partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-01-23 18/18
1 Anna Dzik Kraków 2016-02-13 18/18
2 Katarzyna Dzik Kraków 2016-02-13 18/18
3 Piotr Dzik Kraków 2016-02-13 18/18
4 Rafał Dzik Kraków 2016-02-13 18/18
5 Edward Fudro JEJ Police 2016-05-30 18/18
6 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-11-12 18/18
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-09 18/18
8 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-09 18/18
9 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-07-17 18/18
10 Urszula Pędzich Kraków 2017-08-21 18/18
11 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-08-21 18/18
12 Patryk Pojawa K2/Toruń 2017-10-24 18/18
13 Łukasz Lech Warszawa 2018-01-03 18/18
14 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-04-08 18/18
15 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-04-08 18/18
16 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-04-30 18/18
17 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-09-14 18/18
18 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-10-04 18/18
19 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2019-02-17 18/18
20 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-02-17 18/18
21 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2019-02-17 18/18
22 Iwona Kurto Skarmat Toruń 2019-02-17 18/18
23 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-04-27 18/18
24 Piotr Michałowski Warszawa 2019-04-27 18/18
25 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-11 18/18
26 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-11 15/18
27 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-11 15/18
28 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-11 15/18
29 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-11 15/18
30 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-02-18 18/18
31 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2020-09-27 18/18
32 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2020-09-27 18/18
33 Bartosz Pluciński Kraków 2020-11-29 18/18
34 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-01-05 18/18
35 Andrzej Pochopień Stryszawa 2021-11-05 18/18
36 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-11-22 18/18
37 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-03-12 18/18
38 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-03-12 18/18
39 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-04-06 18/18
40 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-08-14 18/18
41 Monika Mielnikiewicz Kraków 2022-10-12 18/18
42 Agnieszka Baryluk Lusina 2022-11-20 18/18
43 Igor Baryluk Lusina 2022-11-20 18/18
44 Jarosław Baryluk Lusina 2022-11-20 18/18
45 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-04-10 19/19
46 Maciej Głów Kraków 2023-04-21 18/18
47 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2023-06-04 18/18
48 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2023-06-29 18/18
49 Martyna Stypa Sandomierz 2023-07-19 18/18
50 Piotr Koziara Sandomierz 2023-07-19 18/18
51 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-08-01 18/18
52 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-08-01 18/18
53 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-11-19 18/18
54 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-11-26 18/18
55 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-11-26 18/18
56 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-11-26 18/18
57 Ewa Sasowska Kraków 2023-12-30 18/18
58 Marek Sasowski Kraków 2023-12-30 18/18
59 Marta Sasowska Kraków 2023-12-30 18/18
60 Ewa Kurzawska Warszawa 2024-01-22 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies