partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-01-31 25/25
1 Bartosz Pluciński Kraków 2016-02-14 25/25
2 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-18 25/25
3 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-18 25/25
4 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-18 25/25
5 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-18 25/25
6 Janina Pękala PEKALE/Kraków 2016-02-18 25/25
7 Mateusz Pękala PEKALE/Kraków 2016-02-18 25/25
8 Wojciech Pękala PEKALE/Kraków 2016-02-18 25/25
9 Edward Fudro JEJ Police 2016-03-25 25/25
10 Marysia Janczura Kraków 2016-07-07 25/25
11 Monika Janczura Kraków 2016-07-07 25/25
12 Zosia Janczura Kraków 2016-07-07 25/25
13 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-08 25/25
14 Karolina Pacek Warszawa 2016-07-08 25/25
15 Monika Borkowska Warszawa 2016-07-08 25/25
16 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-11-11 25/25
17 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-11-11 25/25
18 Joannna Puternicka Orientop Wrocław 2016-11-11 25/25
19 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-11-11 25/25
20 Roman Trocha Orientop Wrocław 2016-11-11 25/25
21 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-11-11 25/25
22 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-11-11 25/25
23 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-11-12 25/25
24 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-11-12 25/25
25 Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2017-02-05 25/25
26 Maciej Kamiński Warszawa 2017-02-05 25/25
27 Małgorzata Izdebska-Młot Warszawa 2017-02-05 25/25
28 Paweł Młot Warszawa 2017-02-05 25/25
29 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-08 25/25
30 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-08 25/25
31 Jarosław Kabuła m-KRTW ""RZUŁF""/Gdańsk" 2017-09-15 25/25
32 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-02-27 25/25
33 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-22 25/25
34 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-22 25/25
35 Iga Pikul SKPTG/Warszawa 2018-05-05 25/25
36 Paweł Szczerbiak SKPTG/Warszawa 2018-05-05 25/25
37 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-05-10 25/25
38 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-05-10 25/25
39 Wioletta Ziobrowska Świdnica 2018-05-10 25/25
40 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-05-10 25/25
41 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2018-05-10 25/25
42 Przemysław Witczak Warszawa 2018-05-26 25/25
43 Błażej Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-01 25/25
44 Dominika Dąbrowska SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-01 25/25
45 Jakub Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-01 25/25
46 Jan Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-01 25/25
47 Robert Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-01 25/25
48 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-03 25/25
49 Damian Barzał Gdańsk 2018-11-11 25/25
50 Ewa Barzał Gdańsk 2018-11-11 25/25
51 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-11-11 25/25
52 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-11-11 25/25
53 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-11-11 25/25
54 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-11-11 25/25
55 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-02-10 25/25
56 Andrzej Domański Nowa Sarzyna 2019-03-16 25/25
57 Elżbieta Domańska Nowa Sarzyna 2019-03-16 25/25
58 Jakub Domański Nowa Sarzyna 2019-03-16 25/25
59 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-08-10 25/25
60 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-12 25/25
61 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-12 25/25
62 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-12 25/25
63 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-12 25/25
64 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-09-15 25/25
65 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-09-15 25/25
66 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2019-10-22 24/25
67 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-11 25/25
68 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-11 25/25
69 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-11 25/25
70 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-11 25/25
71 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-11 25/25
72 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-11 25/25
73 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-11 25/25
74 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-02-20 25/25
75 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2020-05-24 25/25
76 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-05-24 25/25
77 Agata Młotek Warszawa 2020-07-13 25/25
78 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-07-13 25/25
79 Maciej Głów Kraków 2021-03-03 25/25
80 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-06 25/25
81 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-06 25/25
82 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-15 25/25
83 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-15 25/25
84 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-11-21 25/25
85 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-20 25/25
86 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-20 25/25
87 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-20 25/25
88 Marek Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-20 25/25
89 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-20 25/25
90 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-20 25/25
91 Teresa Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-20 25/25
92 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-03-10 25/25
93 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-04-09 25/25
94 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-06-06 25/25
95 Ewa Sasowska Kraków 2022-07-13 25/25
96 Marta Sasowska Kraków 2022-07-13 25/25
97 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-08-14 25/25
98 Ewa Kowalska-Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2022-08-21 25/25
99 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2022-08-21 25/25
100 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2022-08-21 25/25
101 Agnieszka Baryluk Lusina 2022-10-22 25/25
102 Igor Baryluk Lusina 2022-10-22 25/25
103 Jarosław Baryluk Lusina 2022-10-22 25/25
104 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-12-14 25/25
105 Jadwiga Żeberska Wrocław 2023-03-25 25/25
106 Marian Żeberski Wrocław 2023-03-25 25/25
107 Grażyna Orłowska Warszawa 2023-04-09 25/25
108 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-04-09 25/25
109 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-04-09 25/25
110 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-05-02 25/25
111 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-05-03 25/25
112 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-05-03 25/25
113 Adam Ratyński Warszawa 2023-05-12 25/25
114 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-05-12 25/25
115 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-05-21 25/25
116 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-05-21 25/25
117 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-29 25/25
118 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2023-06-29 25/25
119 Julian Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-29 25/25
120 Martyna Stypa Sandomierz 2023-07-21 25/25
121 Piotr Koziara Sandomierz 2023-07-21 25/25
122 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-09-03 25/25
123 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-09-03 25/25
124 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-11-18 25/25
125 Ewa Kurzawska Warszawa 2024-01-17 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies