partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Wojciech Drozda HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2016-01-31 21/21
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-04-10 21/21
2 Maciej Lubecki ` 2016-09-10 21/21
3 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2016-09-25 21/21
4 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2016-09-25 21/21
5 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2016-09-25 21/21
6 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-10-15 21/21
7 Piotr Michałowski Warszawa 2016-10-15 21/21
8 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2016-12-11 21/21
9 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2016-12-11 21/21
10 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-12-11 21/21
11 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-12-11 21/21
12 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2016-12-11 21/21
13 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-12-11 21/21
14 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-12-11 21/21
15 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-12-11 21/21
16 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-12-11 21/21
17 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-12-11 21/21
18 Edward Fudro JEJ Police 2017-04-05 21/21
19 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce - Strzała 2017-05-27 21/21
20 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-05-27 21/21
21 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-05-27 21/21
22 Jerzy Gawliczek PTTK O/Radlin 2017-06-08 21/21
23 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-31 21/21
24 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-05-31 21/21
25 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2018-06-01 21/21
26 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-06-30 21/21
27 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2018-11-08 21/21
28 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-03-30 21/21
29 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-03-30 21/21
30 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-03-30 21/21
31 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-03-30 21/21
32 Piotr Kowalski ToTuToTam/Świdnica 2019-03-30 21/21
33 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2019-03-30 21/21
34 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-03-30 21/21
35 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-03-30 21/21
36 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-04-10 21/21
37 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-07-17 21/21
38 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-16 16/21
39 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-16 16/21
40 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-16 16/21
41 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-16 16/21
42 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-02-21 21/21
43 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-06-11 21/21
44 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-09-07 21/21
45 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-10-30 21/21
46 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-12-11 21/21
47 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-04-05 21/21
48 Michał Łętek Będzin 2022-06-04 21/21
49 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-08-20 21/21
50 Leszek Osmelak Szczecin 2022-08-20 21/21
51 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-14 21/21
52 Sławomir Frynas Lublin 2022-11-20 21/21
53 Agnieszka Łętek Będzin 2022-12-03 21/21
54 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-12-05 21/21
55 Martyn Tomaszewski PTSM Lubań 2022-12-05 21/21
56 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-12-05 21/21
57 Maja Skiba Ustrzyki Dolne 2023-01-21 21/21
58 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-03-05 21/21
59 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-03-05 21/21
60 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-05-12 21/21
61 Marek Koba Jaworzno 2023-09-13 21/21
62 Beata Bargiel Warszawa 2023-12-25 21/21
63 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2023-12-25 21/21
64 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-27 21/21
65 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-27 21/21
66 Anna Kasperska Wieluń 2024-02-09 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies