partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-01-31 25/25
1 Aleksander Koperski 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
2 Adam Szafrański 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
3 Adam Wiśniewski 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
4 Alicja Makuszewa 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
5 Antonina Kocerka 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
6 Dominika Dziekan 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
7 Dominika Lipska 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
8 Filip Stojanow 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
9 Jacek Kocerka 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
10 Jakub Janiszewski 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
11 Jakub Strzybrzyński 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
12 Jakub Węgrzyniak 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
13 Jan Kunicki 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
14 Joanna Dygała 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
15 Julian Kocerka 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
16 Kacper Kanarek 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
17 Karolina Wocial 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
18 Katarzyna Stojanow 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
19 Krzysztof Kobylecki 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
20 Maciej Gawrysiuk 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
21 Malwina Prystawko 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
22 Marcin Koperski 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
23 Marta Romańczuk 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
24 Martyna Brewczak 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
25 Matylda Tomiczak 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
26 Patrycja Bykowska 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
27 Piotr Dygała 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
28 Zofia Michalska 423 WDHiGZ 2016-02-05 25/25
29 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-16 18/25
30 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-16 18/25
31 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-16 18/25
32 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-02-16 18/25
33 Janina Pękala PEKALE/Kraków 2016-02-16 18/25
34 Mateusz Pękala PEKALE/Kraków 2016-02-16 18/25
35 Wojciech Pękala PEKALE/Kraków 2016-02-16 18/25
36 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-09-11 25/25
37 Piotr Michałowski Warszawa 2016-09-11 25/25
38 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-10 25/25
39 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-10 25/25
40 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-10 25/25
41 Andrzej Kozdrowski Ustrzyki Dolne 2017-11-03 25/25
42 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-02-03 25/25
43 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-05-02 25/25
44 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-05-31 25/25
45 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-05-31 25/25
46 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-05-31 25/25
47 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-31 25/25
48 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-05-31 25/25
49 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-31 25/25
50 Przemysław Witczak Warszawa 2018-05-31 25/25
51 Agnieszka Drabek GKT Cyrkino/Tworóg 2018-07-12 25/25
52 Marysia Drabek GKT Cyrkino/Tworóg 2018-07-12 25/25
53 Paweł Drabek GKT Cyrkino/Tworóg 2018-07-12 25/25
54 Bartosz Mróz 52 TDH REMUS/Wałdowo Szlacheckie 2018-12-08 25/25
55 Ewelina Majorkiewicz 52 TDH REMUS/Wałdowo Szlacheckie 2018-12-08 25/25
56 Amelia Stugient SKKT Powsinogi/Janików 2019-02-07 15/25
57 Amelia Wójcik SKKT Powsinogi/Janików 2019-02-07 15/25
58 Jakub Kreis SKKT Powsinogi/Janików 2019-02-07 15/25
59 Kamil Kreis SKKT Powsinogi/Janików 2019-02-07 15/25
60 Kinga Spytek SKKT Powsinogi/Janików 2019-02-07 15/25
61 Klara Tokarczyk SKKT Powsinogi/Janików 2019-02-07 15/25
62 Maja Wiśniewska SKKT Powsinogi/Janików 2019-02-07 15/25
63 Natalia Szczygieł SKKT Powsinogi/Janików 2019-02-07 15/25
64 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-03-16 25/25
65 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2019-07-17 25/25
66 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-07-17 25/25
67 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2019-07-17 25/25
68 Andrzej Gołaszewski Gdańsk 2019-07-24 25/25
69 Jacek Gołaszewski Gdańsk 2019-07-24 25/25
70 Katarzyna Gołaszewska Gdańsk 2019-07-24 25/25
71 Aleksandra Ekiel Warszawa 2020-02-21 25/25
72 Piotr Miszczak Warszawa 2020-02-21 25/25
73 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2020-02-21 25/25
74 Andrzej Półgrabski Drawsko Pomorskie 2020-05-09 25/25
75 Joanna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2020-05-09 25/25
76 Adam Korniluk Warszawa 2020-05-16 8/25
77 Anna Korniluk Warszawa 2020-05-16 8/25
78 Jan Korniluk Warszawa 2020-05-16 8/25
79 Radosław Korniluk Warszawa 2020-05-16 8/25
80 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-05-20 25/25
81 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
82 Beata Olender KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
83 Dariusz Olender KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
84 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
85 Marek Makulus KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
86 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
87 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
88 Teresa Makulus KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
89 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
90 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
91 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
92 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
93 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
94 Marek Makulus KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
95 Teresa Makulus KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
96 Beata Olender KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
97 Dariusz Olender KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
98 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-19 25/25
99 Ilona Śpiewak Warszawa 2021-08-17 25/25
100 Mateusz Komorowski Warszawa 2021-08-17 25/25
101 Katarzyna Szostek - Malinowska Wyszków 2021-09-04 23/25
102 Maciej Malinowski Wyszków 2021-09-04 23/25
103 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-04-10 25/25
104 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-05-20 25/25
105 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-05-20 25/25
106 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-05-20 25/25
107 Ryszard Ziobrowski Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-05-21 23/25
108 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-05-21 23/25
109 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2022-05-21 23/25
110 Adam Dębek To Tu To Tam 2022-05-21 25/25
111 Hania Dębek To Tu To Tam 2022-05-21 25/25
112 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-08-06 25/25
113 Tadeusz Pomorski TKPZ Brzeźnica 2022-08-20 17/17
114 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-05-20 25/25
115 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-05-20 25/25
116 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-10-29 25/25
117 Ewa Sasowska Kraków 2023-10-29 25/25
118 Marek Sasowski Kraków 2023-10-29 25/25
119 Marta Sasowska Kraków 2023-10-29 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies