partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-01-16 21/21
1 Brewczak Martyna 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
2 Bykowska Kamila 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
3 Bykowska Patrycja 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
4 Bykowski Jan 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
5 Dygała Joanna 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
6 Dygała Piotr 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
7 Dziekan Dominika 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
8 Gawrysiuk Maciej 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
9 Janiszewski Jakub 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
10 Kanarek Kacper 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
11 Kobylecki Krzysztof 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
12 Kocerka Antonina 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
13 Kocerka Elżbieta 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
14 Kocerka Hanna 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
15 Kocerka Jacek 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
16 Kocerka Julian 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
17 Koperski Aleksander 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
18 Koperski Marcin 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
19 Kunicki Jan 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
20 Lipska Dominika 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
21 Makuszewa Alicja 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
22 Michalska Zofia 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
23 Prystawko Malwina 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
24 Romańczuk Marta 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
25 Stojanow Filip 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
26 Stojanow Katarzyna 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
27 Strzybrzyński Jakub 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
28 Szafrański Adam 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
29 Śnigurowicz Nina 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
30 Tomiczak Matylda 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
31 Węgrzyniak Jakub 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
32 Wiśniewski Adam 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
33 Wocial Karolina 423 WDHiGZ 2016-02-04 21/21
34 Bartosz Pluciński Kraków 2016-02-27 21/21
35 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2016-02-28 21/21
36 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2016-02-28 21/21
37 Edward Fudro JEJ Police 2016-03-18 21/21
38 Anna Pruś Zielonka 2016-05-21 21/21
39 Małgorzata Pruś Zielonka 2016-05-21 21/21
40 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-09 21/21
41 Karolina Pacek Warszawa 2016-07-09 21/21
42 Łukasz Lech Warszawa 2016-09-04 21/21
43 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-11-12 21/21
44 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-11-12 21/21
45 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-11-12 21/21
46 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-11-12 21/21
47 Joannna Puternicka Orientop Wrocław 2016-11-12 21/21
48 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-11-12 21/21
49 Roman Trocha Orientop Wrocław 2016-11-12 21/21
50 Jarosław Kabuła m-KRTW ""RZUŁF""/Gdańsk" 2017-09-15 21/21
51 Iga Pikul SKPTG/Warszawa 2017-12-07 21/21
52 Paweł Szczerbik SKPTG/Warszawa 2017-12-07 21/21
53 Czerwionke Bartłomiej SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 21/21
54 Elżbieta Pijor SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 21/21
55 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 21/21
56 Marczyński Nikodem SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 21/21
57 Michał Holcer SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 21/21
58 Petka Kornelia SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 21/21
59 Pijor Rozalia SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 21/21
60 Szewczyk Paulina SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 21/21
61 Szmeichel Mateusz SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 21/21
62 Żurek Julia SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 21/21
63 Życzkowski Jakub SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-30 21/21
64 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-04-21 21/21
65 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-05-01 21/21
66 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczołi i Trutnie/Świdnica 2018-05-09 21/21
67 Joanna Jaskuła Pszczołi i Trutnie/Świdnica 2018-05-09 21/21
68 Hanna Stanejko Świdnica 2018-05-09 21/21
69 Wioletta Ziobrowska Świdnica 2018-05-09 21/21
70 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-05-09 21/21
71 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2018-05-09 21/21
72 Agnieszka Drabek GKT Cyrkino/Tworóg 2018-07-13 21/21
73 Marysia Drabek GKT Cyrkino/Tworóg 2018-07-13 21/21
74 Paweł Drabek GKT Cyrkino/Tworóg 2018-07-13 21/21
75 Adam Korniluk Warszawa 2018-07-18 19/21
76 Anna Korniluk Warszawa 2018-07-18 19/21
77 Jan Korniluk Warszawa 2018-07-18 19/21
78 Radosław Korniluk Warszawa 2018-07-18 19/21
79 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-08 21/21
80 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-09-06 21/21
81 Bartosz Mróz 52 TDH REMUS/Wałdowo Szlacheckie 2018-12-09 21/21
82 Ewelina Majorkiewicz 52 TDH REMUS/Wałdowo Szlacheckie 2018-12-09 21/21
83 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-02-10 21/21
84 Andrzej Domański Nowa Sarzyna 2019-03-17 21/21
85 Elżbieta Domańska Nowa Sarzyna 2019-03-17 21/21
86 Jakub Domański Nowa Sarzyna 2019-03-17 21/21
87 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-04-27 21/21
88 Piotr Michałowski Warszawa 2019-04-27 21/21
89 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-05-02 21/21
90 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-06-10 21/21
91 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2019-07-09 21/21
92 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2019-07-09 21/21
93 Daniel Halicki Szczecin 2019-08-18 21/21
94 Katarzyna Piłat Szczecin 2019-08-18 21/21
95 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-10 17/21
96 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-10 17/21
97 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-10 17/21
98 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-10 17/21
99 Marianna Narkiewicz Warszawa 2019-10-28 20/21
100 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-02-19 21/21
101 Artur Kotowski SKKT Gryphus/Szczecin 2020-02-29 21/21
102 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2020-05-24 21/21
103 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-05-24 21/21
104 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2020-08-17 21/21
105 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-10-22 21/21
106 Agata Młotek Warszawa 2020-12-27 21/21
107 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-12-27 21/21
108 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-01-17 21/21
109 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-01-17 21/21
110 Olga Dębska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2021-06-26 21/21
111 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-06 21/21
112 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-06 21/21
113 Marta Sierakowska Kwilcz 2021-08-06 21/21
114 Dominik Sierakowski Kwilcz 2021-08-06 21/21
115 Igor Sierakowski Kwilcz 2021-08-06 21/21
116 Bartłomiej Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-16 21/21
117 Honorata Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-16 21/21
118 Izabela Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-16 21/21
119 Wojciech Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-16 21/21
120 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-16 21/21
121 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-16 21/21
122 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-01-05 21/21
123 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-01-09 21/21
124 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-19 21/21
125 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-19 21/21
126 Marek Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-19 21/21
127 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-19 21/21
128 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-19 21/21
129 Teresa Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-19 21/21
130 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-19 21/21
131 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-03-12 21/21
132 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-03-12 21/21
133 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-04-11 21/21
134 Anna Głowacka Niesporczaki 2022-05-17 21/21
135 Beata Pluta MKT / Warszawa 2022-06-01 21/21
136 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-06-06 21/21
137 Bernadeta Tchoryk Kraków 2022-08-12 21/21
138 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-08-15 21/21
139 Jadwiga Żeberska Wrocław 2022-09-01 21/21
140 Marian Żeberski Wrocław 2022-09-01 21/21
141 Barbara Krzak Szczecin 2022-09-05 21/21
142 Piotr Krzak Szczecin 2022-09-05 21/21
143 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-09-10 21/21
144 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2022-09-11 21/21
145 Łukasz Sochoń Wasilków 2022-09-11 21/21
146 Maciej Głów Kraków 2022-09-13 21/21
147 Anna Malanowska KInO STOWARZYSZE/ Warszawa 2022-09-30 21/21
148 Ewa Sasowska Kraków 2022-11-06 20/20
149 Marta Sasowska Kraków 2022-11-06 20/20
150 Agnieszka Baryluk Lusina 2022-11-20 21/21
151 Igor Baryluk Lusina 2022-11-20 21/21
152 Jarosław Baryluk Lusina 2022-11-20 21/21
153 Natalia Baryluk Lusina 2022-11-20 21/21
154 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2023-03-04 20/21
155 Irena Tomaszewicz PTSM Lubań 2023-03-04 20/21
156 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-03-04 20/21
157 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-03-04 20/21
158 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-05-03 21/21
159 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-05-20 19/19
160 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-05-20 19/19
161 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-05-21 21/21
162 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-05-21 21/21
163 Martyna Stypa Sandomierz 2023-07-20 21/21
164 Piotr Koziara Sandomierz 2023-07-20 21/21
165 Maciej Korczykowski Brwinów 2023-07-27 21/21
166 Zofia Korczykowska Brwinów 2023-07-27 20/20
167 Ewa Kowalska-Hupko Xenomorfy / Wola Paprotnia 2023-08-21 18/18
168 Jarosław Hupko Xenomorfy / Wola Paprotnia 2023-08-21 18/18
169 Małgorzata Hupko Xenomorfy / Wola Paprotnia 2023-08-21 18/18
170 Agnieszka Miler NKIH "Leśna Szkółka" 2023-10-01 21/21
171 Jakub Miler NKIH "Leśna Szkółka" 2023-10-01 21/21
172 Lena Zajko NKIH "Leśna Szkółka" 2023-10-01 21/21
173 Nikola Ellwart NKIH "Leśna Szkółka" 2023-10-01 21/21
174 Weronika Brodowska NKIH "Leśna Szkółka" 2023-10-01 21/21
175 Wiesław Bać Wydry Galicja / Racławówka 2023-11-16 21/21
176 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-11-19 21/21
177 Marek Koba Jaworzno 2023-11-20 21/21
178 Piotr Celiński PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-12-16 21/21
179 Sonia Bekasiuk PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-12-16 21/21
180 Tetiana Bekasiuk PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-12-16 21/21
181 Ewa Kurzawska Warszawa 2024-01-24 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies