partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

n
L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-26 16/16
II Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-26 16/16
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-01-30 16/16
2 Renata Łaska Klub InO Stowarzysze/Zielonka 2016-01-30 16/16
3 Tomasz Łaski Klub InO Stowarzysze/Zielonka 2016-01-30 16/16
4 Mariusz Góraj Radom 2016-01-30 16/16
5 Robert Chruślak Radom 2016-01-30 16/16
6 Mateusz Łyko InOwcy/Łetownia 2016-01-31 16/16
7 Kacper Szewczyk InOwcy/Łetownia 2016-01-31 16/16
8 Wojciech Szewczyk InOwcy/Łętownia 2016-02-01 16/16
9 Anna Klocek Inowcy/Łętownia 2016-02-01 16/16
10 Ewa Bystrzyńska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-27 16/16
11 Patrycja Kubasiewicz InOwcy/Łętownia 2016-02-27 16/16
12 Alicja Kubasiewicz InOwcy/Łetownia 2016-02-27 16/16
13 Paweł Klocek Łętownia 2016-03-03 16/16
14 Dorota Kobylarz Podlesie 2016-04-15 16/16
15 Jan Madej Podlesie 2016-04-15 16/16
16 Nadia Piróg Podlesie 2016-04-15 16/16
17 Dominika Głuszak Podlesie 2016-04-15 16/16
18 Justyna Szwed Podlesie 2016-04-15 16/16
19 Gabriela Koc Podlesie 2016-04-15 16/16
20 Anna Bystrzyńska Nowa Sarzyna 2016-05-03 16/16
21 Jacek Bystrzyński Nowa Sarzyna 2016-05-03 16/16
22 Elżbieta Domańska Nowa Sarzyna 2016-05-03 16/16
23 Jackub Domański Nowa Sarzyna 2016-05-03 16/16
24 Andrzej Domański Nowa Sarzyna 2016-05-03 16/16
25 Aleksandra Kolano InOwcy/Łętownia 2016-05-05 16/16
26 Adam Kolano InOwcy/Łętownia 2016-05-05 16/16
27 Elżbieta Kolano InOwcy/Łętownia 2016-05-05 16/16
28 Artur Kolano InOwcy/Łętownia 2016-05-05 16/16
29 Natalia Sibiga InOwcy/Łętownia 2016-05-05 16/16
30 Łukasz Baran InOwcy Łętownia 2016-11-11 16/16
31 Urszula Baran InOwcy Łętownia 2016-11-11 16/16
32 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-02-12 16/16
33 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-02-12 16/16
34 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-03-04 16/16
35 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-03-04 16/16
36 Natalia Sieńko Łętownia 2017-06-18 13/16
37 Jacek Głowacki SKKT PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2017-10-08 16/16
38 Maria Głowacka SKKT PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2017-10-08 16/16
39 Jarosław Głowacki SKKT PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2017-10-08 16/16
40 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-06-19 16/16
41 Piotr Michałowski Warszawa 2019-06-19 16/16
42 Joanna Podolska Wataha/Rzeszów 2019-11-03 16/16
43 Anna Majkowska Wataha/Rzeszów 2019-11-03 16/16
44 Natalia Walter Lublin 2019-11-03 16/16
45 Martyna Stypa Sandomierz 2020-02-05 16/16
46 Piotr Koziara Sandomierz 2020-02-05 16/16
47 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Lublin 2021-10-26 16/16
48 Weronika Głąb HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Lublin 2021-10-26 16/16
49 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-12-26 16/16
50 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-12-26 16/16
n

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies