partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dorota Ryst Zielonka 2016-01-31 22/22
II Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2016-01-31 22/22
III Maciej Kamiński Warszawa 2016-01-31 22/22
1 Sławomir Otap Warszawa 2016-02-11 22/22
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-02-11 22/22
3 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze 2016-02-16 22/22
4 Łukasz Lech Warszawa 2016-04-19 22/22
5 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-07-10 22/22
6 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-07-10 22/22
7 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-09-01 22/22
8 Ania Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2016-09-01 22/22
9 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-11-03 22/22
10 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-01-28 22/22
11 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-02-10 22/22
12 Sławomir Frynas Lublin 2017-05-20 22/22
13 Edward Fudro JEJ Police 2017-10-27 22/22
14 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-14 22/22
15 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-14 22/22
16 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-05-12 22/22
17 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-05-12 22/22
18 Miłosz Szewel Warszawa 2018-06-15 22/22
19 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-24 20/22
20 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-24 20/22
21 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-24 20/22
22 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-24 20/22
23 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-07-21 22/22
24 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-07-21 22/22
25 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-08-03 22/22
26 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-30 21/22
27 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-30 21/22
28 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-30 21/22
29 Weronika Etenkowska Warszawa 2020-06-28 22/22
30 Bartłomiej Etenkowski Warszawa 2020-06-28 22/22
31 Magdalena Łuniewska-Etenkowska Warszawa 2020-06-28 22/22
32 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-11-29 20/22
33 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-01-03 22/22
34 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-01-03 22/22
35 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-03-07 22/22
36 Anna Matz Warszawa 2021-04-21 22/22
37 Agata Młotek Warszawa 2021-04-25 22/22
38 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2021-04-25 22/22
39 Katarzyna Kadłubowska Kub InO STOWARZYSZE 2021-10-25 22/22
40 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-03-23 22/22
41 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-03-23 22/22
42 Leszek Adamski Warszawa 2022-03-29 22/22
43 Przemysław Witczak Warszawa 2022-05-15 22/22
44 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-06-21 22/22
45 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-09-24 22/22
46 Kamila Kotowicz Warszawa 2022-10-30 22/22
47 Paweł Starzyński Warszawa 2022-10-30 22/22
48 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2022-12-30 21/22
49 Beata Bigos Poniatowa 2023-04-23 22/22
50 Robert Bigos Poniatowa 2023-04-23 22/22
51 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-08-02 22/22
52 Paweł Szubert Warszawa 2023-11-06 22/22
53 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-11-11 22/22
54 Ania Zaremba Ursynów 2023-11-11 22/22
55 Tomasz Rekowski Morąg 2023-12-07 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies