partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-01-16 27/27
1 Bartosz Pluciński Kraków 2016-03-14 27/27
2 Edward Fudro JEJ Police 2016-03-23 27/27
3 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-11-12 27/27
4 Mariusz Siwiec Warszawa 2016-11-12 27/27
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-08 27/27
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-08 27/27
7 Katarzyna Czarnecka Kraków 2017-04-09 27/27
8 Katarzyna Wcisło Kraków 2017-04-09 27/27
9 Olga Francuz Kraków 2017-04-09 27/27
10 Jarosław Kabuła m-KRTW ""RZUŁF""/Gdańsk" 2017-09-14 27/27
11 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-02-27 27/27
12 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-22 27/27
13 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-22 27/27
14 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-04-08 27/27
15 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-04-08 27/27
16 Damian Barzał Gdańsk 2018-04-30 27/27
17 Ewa Barzał Gdańsk 2018-04-30 27/27
18 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-04-30 27/27
19 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-04-30 27/27
20 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-04-30 27/27
21 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-04-30 27/27
22 Wiktoria Rzempołuch Ostrów Mazowiecka 2018-04-30 27/27
23 Miłosz Kozdrój Toruń 2018-04-30 27/27
24 Antonina Wójcik Krzeszowice 2018-06-12 27/27
25 Grażyna Bator Zory 2018-06-12 27/27
26 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-03 27/27
27 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-09-14 27/27
28 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2019-02-17 27/27
29 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-02-17 27/27
30 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2019-02-17 27/27
31 Iwona Kurto Skarmat Toruń 2019-02-17 27/27
32 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-05-25 27/27
33 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2019-07-10 27/27
34 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2019-07-10 27/27
35 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-09 26/27
36 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-09 26/27
37 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-09 26/27
38 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-09 26/27
39 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-09-15 27/27
40 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-09-15 27/27
41 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2019-10-24 27/27
42 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-02-20 27/27
43 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2020-05-23 27/27
44 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-05-23 27/27
45 Maciej Głów Kraków 2021-05-01 27/27
46 Wojciech Król PTSM Lubań- Dębowy Gaj 2021-08-15 27/27
47 Izabela Król PTSM Lubań- Dębowy Gaj 2021-08-15 27/27
48 Honorata Król PTSM Lubań- Dębowy Gaj 2021-08-15 27/27
49 Bartłomiej Król PTSM Lubań- Dębowy Gaj 2021-08-15 27/27
50 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-15 27/27
51 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-15 27/27
52 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-11-21 27/27
53 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-20 20/20
54 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-20 20/20
55 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-20 20/20
56 Marek Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-20 20/20
57 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-20 20/20
58 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-20 20/20
59 Teresa Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-20 20/20
60 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-03-02 27/27
61 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-04-10 27/27
62 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-06-05 27/27
63 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-10 27/27
64 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-10 27/27
65 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-08-15 27/27
66 Mariusz Wentylator Biebrz Nowowiejski 2022-10-02 25/27
67 Hanna Dudzik Warszawa LO 28 2022-10-04 25/25
68 Hanna Janas Warszawa 2022-10-04 21/27
69 Joanna Owczarek Warszawa 2022-10-04 26/27
70 Jurek Zdziennicki Zalesie Górne 2022-10-04 25/27
71 Justyna Winiarska Warszawa 2022-10-04 27/27
72 Leszek Adamski Warszawa 2022-11-24 27/27
73 Ewa Sasowska Kraków 2022-11-27 27/27
74 Marek Sasowski Kraków 2022-11-27 27/27
75 Marta Sasowska Kraków 2022-11-27 27/27
76 Agnieszka Baryluk Lusina 2022-12-03 27/27
77 Igor Baryluk Lusina 2022-12-03 27/27
78 Jarosław Baryluk Lusina 2022-12-03 27/27
79 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2022-12-09 27/27
80 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-12-14 27/27
81 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-04-30 27/27
82 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-04-30 27/27
83 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-05-01 27/27
84 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-05-01 27/27
85 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-05-03 27/27
86 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-05-03 27/27
87 Adam Ratyński Warszawa 2023-05-14 27/27
88 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-05-14 27/27
89 Szymon Kapuściński Warszawa 2023-05-14 27/27
90 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-29 27/27
91 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2023-06-29 27/27
92 Julian Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-29 27/27
93 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-11-17 27/27
94 Ewa Kurzawska Warszawa 2024-01-23 27/27
95 Beata Bargiel Warszawa 2024-03-08 27/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies