-10-13 19/19
31 Czerwionke Bartłomiej SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 19/19
32 Elżbieta Pijor SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 19/19
33 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 19/19
34 Marczyński Nikodem SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 19/19
35 Michał Holcer SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 19/19
36 Petka Kornelia SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 19/19
37 Pijor Rozalia SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 19/19
38 Szewczyk Paulina SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 19/19
39 Szmeichel Mateusz SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 19/19
40 Żurek Julia SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 19/19
41 Życzkowski Jakub SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 19/19
42 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-22 19/19
43 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-22 19/19
44 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-04-30 19/19
45 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-05-10 19/19
46 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-05-10 19/19
47 Hanna Stanejko Świdnica 2018-05-10 19/19
48 Wioletta Ziobrowska Świdnica 2018-05-10 19/19
49 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-05-10 19/19
50 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2018-05-10 19/19
51 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-03 19/19
52 Adam Korniluk Warszawa 2018-07-18 16/19
53 Anna Korniluk Warszawa 2018-07-18 16/19
54 Jan Korniluk Warszawa 2018-07-18 16/19
55 Radosław Korniluk Warszawa 2018-07-18 16/19
56 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-09-13 19/19
57 Anna Dzik Kraków 2018-11-12 19/19
58 Katarzyna Dzik Kraków 2018-11-12 19/19
59 Piotr Dzik Kraków 2018-11-12 19/19
60 Rafał Dzik Kraków 2018-11-12 19/19
61 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-12-21 19/19
62 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-02-10 19/19
63 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-05-02 19/19
64 Dariusz Kucharski Warszawa 2019-06-22 19/19
65 Kamila Kucharska Warszawa 2019-06-22 19/19
66 Monika Kucharska Warszawa 2019-06-22 19/19
67 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2019-07-10 19/19
68 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2019-07-10 19/19
69 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-10 17/19
70 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-10 17/19
71 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-10 17/19
72 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-10 17/19
73 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2019-10-23 17/19
74 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-12 19/19
75 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-12 19/19
76 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-12 19/19
77 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-12 19/19
78 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-12 19/19
79 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-12 19/19
80 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-12 19/19
81 Aleksandra Ekiel Warszawa 2020-02-18 19/19
82 Piotr Miszczak Warszawa 2020-02-18 19/19
83 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2020-02-18 19/19
84 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-02-19 19/19
85 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-02-29 19/19
86 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-02-29 19/19
87 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-10-22 19/19
88 Agata Młotek Warszawa 2020-12-27 19/19
89 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-12-27 19/19
90 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-01-17 19/19
91 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-01-17 19/19
92 Ewa Kuczewska Kraków 2021-06-06 19/19
93 Maciej Głów Kraków 2021-06-06 19/19
94 Olga Dębska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2021-06-27 19/19
95 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-05 19/19
96 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-05 19/19
97 Bartłomiej Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-15 19/19
98 Honorata Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-15 19/19
99 Izabela Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-15 19/19
100 Wojciech Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-15 19/19
101 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-16 19/19
102 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-16 19/19
103 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-01-09 19/19
104 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-01-19 19/19
105 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-19 19/19
106 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-19 19/19
107 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-19 19/19
108 Marek Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-19 19/19
109 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-19 19/19
110 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-19 19/19
111 Teresa Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-19 19/19
112 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-03-12 19/19
113 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-04-07 19/19
114 Borys Woch Krzeszowice 2022-04-23 19/19
115 Kinga Widyna-Woch Krzeszowice 2022-04-23 19/19
116 Tomasz Woch Krzeszowice 2022-04-23 19/19
117 Katarzyna Domosławska-Żylińska Warszawa 2022-05-28 19/19
118 Klara Żylińska Warszawa 2022-05-28 19/19
119 Klementyna Żylińska Warszawa 2022-05-28 19/19
120 Waldemar Żyliński Warszawa 2022-05-28 19/19
121 Beata Pluta MKT / Warszawa 2022-05-31 19/19
122 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-06-05 19/19
123 Oliwia Piotrowska warszawa 2022-08-09 18/19
124 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-08-14 19/19
125 Ewa Kowalska-Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2022-08-19 19/19
126 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2022-08-19 19/19
127 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2022-08-19 19/19
128 Bernadeta Tchoryk Kraków 2022-09-01 19/19
129 Jadwiga Żeberska Wrocław 2022-09-01 19/19
130 Marian Żeberski Wrocław 2022-09-01 19/19
131 Barbara Krzak Szczecin 2022-09-07 19/19
132 Piotr Krzak Szczecin 2022-09-07 19/19
133 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-09-10 19/19
134 Ewa Sasowska Kraków 2022-09-11 19/19
135 Marta Sasowska Kraków 2022-09-11 19/19
136 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2022-09-11 19/19
137 Łukasz Sochoń Wasilków 2022-09-11 19/19
138 Monika Mielnikiewicz Kraków 2022-10-07 19/19
139 Agnieszka Baryluk Lusina 2022-10-23 19/19
140 Jarosław Baryluk Lusina 2022-10-23 19/19
141 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-11-03 19/19
142 Leszek Adamski Warszawa 2022-11-24 18/18
143 Piotr Celiński PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" WARSZAWA 2023-02-25 19/19
144 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2023-03-04 17/19
145 Irena Tomaszewicz PTSM Lubań 2023-03-04 17/19
146 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-03-04 17/19
147 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-03-04 17/19
148 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-03-26 19/19
149 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-05-01 19/19
150 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-05-03 19/19
151 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-05-21 18/18
152 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-05-21 18/18
153 Marek Koba Jaworzno 2023-05-30 19/19
154 Martyna Stypa Sandomierz 2023-07-20 19/19
155 Piotr Koziara Sandomierz 2023-07-20 19/19
156 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-07-31 19/19
157 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-07-31 19/19
158 Michał Krygier Warszawa 2023-08-20 19/19
159 Basia Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-09-27 19/19
160 Jakub Wiśniewski Wisienki/ Plewiska 2023-09-27 19/19
161 Marianna Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-09-27 19/19
162 Martyna Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-09-27 19/19
163 Paulina Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-09-27 19/19
164 Bogdan Tymiński Leśna 2023-09-30 13/13
165 Kacper Tymiński Leśna 2023-09-30 13/13
166 Karina Tymińska Leśna 2023-09-30 13/13
167 Marta Tymińska Leśna 2023-09-30 13/13
168 Agnieszka Miler NKIH "Leśna Szkółka" 2023-10-01 19/19
169 Jakub Miler NKIH "Leśna Szkółka" 2023-10-01 19/19
170 Lena Zajko NKIH "Leśna Szkółka" 2023-10-01 19/19
171 Nikola Ellwart NKIH "Leśna Szkółka" 2023-10-01 19/19
172 Weronika Brodowska NKIH "Leśna Szkółka" 2023-10-01 19/19
173 Wiesław Bać Wydry Galicja / Racławówka 2023-11-16 19/19
174 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-11-17 19/19
175 Ewa Kurzawska Warszawa 2024-01-24 19/19
176 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2024-02-28 19/19
177 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2024-02-28 19/19
178 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2024-03-16 19/19
179 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2024-03-16 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies