partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-02-25 25/25
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-03-14 25/25
2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-18 25/25
3 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2016-04-17 25/25
4 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2016-04-17 25/25
5 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2016-05-26 25/25
6 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2016-05-26 25/25
7 Krzysztof Truszczyński Carpe Diem PTTK Iława  2016-05-26 25/25
8 Renata Mikutel Kozienice 2016-06-04 25/25
9 Sara Smargol Kozienice 2016-06-04 25/25
10 Jacek Mikutel Kozienice 2016-06-04 25/25
11 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-06-04 25/25
12 Jakub Lubartowski SpInOzaury 2016-07-24 25/25
13 Marta Lubartowska SpInOzaury 2016-07-24 25/25
14 Leonard Lubartowski SpInOzaury 2016-07-24 25/25
15 Zuzanna Lubartowska SpInOzaury 2016-07-24 25/25
16 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza 2017-08-07 25/25
17 Justyna Suchecka Dąbrowa Górnicza 2017-08-07 25/25
18 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza 2017-08-07 25/25
19 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza 2017-08-07 25/25
20 Alicja Suchecka Dąbrowa Górnicza 2017-08-07 25/25
21 Barbara Szmyt Klub Ino Stowarzysze 2017-08-12 25/25
22 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-08-12 25/25
23 Marysia Świderska Radzymin 2018-06-12 25/25
24 Gosia Świderska Radzymin 2018-06-12 25/25
25 Mateusz Świderski Radzymin 2018-06-12 25/25
26 Ewa Świderska Radzymin 2018-06-12 25/25
27 Artur Świderski Radzymin 2018-06-12 25/25
28 Paweł Rozwadowski Brwinów 2018-07-08 25/25
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-25 25/25
30 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-25 25/25
31 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-04-16 25/25
32 Marek Klonowski Brodnica 2019-06-06 25/25
33 Krzysztof Karpiński Działdowo 2019-09-14 25/25
34 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2020-08-09 25/25
35 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-01 22/25
36 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-01 22/25
37 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-01 22/25
38 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-01 22/25
39 Przemysław Witczak Warszawa 2021-07-02 25/25
40 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-07-02 25/25
41 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-07-02 25/25
42 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-05 25/25
43 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-05 25/25
44 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-18 25/25
45 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-18 25/25
46 Michał Szeliski Warszawa 2021-08-13 25/25
47 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-14 24/25
48 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-14 24/25
49 Mariusz Pietrzak Piastów 2022-07-01 25/25
50 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-04-14 25/25
51 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-04-14 25/25
52 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-07-29 25/25
53 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-07-29 25/25
54 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-08-13 25/25
55 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-10 25/25
56 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2023-09-17 25/25
57 Piotr Frankowski Elblag 2023-09-17 24/25
58 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-09-20 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies