partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2016-02-07 11/11
II Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2016-02-07 11/11
III Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2016-02-07 11/11
IV Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2016-02-07 11/11
1 Ewa Zwolińska Warszawa 2016-07-07 11/11
2 Rafał Zwoliński Warszawa 2016-07-07 11/11
3 Andrzej Zwoliński Warszawa 2016-07-07 11/11
4 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-09-07 11/11
5 Dawid Rostankowski Wrocław 2016-09-07 11/11
6 Jadwiga Rostanowska Reda 2016-09-07 11/11
7 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-05-01 11/11
8 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-05-01 11/11
9 Agnieszka Górecka-Nformi Warszawa 2017-05-01 11/11
10 Adrian Nformi KTM PTTK O/Ursus 2017-05-01 11/11
11 Edward Fudro JEJ Police 2017-09-16 11/11
12 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-12-09 11/11
13 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-12-09 11/11
14 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-12-09 11/11
15 Agnieszka Ćmiel GKT Cyrkino 2018-02-04 11/11
16 Aleksandra Ćmiel GKT Cyrkino 2018-02-04 11/11
17 Iwona Ćmiel GKT Cyrkino 2018-02-04 11/11
18 Marek Ćmiel GKT Cyrkino 2018-02-04 11/11
19 Jan Marchewka GKT Cyrkino 2018-02-04 11/11
20 Małgorzata Marchewka GKT Cyrkino 2018-02-04 11/11
21 Adam Gruca GKT Cyrkino 2018-02-04 11/11
22 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-20 11/11
23 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-20 11/11
24 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-04-28 11/11
25 Sławomir Otap Warszawa 2018-04-30 11/11
26 Anna Otap-Mochniej Warszawa 2018-04-30 11/11
27 Maciej Mochniej Warszawa 2018-04-30 11/11
28 Bogusław Mochniej Warszawa 2018-04-30 11/11
29 Wanda Grybko Gdańsk 2018-05-03 11/11
30 Marysia Świderska Radzymin 2018-07-08 10/11
31 Gosia Świderska Radzymin 2018-07-08 10/11
32 Mateusz Świderski Radzymin 2018-07-08 10/11
33 Ewa Świderska Radzymin 2018-07-08 10/11
34 Artur Świderski Radzymin 2018-07-08 10/11
35 Michał Szeliski Warszawa 2018-07-10 11/11
36 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2018-11-23 6/11
37 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-29 11/11
38 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-29 11/11
39 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-29 11/11
40 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-29 11/11
41 Marek Klonowski Brodnica 2019-07-27 11/11
42 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-11 11/11
43 Waldemar Jankowski Gdynia 2020-02-01 10/11
44 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-06-12 11/11
45 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-06-12 11/11
46 Emil Jakóbiak Legionowo 2020-06-24 11/11
47 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2020-06-24 11/11
48 Patryk Sasim Zielonki Wieś 2020-06-24 11/11
49 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania/Lublin 2020-08-15 11/11
50 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania/Lublin 2020-08-15 11/11
51 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania/Lublin 2020-08-15 11/11
52 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania/Lublin 2020-08-15 11/11
53 Marcin Kruszczyński PTTK O/Koszalin 2020-09-09 11/11
54 Joanna Kuźba Rumia 2020-10-03 11/11
55 Iwona Gniewkowska Rumia 2020-10-03 11/11
56 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-10-03 11/11
57 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-12 9/11
58 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-12 9/11
59 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-12 9/11
60 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-12 9/11
61 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2020-11-22 11/11
62 Kornelia Nowicka-Bielecka Rumia 2020-12-26 11/11
63 Tadeusz Bielecki Rumia 2020-12-26 11/11
64 Aleksandra Bielecka Rumia 2020-12-26 11/11
65 Michał Bielecki Rumia 2020-12-26 11/11
66 Marta Bielecka Rumia 2020-12-26 11/11
67 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-04-18 11/11
68 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-04-18 11/11
69 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-04-18 11/11
70 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-04-18 11/11
71 Maciej Wolak Kraków 2022-02-15 11/11
72 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-02-15 11/11
73 Michał Wolak Kraków 2022-02-15 11/11
74 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-02-22 11/11
75 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-07-03 11/11
76 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-07-03 11/11
77 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-07-14 11/11
78 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-29 11/11
79 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-29 11/11
80 Bogdan Tymiński Leśna 2022-08-08 11/11
81 Kacper Tymiński Leśna 2022-08-08 11/11
82 Karina Tymińska Leśna 2022-08-08 11/11
83 Marta Tymińska Leśna 2022-08-08 11/11
84 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-01-07 11/11
85 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-01-07 11/11
86 Jagoda Suchciccy KSJ LAS Gniewowo 2023-05-21 11/11
87 Katarzyna KSJ LAS Gniewowo 2023-05-21 11/11
88 Sebastian KSJ LAS Gniewowo 2023-05-21 11/11
89 Izabela Kurec-Kuźniar Gryfów Śląski 2023-06-16 11/11
90 Mateusz Kuźniar Gryfów Śląski 2023-06-16 11/11
91 Piotr Gradowski PTTK Warszawa Praga Południe 2023-06-24 11/11
92 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-07-14 11/11
93 Jadwiga Żeberska Wrocław 2023-07-24 11/11
94 Marian Żeberski Wrocław 2023-07-24 11/11
95 Grażyna Dobrut Gliwice 2023-08-12 11/11
96 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-08-12 11/11
97 Krzysztof Truszczyński Iława 2023-08-12 11/11
98 Marzenna Kuca Otręba 2023-08-12 11/11
99 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2023-09-03 11/11
100 Piotr Frankowski Elblag 2023-09-03 11/11
101 Krzysztof Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2023-12-27 11/11
102 Marek Rozmiarek Bnin 2023-12-27 11/11
103 Olga Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2023-12-27 11/11
104 Rozalka Rozmiarek Bnin 2023-12-27 11/11

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies