partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-02-24 22/22/3
II Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-02-24 22/22/3
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-09 22/22/3
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-09 22/22/3
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-09 22/22/3
4 Michał Twardowski Olsztyn 2016-08-17 22/22/3
5 Julia Twardowska Olsztyn 2016-08-17 22/22/3
6 Magdalena Twardowska Olsztyn 2016-08-17 22/22/3
7 Sebastian Twardowski Olsztyn 2016-08-17 22/22/3
8 Sławomir Otap Warszawa 2016-08-18 21/22/3
9 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-28 21/22/3
10 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-28 21/22/3
11 Piotr Michałowski Warszawa 2016-11-18 22/22/3
12 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-11-18 22/22/3
13 Marta Żuchowska Józefów 2017-08-13 22/22/3
14 Tomasz Żuchowski Józefów 2017-08-13 22/22/3
15 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-08-26 22/22/3
16 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-09-02 22/22/3
17 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-09-02 22/22/3
18 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-09-28 22/22/3
19 Hubert Dąbrowski Warszawa 2017-09-28 22/22/3
20 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-12-09 22/22/3
21 Justyna Suchecka Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-12-09 22/22/3
22 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-12-09 22/22/3
23 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-12-09 22/22/3
24 Alicja Suchecka Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-12-09 22/22/3
25 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-10 22/22/3
26 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-10 22/22/3
27 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-10 22/22/3
28 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-10 22/22/3
29 Mirosław Marek InOManiak/Nowa Dęba 2017-12-10 22/22/3
30 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 22/22/3
31 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 22/22/3
32 Adam Sadownik TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 22/22/3
33 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 22/22/3
34 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 22/22/3
35 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 22/22/3
36 Miłosz Kozdrój Toruń 2018-06-01 22/22/3
37 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-06-01 22/22/3
38 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-06-01 22/22/3
39 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-06-01 22/22/3
40 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-06-01 22/22/3
41 Wiktoria Rzempołuch Ostrów Mazowiecka 2018-06-01 22/22/3
42 Damian Barzał Gdańsk 2018-06-01 22/22/3
43 Ewa Barzał Gdańsk 2018-06-01 22/22/3
44 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-07-25 22/22/3
45 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-07-25 22/22/3
46 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-07-25 22/22/3
47 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-07 22/22/3
48 Tomasz Borejko TiPi/Warszawa 2019-08-16 22/22/3
49 Małgorzata Borejko TiPi/Warszawa 2019-08-16 22/22/3
50 Paulina Borejko TiPi/Warszawa 2019-08-16 22/22/3
51 Karolina Borejko TiPi/Warszawa 2019-08-16 22/22/3
52 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-08-20 22/22/3
53 Jacek Gołaszewski Gdańsk 2019-08-20 22/22/3
54 Patryk Pojawa Toruń 2019-09-03 22/22/3
55 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-05 16/22/0
56 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-05 16/22/0
57 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-05 16/22/0
58 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-05 16/22/0
59 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-10-30 22/22/3
60 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-10-30 22/22/3
61 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-10-30 22/22/3
62 Iwona Kurto Skarmat Toruń 2020-01-02 22/22/0
63 Radosław Dzikielewski Skarmat Toruń 2020-01-02 22/22/0
64 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-26 19/22/3
65 Sebastian Łukasiewicz KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-26 19/22/3
66 Martyna Stypa Sandomierz 2020-03-07 22/22/3
67 Piotr Koziara Sandomierz 2020-03-07 22/22/3
68 Dagmara Kowalska Mozambik 2020-06-14 20/22/3
69 Szymon Bijak BambInO 2020-06-14 20/22/3
70 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-06-23 17/22/3
71 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2020-07-03 20/22/3
72 Beata Bargiel Warszawa 2020-07-07 22/22/0
73 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-07-07 22/22/0
74 Anna Musiał Warszawa 2020-07-07 22/22/0
75 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2020-08-13 20/22/3
76 Jacek Kasprzak Warszawa 2020-08-13 20/22/3
77 Jakub Kasprzak Warszawa 2020-08-13 20/22/3
78 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-09-26 22/22/3
79 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-09-26 22/22/3
80 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-03-11 22/22/3
81 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-03-11 22/22/3
82 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 22/22/3
83 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 22/22/3
84 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-06-04 22/22/3
85 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-06-07 22/22/3
86 Beata Bogacka PTSM Lubań 2021-07-29 22/22/3
87 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-07-29 22/22/3
88 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-07-29 25/25
89 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-07-29 25/25
90 Ewa Młynarczyk Zielonka 2022-02-19 22/22
91 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-02-25 21/21
92 Marcin Szajko Bemowo Orienteering Team 2022-02-25 21/21
93 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy “Czwórka” PTTK 2022-04-23 25/25
94 Joanna Skowrońska SKT PŁazik 2023-04-26 25/25
95 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-06-20 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies