partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-01-23 23/23
1 Jakub M. Gac Ambasador 2016-02-07 23/23
2 Bartosz Pluciński Kraków 2016-02-27 23/23
3 Edward Fudro JEJ Police 2016-05-31 23/23
4 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-09 23/23
5 Karolina Pacek Warszawa 2016-07-09 23/23
6 Łukasz Lech Warszawa 2016-09-04 23/23
7 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-11-10 23/23
8 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-11-12 23/23
9 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-09 23/23
10 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-09 23/23
11 Jarosław Kabuła m-KRTW ""RZUŁF""/Gdańsk" 2017-09-14 23/23
12 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-04-08 23/23
13 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-04-08 23/23
14 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-04-20 23/23
15 Iga Pikul SKPTG/Warszawa 2018-05-05 23/23
16 Paweł Szczerbiak SKPTG/Warszawa 2018-05-05 23/23
17 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-03 23/23
18 Patryk Pojawa K2/Toruń 2018-08-04 23/23
19 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-09-30 23/23
20 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-09-30 23/23
21 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-10-03 23/23
22 Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2019-02-09 23/23
23 Maciej Kamiński Warszawa 2019-02-09 23/23
24 Małgorzata Izdebska-Młot Warszawa 2019-02-09 23/23
25 Paweł Młot Warszawa 2019-02-09 23/23
26 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-04-16 23/23
27 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-04-27 23/23
28 Piotr Michałowski Warszawa 2019-04-27 23/23
29 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-11 18/23
30 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-11 18/23
31 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-11 18/23
32 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-11 18/23
33 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-10-24 23/23
34 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-02-18 22/23
35 Aleksandra Ekiel Warszawa 2020-02-18 22/23
36 Piotr Miszczak Warszawa 2020-02-18 22/23
37 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2020-02-18 22/23
38 Maciej Głów Kraków 2021-05-12 23/23
39 Agnieszka Baryluk Lusina 2021-10-02 23/23
40 Igor Baryluk Lusina 2021-10-02 23/23
41 Jarosław Baryluk Lusina 2021-10-02 23/23
42 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-15 23/23
43 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-15 23/23
44 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-11-22 23/23
45 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-04-06 23/23
46 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-04-06 23/23
47 Beata Pluta MKT / Warszawa 2022-05-31 23/23
48 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-06-07 23/23
49 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-08-15 23/23
50 Bernadeta Tchoryk Kraków 2022-09-06 23/23
51 Ewa Sasowska Kraków 2023-01-01 23/23
52 Marek Sasowski Kraków 2023-01-01 23/23
53 Marta Sasowska Kraków 2023-01-01 23/23
54 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-04-10 23/23
55 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-05-01 23/23
56 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-05-01 23/23
57 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-30 23/23
58 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2023-06-30 23/23
59 Julian Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-30 23/23
60 Monika Mielnikiewicz Kraków 2023-07-12 23/23
61 Martyna Stypa Sandomierz 2023-07-20 23/23
62 Piotr Koziara Sandomierz 2023-07-20 23/23
63 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-11-19 23/23
64 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-11-25 23/23
65 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-11-25 23/23
66 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-11-25 23/23
67 Ewa Kurzawska Warszawa 2024-01-25 23/23
68 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2024-03-16 23/23
69 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2024-03-16 23/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies