partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jakub M. Gac Ambasador 2016-01-24 15/15
1 Agnieszka Pietrzak Piastów 2016-03-09 15/15
2 Mariusz Pietrzak Piastów 2016-03-09 15/15
3 Alicja Stańczyk Stańczyki 2016-07-08 15/15
4 Barbara Stańczyk Stańczyki 2016-07-08 15/15
5 Grzegorz Stańczyk Stańczyki 2016-07-08 15/15
6 Julia Stańczyk Stańczyki 2016-07-08 15/15
7 Piotr Stańczyk Stańczyki 2016-07-08 15/15
8 Zofia Stańczyk Stańczyki 2016-07-08 15/15
9 Przemysław Witczak Warszawa 2017-09-08 15/15
10 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-07-19 13/15
11 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-12 15/15
12 Eliza Skiba Ustrzyki Dolne 2018-08-12 15/15
13 Borys Iwanicki Lublin 2019-02-13 15/15
14 Ewa Iwanicka Lublin 2019-02-13 15/15
15 Katarzyna Zarajczyk Lublin 2019-02-13 15/15
16 Klara Zarajczyk Lublin 2019-02-13 15/15
17 Michał Zarajczyk Lublin 2019-02-13 15/15
18 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2019-02-13 15/15
19 Anna Starońska Stalowa Wola 2019-02-24 15/15
20 Dorota Starońska Stalowa Wola 2019-02-24 15/15
21 Marcin Siwek Stalowa Wola 2019-02-24 15/15
22 Marcin Żołek Józefów k. Otwocka 2019-04-14 15/15
23 Aleksandra Bielecka Rumia 2019-07-31 12/12
24 Kornelia Nowicka-Bielecka Rumia 2019-07-31 12/12
25 Marta Bielecka Rumia 2019-07-31 12/12
26 Michał Bielecki Rumia 2019-07-31 12/12
27 Tadeusz Bielecki Rumia 2019-07-31 12/12
28 Karolina Borejko TiPi/Warszawa 2019-08-12 15/15
29 Paulina Borejko TiPi/Warszawa 2019-08-12 15/15
30 Tomasz Borejko TiPi/Warszawa 2019-08-12 15/15
31 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-09-14 12/15
32 Piotr Michałowski Warszawa 2019-09-14 12/15
33 Adam Korniluk Warszawa 2020-02-12 15/15
34 Anna Korniluk Warszawa 2020-02-12 15/15
35 Jan Korniluk Warszawa 2020-02-12 15/15
36 Radosław Korniluk Warszawa 2020-02-12 15/15
37 Patryk Pojawa K2/Toruń 2020-02-15 15/15
38 Agata Młotek Warszawa 2020-07-12 15/15
39 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-07-12 15/15
40 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-08-01 15/15
41 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-01 15/15
42 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-01 15/15
43 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-01 15/15
44 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-01 15/15
45 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-01 15/15
46 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-01 15/15
47 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2020-08-01 15/15
48 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2020-08-01 15/15
49 Andżelika Stępniowska ToTuToTam/Świdnica 2020-08-01 15/15
50 Angelika Borońska ToTuToTam/Świdnica 2020-08-01 15/15
51 Danuta Tyńska ToTuToTam/Świdnica 2020-08-01 15/15
52 Hania Dębek ToTuToTam/Świdnica 2020-08-01 15/15
53 Karolina Tyńska ToTuToTam/Świdnica 2020-08-01 15/15
54 Martyna Nycek ToTuToTam/Świdnica 2020-08-01 15/15
55 Natalia Józefiak ToTuToTam/Świdnica 2020-08-01 15/15
56 Paweł Matjaszek ToTuToTam/Świdnica 2020-08-01 15/15
57 Piotr Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2020-08-01 15/15
58 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2020-08-01 15/15
59 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-08-01 15/15
60 Zuzanna Kupczyk ToTuToTam/Świdnica 2020-08-01 15/15
61 Martyna Stypa Sandomierz 2020-09-17 15/15
62 Piotr Koziara Sandomierz 2020-09-17 15/15
63 Wojciech Król PTSM LUBAŃ 2021-08-11 15/15
64 Izabela Król PTSM LUBAŃ 2021-08-11 15/15
65 Honorata Król PTSM LUBAŃ 2021-08-11 15/15
66 Bartłomiej Król PTSM LUBAŃ 2021-08-11 15/15
67 Krzysztof Król Koło PTTK 35 Lubań- Lwówek śląski 2021-08-11 15/15
68 Jakub Król Koło PTTK 35 lubań-Lwówek Śląski 2021-08-11 15/15
69 Katarzyna Król Koło PTTK 35 lubań-Lwówek Śląski 2021-08-11 15/15
70 Marek Król Koło PTTK 35 lubań-Lwówek Śląski 2021-08-11 15/15
71 Dorota Kamińska Józefów 2021-09-27 15/15
72 Maciej Szczęśniak Józefów 2021-09-27 15/15
73 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2021-10-14 15/15
74 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-09-24 15/15
75 Marek Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-09-24 15/15
76 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-09-24 15/15
77 Teresa Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-09-24 15/15
78 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-04-16 15/15
79 Jarosław Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2023-05-26 15/15
80 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2023-05-26 15/15
81 Wojciech Pronobis PRUSZCZ GDAŃSKI 2023-08-21 15/15
82 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-08-27 15/15
83 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-08-27 15/15
84 Małgorzata Leszczyńska Warszawa 2023-11-07 15/15
85 Wiesław Szlachta Warszawa 2023-11-07 15/15
86 Zuzanna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2024-03-08 12/12

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies