partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-02-01 23/23
1 Brewczak Martyna 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
2 Bykowska Patrycja 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
3 Bykowski Jan 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
4 Dygała Joanna 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
5 Dygała Piotr 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
6 Dziekan Dominika 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
7 Gawrysiuk Maciej 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
8 Janiszewski Jakub 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
9 Kanarek Kacper 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
10 Kobylecki Krzysztof 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
11 Kocerka Antonina 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
12 Kocerka Hanna 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
13 Kocerka Julian 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
14 Koperski Aleksander 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
15 Koperski Marcin 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
16 Kunicki Jan 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
17 Lipska Dominika 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
18 Makuszewa Alicja 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
19 Michalska Zofia 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
20 Prystawko Malwina 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
21 Romańczuk Marta 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
22 Strzybrzyński Jakub 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
23 Szafrański Adam 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
24 Śnigurowicz Nina 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
25 Tomiczak Matylda 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
26 Węgrzyniak Jakub 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
27 Wiśniewski Adam 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
28 Wocial Karolina 423 WDHiGZ 2016-02-02 23/23
29 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-16 23/23
30 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-16 23/23
31 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-16 23/23
32 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-16 23/23
33 Janina Pękala PEKALE/Kraków 2016-02-16 23/23
34 Mateusz Pękala PEKALE/Kraków 2016-02-16 23/23
35 Wojciech Pękala PEKALE/Kraków 2016-02-16 23/23
36 Jan Piekar Piekar/Kraków 2016-03-05 23/23
37 Jarosław Piekar Piekar/Kraków 2016-03-05 23/23
38 Anna Dzik Kraków 2016-04-03 23/23
39 Katarzyna Dzik Kraków 2016-04-03 23/23
40 Piotr Dzik Kraków 2016-04-03 23/23
41 Rafał Dzik Kraków 2016-04-03 23/23
42 Jacek Bystrzyński KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-05 23/23
43 Anna Bystrzyńska Nowa Sarzyna 2016-08-05 23/23
44 Ewa Bystrzyńska Nowa Sarzyna 2016-08-05 23/23
45 Szymon Sapalski Nowa Sarzyna 2016-09-22 23/23
46 Dawid Rostankowski Orientop Wrocław 2016-09-22 23/23
47 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-03-04 23/23
48 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-03-04 23/23
49 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-03-04 23/23
50 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-03-11 23/23
51 Marianna Narkiewicz Warszawa 2019-03-11 23/23
52 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-06-22 23/23
53 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-06-22 23/23
54 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2019-07-16 23/23
55 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-07-16 23/23
56 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2019-07-16 23/23
57 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-08-03 23/23
58 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-08-03 23/23
59 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2019-08-03 23/23
60 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-08-03 23/23
61 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2019-08-03 23/23
62 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-09-12 23/23
63 Piotr Michałowski Warszawa 2019-09-12 23/23
64 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-05-20 23/23
65 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 23/23
66 Beata Olender KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 23/23
67 Dariusz Olender KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 23/23
68 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 23/23
69 Marek Makulus KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 23/23
70 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 23/23
71 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 23/23
72 Teresa Makulus KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 23/23
73 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 23/23
74 Borys Woch Krzeszowice 2021-10-29 23/23
75 Kinga Widyna-Woch Krzeszowice 2021-10-29 23/23
76 Mikołaj Woch Krzeszowice 2021-10-29 23/23
77 Tomasz Woch Krzeszowice 2021-10-29 23/23
78 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-01-31 23/23
79 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-08-06 23/23
80 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-02 23/23
81 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-05-20 23/23
82 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-05-20 23/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies