partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-02-14 27/27
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-02-20 27/27
2 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-02-20 27/27
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-02-23 27/27
4 Jakub M. Gac Ambasador 2016-03-03 27/27
5 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-03-12 27/27
6 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-03-12 27/27
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-17 27/27
8 Edward Fudro JEJ Police 2016-04-01 27/27
9 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-04-02 27/27
10 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-04-02 27/27
11 Łukasz Lech Warszawa 2016-04-05 27/27
12 Janina Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-04-18 27/27
13 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-04-18 27/27
14 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-11 27/27
15 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-11 27/27
16 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-09-25 27/27
17 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-12-05 27/27
18 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-06 27/27
19 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-01-24 27/27
20 Kamil Herman Kobyłka 2017-06-22 27/27
21 Jakub Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawie 2017-08-21 26/27
22 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141/Warszawie 2017-08-21 26/27
23 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-30 27/27
24 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-30 27/27
25 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2018-04-18 24/27
26 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2018-04-18 24/27
27 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-01-08 27/27
28 Irena Sokół Zaścianki 2019-04-27 27/27
29 Anna Korniluk Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-20 25/27
30 Jakub Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-20 25/27
31 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-20 25/27
32 Mariusz Kuczmański Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-20 25/27
33 Karolina Motyczyńska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-20 25/27
34 Kacper Jaworski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-20 25/27
35 Wiktoria Marciniak Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-20 25/27
36 Zuzanna Sawicka Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-20 25/27
37 Emila Komar Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-20 25/27
38 Michał Sarna Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-20 25/27
39 Justyna Urbańska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-20 25/27
40 Jakub Wudarczyk Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-20 25/27
41 Maja Chmielewska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-20 25/27
42 Aleksandra Maciejewska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-20 25/27
43 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-24 27/27
44 Anna Korniluk Warszawa 2019-06-19 24/27
45 Adam Korniluk Warszawa 2019-06-19 24/27
46 Jan Korniluk Warszawa 2019-06-19 24/27
47 Radosław Korniluk Warszawa 2019-06-19 24/27
48 Daniel Halicki Szczecin 2019-07-08 27/27
49 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-29 25/27
50 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-29 25/27
51 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-29 25/27
52 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-29 25/27
53 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-14 27/27
54 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-14 27/27
55 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-14 27/27
56 Tomasz Smoliński Warszawa 2019-12-16 26/27
57 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-05-16 27/27
58 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-05-22 27/27
59 Beata Domin Bydgoszcz 2020-05-22 27/27
60 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-06-19 27/27
61 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2020-06-19 27/27
62 Agata Młotek Warszawa 2020-07-19 27/27
63 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-07-19 27/27
64 Beata Bargiel Warszawa 2020-08-18 27/27
65 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-09-09 26/27
66 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-04-23 27/27
67 Ilona Spiewak Warszawa 2021-05-08 27/27
68 Mateusz Komorowski Warszawa 2021-05-08 27/27
69 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-07-01 27/27
70 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-10-20 27/27
71 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-12-02 27/27
72 Paweł Szubert Warszawa 2021-12-16 27/27
73 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-03-05 27/27
74 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-05 27/27
75 Barbara Krzak Szczecin 2022-04-06 26/27
76 Piotr Krzak Szczecin 2022-04-06 26/27
77 Mateusz Krzak Szczecin 2022-04-06 26/27
78 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy "Czwórka" PTTK 2022-04-19 27/27
79 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-27 27/27
80 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/"Ursus" 2022-06-07 27/27
81 Anna Górecka KTM PTTK O/"Ursus" 2022-06-07 27/27
82 Danuta Ogdowska Rumia 2022-07-05 27/27
83 Joanna Kuźba Rumia 2022-07-05 27/27
84 Przemysław Witczak Warszawa 2022-07-09 27/27
85 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-07-30 27/27
86 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-09-22 27/27
87 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-10-05 27/27
88 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-10-05 27/27
89 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-11-01 27/27
90 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-11-01 27/27
91 Leszek Adamski Warszawa 2023-02-13 27/27
92 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-06-06 27/27
93 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2023-08-07 27/27
94 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2023-08-07 27/27
95 Jarosław Baryluk Lusina 2023-09-20 27/27
96 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-10-05 27/27
97 Marek Koba Jaworzno 2023-10-07 27/27
98 Tomasz Rekowski Morąg 2023-11-06 27/27
99 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2024-02-03 27/27
100 Michał Stępniak Kotki Dorotki 2024-03-13 24/24
101 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE/ Warszawa 2024-03-26 27/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies