partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-02-24 21/21
II Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-02-24 21/21
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-09 21/21
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-09 21/21
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-09 21/21
4 Sławomir Otap Warszawa 2016-08-18 21/21
5 Łukasz Lech Warszawa 2016-08-20 21/21
6 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-28 20/21
7 Reanata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-28 20/21
8 Marta Żuchowska Józefów 2017-08-13 21/21
9 Tomasz Żuchowski Józefów 2017-08-13 21/21
10 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-08-24 21/21
11 Piotr Michałowski Warszawa 2017-08-24 21/21
12 Miłosz Kozdrój Toruń 2017-11-09 21/21
13 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2017-11-09 21/21
14 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2017-11-09 21/21
15 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2017-11-09 21/21
16 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2017-11-09 21/21
17 Damian Barzał Gdańsk 2017-11-09 21/21
18 Ewa Barzał Gdańsk 2017-11-09 21/21
19 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-12-10 21/21
20 Justyna Suchecka Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-12-10 21/21
21 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-12-10 21/21
22 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-12-10 21/21
23 Alicja Suchecka Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-12-10 21/21
24 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 21/21
25 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 21/21
26 Adam Sadownik TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 21/21
27 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 21/21
28 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 21/21
29 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 21/21
30 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-04-11 21/21
31 Dominik Rybka Józefów 2018-04-28 21/21
32 Szymon Rybka Józefów 2018-04-28 21/21
33 Zuzanna Rybka Józefów 2018-04-28 21/21
34 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-07-25 21/21
35 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-07-25 21/21
36 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-07-25 21/21
37 Jerzy Łukasiewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-08-10 21/21
38 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-07 21/21
39 Tomasz Borejko TiPi/Warszawa 2019-08-18 21/21
40 Małgorzata Borejko TiPi/Warszawa  2019-08-18 21/21
41 Paulina Borejko TiPi/Warszawa  2019-08-18 21/21
42 Karolina Borejko TiPi/Warszawa  2019-08-18 21/21
43 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-08-20 21/21
44 Jacek Gołaszewski Gdańsk 2019-08-20 21/21
45 Patryk Pojawa Toruń 2019-09-03 20/21
46 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-05 12/21
47 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-05 12/21
48 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-05 12/21
49 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-05 12/21
50 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-26 20/21
51 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-26 20/21
52 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-26 20/21
53 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-26 20/21
54 Sebastian Łukasiewicz KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-26 20/21
55 Martyna Stypa Sandomierz 2020-03-07 21/21
56 Piotr Koziara Sandomierz 2020-03-07 21/21
57 Dagmara Kowalska Mozambik 2020-06-14 11/21
58 Szymon Bijak BambInO 2020-06-14 11/21
59 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-06-23 20/21
60 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2020-07-03 19/21
61 Beata Bargiel Warszawa 2020-07-07 19/21
62 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-07-07 19/21
63 Anna Musiał Warszawa 2020-07-07 19/21
64 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2020-08-14 19/21
65 Jacek Kasprzak Warszawa 2020-08-14 19/21
66 Jakub Kasprzak Warszawa 2020-08-14 19/21
67 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-09-26 21/21
68 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-09-26 21/21
69 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-01-16 20/21
70 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-01-16 20/21
71 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-03-11 21/21
72 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-03-11 21/21
73 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 21/21
74 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 21/21
75 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-06-04 21/21
76 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-06-07 21/21
77 Beata Bogacka PTSM Lubań 2021-07-28 21/21
78 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-07-28 21/21
79 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-07-28 21/21
80 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-07-28 21/21
81 Andrzej Kustosz Łódź 2021-08-13 21/21
82 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy "Czwórka" PTTK 2022-12-05 21/21
83 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-03-27 21/21
84 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-06-20 21/21
85 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-07-02 21/21
86 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-07-02 21/21
87 Albert Warowny Pruszków 2023-08-10 21/21
88 Piotr Warowny Pruszków 2023-08-10 21/21
89 Wojciech Warowny Pruszków 2023-08-10 21/21
90 Mirosłwa Firmowska Łodz 2023-12-03 12/21
91 Wacław Polcer Łodz 2023-12-03 12/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies